Slovan si v Katare nechal vstreliť gól takmer z polovice ihriska. Belasých spasil Barseghjan

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v piatkovom prípravnom stretnutí v rámci sústredenia v Katare s miestnym klubom Al-Rajján SC 2:2.

26.01.2024 17:27
GEx2RGFW8AAA4TW Foto:
Slovan remizoval s Al-Rayyanom 2:2.
debata (10)

Góly úradujúceho slovenského majstra strelili v druhom polčase Vladimír Weiss ml. a Tigran Barseghjan.

Po prvom polčase viedli o gól Katarčania, no po pár sekundách druhého dejstva zakončil rýchly brejk gólovým vyrovnaním Weiss a následne Slovanisti herne dominovali.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Šport v RTVS (@sport_rtvs)

V 75. minúte ale inak výborne chytajúceho Trnovského prekvapil gólovou strelou z polovice ihriska Mendes, Slovanu sa podarilo vyrovnať krátko na to po razantnej strele Barseghjana.

Ďalší účastník Niké ligy MFK Ružomberok zvíťazil na sústredení v Turecku nad severomacedónskym tímom KF Gostivar 4:1, keď všetky góly padli v druhom polčase.

prípravné zápasy – piatok:
Al-Rajján SC – ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:0)
Góly: 32. Rodrigo (z 11 m), 75. Mendes – 46. Weiss ml., 81. Barseghjan

Kecskeméti TE – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 3:0 (1:0)

KF Gostivar – MFK Ružomberok 1:4 (0:0)
Góly: 61. Kehinde – 59. Gabriel, 65. Tučný, 81. Boďa, 89. Chrien

LASK Linz – FK Železiarne Podbrezová 2:0 (0:0)
Góly: 78. Ljubičič, 83. Ljubič

2. zápas:
LASK Linz – FK Železiarne Podbrezová 2:3 (2:2)
Góly: 34. a 36. Goiginger – 18. Talakov, 36. Okunola, 87. Markovič

10 debata chyba
Viac na túto tému: #futbal #ŠK Slovan Bratislava #prípravný zápas #gól z polovice ihriska