Ružomberok predviedol obrat. Zdolal Skalicu a má prvé body

Futbalisti MFK Ružomberok vyhrali v piatkovom zápase 2. kola Niké ligy doma nad MFK Skalica 2:1, keď oba góly zaznamenali v druhom polčase.

04.08.2023 22:29
ružomberok Foto: ,
Futbalisti Ružomberka.

Do tabuľky si pripísali prvé tri body, rovnaký počet má na konte aj Skalica.

Hostia sa ujali vedenia už v 11. minúte, keď sa hlavou po rohovom kope presadil Oliver Podhorin. Ružomberok po prestávke dokázal otočiť skóre.

Najskôr Štefan Gerec v 55. minúte vyrovnal po centri striedajúceho Samuela Šefčíka a Kristóf Domonkos v 71. minúte po vyrazenej strele Samuela Lavrinčíka brankárom Matějom Lukschom a šikovnej prihrávke od Gereca rozhodol gólom do odkrytej bránky o triumfe domácich.

ružomberok skalica Čítajte viac ONLINE: Ružomberok si poradil so Skalicou