Podbrezová dostala od Slavie štvorku. Zápas priniesol gól z polovice aj hororovú scénu

Futbalisti Trenčína prehrali v piatkovom prípravnom stretnutí pred novým ročníkom Niké Ligy s českým klubom Sigma Olomouc 1:2.

07.07.2023 23:06
SR Valaská šport futbal FL Podbrezová príprava... Foto: ,
Tréner Podbrezovej Roman Skuhravý.

Jediný gól AS dal v 90. minúte za stavu 0:2 Artur Gajdoš, ktorý premenil pokutový kop.

Hráči MFK Skalica zvíťazili doma nad druholigovým tímom FC Petržalka 1:0. O triumfe Záhorákov rozhodol v 34. minúte vlastný gól Patrika Šurnovského.

SR Futbal FL 8. kolo Skupina o titul Šláger TTX Čítajte aj Ustrelení favoriti. Slovan i DAC opäť utiekli rivalom, pozrite si pohyby v kádroch

V ďalšom prípravnom zápase Podbrezová prehrala v rakúskom Aigene s českým vicemajstrom Slaviou Praha 1:4. Jediný gól „železiarov“ strelil v nadstavenom čase Andy Masaryk. V drese pražského tímu sa dvakrát presadil Lukáš Masopust, druhý gól strelil z polovice ihriska, keď prekvapil brankára Richarda Ludhu.

V zápase sa hrozivo zranil hráč Slavie Srdjan Plavčič, ktorého previezli do nemocnice. Srb podľa portálu iSport.cz utrpel tržnú ranu na tvári a zamieril na kontrolné vyšetrenie.