Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Kto nahradil odchádzajúceho Galáda? Zlaté Moravce predstavili nového trénera

Novým trénerom futbalového klubu FC ViOn Zlaté Moravce sa stal Vladimír Cifranič.

12.06.2023 15:16
SR Futbal 2.liga nadstavba 1.kolo reštart Dukla... Foto: ,
Vladimír Cifranič.
debata

Štyridsaťosemročný kouč nahradil vo funkcii odchádzajúceho Ivana Galáda, ktorý v uplynulej sezóne prispel k záchrane klubu vo Fortuna lige.

Cifranič trénoval v najvyššej slovenskej súťaži z pozície hlavného kormidelníka AS Trenčín. „Som rád, že sme sa s vedením dohodli na spoločnej spolupráci. O pár dní začíname prípravu, ktorá bude pre nás dôležitá. Budeme počas nej usilovne pracovať, aby sme počas sezóny robili radosť ľuďom v Zlatých Moravciach,“ uviedol nový tréner v tlačovej správe klubu.

21. Hlavná FOTO Čítajte viac Najlepší z krajín V4. Slovan sa derie na vrchol, v top 10 klubov aj Spartak Trnava

V ňom pôsobil aj ako hráč v sezóne 2006/2007: „Na ViOn mám krásne spomienky, ľudia tu boli vždy milí. Prostredie je rovnako príjemné ako predtým.“

Jeho predchádzajúcim zamestnávateľom bol druholigový MFK Púchov. „Rokovania boli veľmi rýchle, trvali v podstate jeden deň. Počas ostatných troch sezón sme boli s Cifraničom viackrát v kontakte, spojenie ale vyšlo až do tretice. Tešíme sa, sme presvedčení, že sme získali výborného a skúseného trénera, ktorý má aj výborné charakterové vlastnosti,“ povedal generálny manažér ViOnu Marek Ondrejka.

Najlepšie futbalové kluby z krajín V4 Fotogaléria - 21 fotiek Všetky fotky
Okrem rebríčku zostaveného podľa päťročného...
debata chyba
Viac na túto tému: #ViOn Zlaté Moravce #Fortuna liga