Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Weiss: Do dvoch týždňov chcem trénovať s tímom

Prestup Vladimíra Weissa ml. do Slovana Bratislava naberá reálne kontúry.

17.02.2020 13:52
futbal, zraz reprezentacie, Weiss Foto: ,
Vladimír Weiss ml.
debata (1)

Oficiálne to potvrdilo vedenie slovenského futbalového majstra na svojej internetovej stránke. ŠK Slovan sa s ofenzívnym futbalistom dohodol na spolupráci a 66-násobný slovenský reprezentant si s určitosťou oblečie belasý dres, ale nebude to ešte v najbližších dňoch.

"Vlado je výborný futbalista. Veríme, že keď bude stopercentne zdravý, môže byť pre Slovan veľkým prínosom. Som veľmi rád, že sme sa dohodli na spolupráci. Vyžiadali sme si potrebné dokumenty z Kataru, aby sme ho mohli zaregistrovať ako nášho hráča. Vlado je stále po zranení, takže ešte potrebuje čas, no verím, že sa čím skôr dostane do formy, v akej ho všetci poznáme. Jeho príchod predstavíme aj oficiálne na tlačovej konferencii, avšak až po tom, ako budú dotiahnuté všetky potrebné dokumenty, čo tiež zaberie určitý čas,“ povedal generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml.

Ivan Kmotrík ml. Foto: SITA, Branislav Bibel
Ivan Kmotrík Ivan Kmotrík ml.

Účastník majstrovstiev sveta 2010 aj majstrovstiev Európy 2016 sa teší na pôsobenie na vynovenom Tehelnom poli. V nedeľu si Weiss ml. osobne nenechal ujsť prvý jarný zápas svojho nového tímu, Slovan pred 11-tisícovou kulisou remizoval v Trnave 0:0.

"Kvôli fanúšikom Slovana, ako aj kvôli Ivanovi Kmotríkovi ml. chcem hrať za najúspešnejší slovenský klub. Tak som sa rozhodol, je to môj vnútorný pocit. Som presvedčený, že je to správne rozhodnutie a verím, že do dvoch týždňov by som mohol nabehnúť do tréningu s prvým tímom,“ vyhlásil Vladimír Weiss ml. na webe skslovan.com.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #Vladimír Weiss ml. #Ivan Kmotrík ml.