Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

DAC predčasne ukončil spoluprácu s Koštrnom. Nič tomu nenasvedčovalo, tvrdí

Slovenský futbalový obranca Kristián Koštrna už nie je hráč FC DAC 1904 Dunajská Streda.

29.11.2019 09:35
Moha, Kristián Koštrna Foto: ,
Moha zo Slovana posiela na trávnik hráča Dunajskej Stredy Kristiána Koštrnu.
debata

Člen širšieho reprezentačného kádra, ktorý bol pri neúčasti Zsolta Kalmára kapitánom žlto-modrých, po dohode s vedením klubu vo fortunaligovom mužstve predčasne skončil. Informovalo o tom piatkové vydanie denníka Šport.

Koštrna sa rozlúčil s Dunajskou Stredou takmer po dvaapolročnom pôsobení.

"Po prehre 0:5 v Michalovciach sme mali ďalší deň na programe regeneráciu a nič nenasvedčovalo môjmu koncu. V pondelok sme mali voľno a v utorok si ma zavolal športový riaditeľ s tým, že klub si želá, aby sme ukončili spoluprácu. V tejto súvislosti musím povedať, že v lete sa mi končila zmluva a v DAC si chcú chystať mužstvo do budúcnosti.

Dohodli sme sa, že už nebudem ďalej pôsobiť v Dunajskej Strede, opustím klub, nebudem ani trénovať s mužstvom a od januára môžem mať nový tím," povedal pravý krajný obranca pre Šport.

Dvadsaťpäťročný Koštrna, ktorý strávil dorastenecké roky v anglickom Wolverhamptone, musí teraz riešiť svoju futbalovú budúcnosť.

„V prvom rade si chcem oddýchnuť a od januára by som rád začal v novom tíme. Uvidíme, či zostanem na Slovensku. Určite to nevylučujem. V prvom rade by som sa chcel pozrieť po zahraničnom klube, som však otvorený aj angažmánu v poprednom tíme našej ligy,“ dodal bývalý mládežnícky reprezentant SR, ktorý pred príchodom do Dunajskej Stredy pôsobil v rakúskom Parndorfe a v bulharskom Pirine Blagoevgrad.

debata chyba
Viac na túto tému: #DAC Dunajská Streda #Kristián Koštrna