Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Na výhru čakajú od augusta. Trenčania zmenili trénera

Fortunaligový klub AS Trenčín ukončil spoluprácu s trénerom Matthiasom Kohlerom. Novým kormidelníkom AS sa stal Norbert Hrnčár.

22.10.2019 12:39
Norbert Hrnčár Foto: ,
Tréner MFK Ružomberok Norbert Hrnčár.
debata

Spoločne s Hrnčárom doplnil realizačný tím prvého mužstva na pozícii asistenta Richard Höger. Ďalšími spolupracovníkmi nového kormidelníka budú Juraj Ančic a Michal Hanek. Ako tréner brankárov pokračuje Kris Stergulc, uviedol klub na svojom webe.

Kohlerov asistent Roman Marčok sa bude opäť naplno venovať práci v klubovej akadémii – This is my sen Academy. Trenčín figuruje po dvanástich kolách na 9. mieste s trinástimi bodmi. Na víťazstvo vo FL čaká od 24. augusta.

Štyridsaťdeväťročný Hrnčár viedol v minulosti Banskú Bystricu, Myjavu, Ružomberok a Karvinú. Ružomberčanov priviedol pred dvoma rokmi k tretej priečke vo Fortuna lige.

Trenčín je tretí klub v najvyššej súťaže, ktorý spravil v tejto sezóne zmenu na trénerskom poste. Predtým sa porúčali z FK Pohornie Ján Rosinský s Rastislavom Urgelom, nahradil ich Mikuláš Radványi. V úvode ročníka skončil v Slovane Bratislava Martin Ševela, na jeho post prišiel Ján Kozák ml.

debata chyba
Viac na túto tému: #AS Trenčín #Norbert Hrnčár