Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Ďalšie pokuty. Slovan zaplatí za urážky UEFA, Trnava za pokriky na SFZ

Futbalový ŠK Slovan Bratislava dostal od disciplinárnej komisie SFZ finančný postih za hrubé nešportové správanie fanúšikov v nedávnych fortunaligových stretnutiach na ihriskách súperov. Klub z Tehelného poľa musí uhradiť pokutu 300 eur za vulgárne pokriky a použitie pyrotechniky priaznivcami v dueli 11. kola v Ružomberku.

11.10.2019 13:24
Slovan, fanúšikovia Foto: ,
Jadro fanúšikov Slovana Bratislava.
debata (5)

„Belasí“ taktiež zaplatia ďalších 400 eur za prejavy v stretnutí 9. kola proti Trenčínu v Žiline, kde došlo k vulgárnym pokrikom, urážkam Európskej futbalovej únie (UEFA) a poškodeniu sociálnych zariadení na štadióne pod Dubňom. DK SFZ zároveň berie na vedomie informácie o spôsobe vysporiadania náhrady škody na majetku.

Sankciám sa nevyhol ani FC Spartak Trnava, ktorý musí zaplatiť pokutu 500 eur. Dôvodom sú opäť vulgárne pokriky, hrubá urážka SFZ aj hráča hostí, použitie pyrotechniky a nedostatočná usporiadateľská služba v stretnutí 11. kola proti FC DAC 1904 Dunajská Streda.

V prípade fyzioterapeuta reprezentačného A-mužstva Mariána Drinku „disciplinárka“ upustila od uloženia sankcie na základe rozhodnutia SFZ o odňatí finančných odmien v súvislosti s reprezentovaním SR, ako aj rešpektovania všeobecného princípu primeranosti.

5 debata chyba
Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #Spartak Trnava #Disciplinárna komisia SFZ #Slovenský futbalový zväz