Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

FOTO: Ženská krása a futbal. Fortuna liga spoznala svoju Miss

V popradskom Aquacity vyvrcholil celosezónny projekt Miss Fortuna ligy 2018. Najlepšie sa so všetkými výzvami popasovala Silvia Fialková reprezentujúca Zemplín Michalovce. Ako víťazku ju vyhlásila symbolicky ďalšia východniarka a čerstvá Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová.

12.05.2018 09:00
Miss Fortuna ligy finale5 Foto:
Finále Miss Fortuna ligy.
debata

„Určite som v kútiku duše cítila stres, hoci už mám zopár skúseností s podobnými súťažami. Napokon som to však predýchala a teraz sa už iba radujem,“ citovala „Sisu“ Fialkovú oficiálna tlačová správa Únie ligových klubov. Fialková je aktívnou a veľmi úspešnou body fitnesskou, no má za sebou aj futbalovú kariéru. Aj preto jej voľná disciplína – ekvilibristika s loptou nerobila problém:

"S partnerom Markom Popovskim sme už takto vystupovali viackrát, takže som na to zvyknutá.“ Novú Miss Fortuna ligy dekorovala čestná predsedníčka poroty a riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Titul 1. vicemiss patrí Zuzane Lichej zastupujúcej ViOn Zlaté Moravce. Titul 2. vicemiss Fortuna ligy si odniesla reprezentantka FC Nitra Veronika Ferencziová a online fanúšikovskú anketu „Miss Fanúšik“ vyhrala Adriána Hazuchová z FK Senica.

Ženská krása a futbal Fotogaléria - 7 fotiek Všetky fotky
Finále Miss Fortuna ligy.

Ako člen poroty sa na slávnostnom galavečeri predstavil bývalý reprezentant Slovenska Marek Sapara. "Pohľad na krásne baby, ktoré zároveň niečo dokážu aj s loptou, vždy poteší. Ja som veľmi rád, že sme vybrali Miss Fortuna ligy a všetci sme si spolu užili krásny večer. Všade vo svete sú podobné akcie bežným marketingovým nástrojom a je super, že niečo také už máme aj na Slovensku,“ pochvaľoval si vydarené podujatie účastník majstrovstiev sveta 2010.

„Projekt Miss Fortuna ligy bol veľmi zaujímavý z fanúšikovského pohľadu, a zároveň máme za sebou vydarený galavečer aj pre partnerov, ktorí nás počas celej sezóny podporujú a majú radi slovenský futbal,“ povedal prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák, ktorý verí, že sa znova podarilo o niečo viac zvýšiť povedomie o slovenskej najvyššej súťaži.

„Pred štyrmi rokmi, keď sme prišli ako nové vedenie do ÚLK, sme si dali za cieľ mať v každej sezóne nový a zaujímavý projekt. Od trofeje pre majstra, cez súboj zručností, sme sa dostali až k miss. Uvidíme, čo vymyslíme v novom ročníku a či bude miss aj pokračovať. V prvom rade chceme, aby fanúšikovia cítili, že robíme niečo práve pre nich.“

Miss Fortuna liga 2018

  • Miss Fortuna ligy – Silvia Fialková (Zemplín Michalovce)
  • I. vicemiss Fortuna ligy – Zuzana Lichá (ViOn Zlaté Moravce)
  • II. vicemiss Fortuna ligy – Veronika Ferencziová (FC Nitra)
  • Miss Fanúšik – Adriána Hazuchová (FK Senica)
Miss Fortuna ligy 2017/18 Fotogaléria - 13 fotiek Všetky fotky
1. Klaudia Kopčániová/Trnava.
debata chyba
Viac na túto tému: #Miss Fortuna ligy 2017/2018