Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Slavia ulovila slovenský talent. K Pražanom mieri Žilinčan Mihalík

Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Jaroslav Mihalík prestúpi z MŠK Žilina do českého prvoligového klubu Slavia Praha.

13.01.2016 18:10 , aktualizované: 19:28
Čonka, Mihálik Foto: ,
Trnavčan Matúš Čonka (vpravo) v súboji s Jaroslavom Mihálikom zo Žiliny.
debata

Krídelník v Edene podpíše zmluvu do 30. júna 2019. Transfer sa skompletizuje, keď úspešne absolvuje lekársku prehliadku.

„Chcel som sa posunúť ďalej, urobiť krok vpred. Verím, že Slavia bude správna voľba. Konkurencie sa nebojím, chcem hrať, preto idem do Prahy. Pri spoločnom rozhovore s predstaviteľmi klubu sme sa zhodli, že naším zámerom je dostať Slaviu tam, kde bola predtým. Je to výzva,“ uviedol Mihalík na oficiálnej internetovej stránke svojho nového zamestnávateľa.

„Je to mladý talentovaný hráč tímu SR ‚21‘, ktorý svoje kvality a strelecký potenciál už viac než tri roky potvrdzuje v A-mužstve Žiliny. Veríme, že po úspešnej zdravotnej prehliadke sa rýchlo zapracuje,“ dodal generálny riaditeľ „zošívaných“ David Trunda. Dvadsaťjedenročný Mihalík stihol v najvyššej slovenskej súťaži nastrieľať dva tucty gólov.

„Prestup Jara Mihalíka zo Žiliny do Slavie Praha je na dobrej ceste. V utorok sa dohodli kluby aj Jaro so Slaviou. V najbližších dvoch dňoch by mal šikovný futbalista absolvovať zdravotnú prehliadku. Ak to dopadne dobre, Jaro by mal podpísať zmluvu do 30. júna 2019,“ potvrdil Juraj Vengloš, majiteľ zastupiteľskej CSM-Agency, a dodal : „O Jara mali eminentný záujem aj Turci, no myslím si, že Slavia je najlepšia voľba. Klub sa vracia na popredné pozície a pražský tím je dobrou medzistanicou na prestup do ešte väčšieho klubu.“

debata chyba
Viac na túto tému: #Slavia Praha #mšk žilina #Jaroslav Mihalík