Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Chovanec končí na lavičke Ružomberka

Bývalý československý reprezentant Jozef Chovanec končí na lavičke futbalistov corgoňligového MFK Ružomberok. Päťdesiatštyriročný rodák z Dolných Kočkoviec to oznámil po sobotňajšom víťazstve v zápase 33. kola najvyššej slovenskej súťaže proti Dunajskej Strede (2:1).

01.06.2014 11:26
Jozef Chovanec Foto: ,
Jozef Chovanec.
debata

"Obe strany, tak Ružomberok a ani ja, sme sa nedohodli na ďalšej spolupráci,“ povedal v sobotu na pozápasovej tlačovej besede podľa televízie TA3 Jozef Chovanec.

Ružomberok skončil v tejto sezóne na 4. mieste s trojbodovým odstupom na tretiu Trnavu, ktorá si zabezpečila účasť v európskych pohároch. Chovanec prebral A-tím MFK v polovici marca po treťom jarnom kole, pod jeho vedením mužstvo získalo v jedenástich zápasoch šestnásť bodov.

Chovanec (nar. 7. marca 1960) je známy predovšetkým z pôsobenia v Sparte Praha, v rokoch 1998 – 2001 viedol českú futbalovú reprezentáciu. V hráčskej kariére si obliekal dresy „rudých“, holandského klubu PSV Eindhoven a RH Cheb. Ako kormidelník má za sebou má aj skúsenosť v klube SC Baniyas zo Spojených arabských emirátov.

debata chyba
Viac na túto tému: #Jozef Chovanec #MFK Ružomberok