1 : 0
(1:0)
MŠK Žilina
Naposledy zmenené pred 28 dňami

S konštatovaním, že v súboji o druhé miesto v tabuľke víťazí Spartak Trnava nad Žilinou 1:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sviatočnej nedele. Dočítania priatelia.

90+3

90+2

Kristián Koštrna sa z pravej strany parádne predral do zakončenia, v poslednej chvíli mu do strely vložil nohu Ján Minárik!

90+1

Trnava už sa nikam neponáhľa, zverenci trénera Michala Gašparíka skúsene získavajú cenný čas.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Filip Glova nadstavovať minimálne tri minúty.

89

Žilina má loptu na kopačkách, ale Šošonom sa zatiaľ nedarí dostať k súperovej bránke.

89

Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Xavier Adang).

86

Trnava stále kombinuje v strede poľa, Žilina sa márne snaží získať loptu.

85

Žilina sa snaží vysokým pressingom získať čo najskôr loptu do svojej moci, Trnava však hrá s veľkým prehľadom.

84

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
z ihriska odchádza Michal Ďuriš, prichádza Tomáš Poznar.

82

Žilina v kombinácii v strede poľa, zverencom Jaroslava Hyneka však chýba energia a emócia z úvodu druhého polčasu.

81

Striedanie v tíme MŠK Žilina:
z ihriska odchádza Patrik Iľko, prichádza Xavier Adang.

80

Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Trnava sa snaží držať loptu čo najďalej od svojej bránky.

79

Do hry príde v drese Žiliny aj Xavier Adang.

78

Po rohovom kope MŠK sa dostal do zakončenia hlavou Ndjeungoue, ale nemieril presne.

77

Jambor sa snažil predrať z pravej strany ku bránke Dominika Takáča, po súboji s obrancom získal pre svoj tím aspoň rohový kop.

76

z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Martin Šulek.

75

Pätnásť minút pred koncom zápasu Trnava stále vedie o jediný gól, neúnavní fanúšikovia Spartaka stále ženú svoj tím dopredu.

74

Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Michal Ďuriš).

74

Bainović z priameho kopu trafil len múr brániacich hráčov. Následne vzniká ešte menšia šarvátka.

73

Dnešné stretnutie sleduje 6513 divákov.

72

Gidi fauloval pred šestnástkou MŠK Romana Procházku, Spartak bude kopať priamy kop z veľmi zaujímavej pozície.

71

Veľká šanca Žiliny po rýchlej kontre. Ďatko z pravej strany našiel ideálne Kéliana Nsonu, ktorý v jasnej pozícii pred Takáčom trafil loptu veľmi zle!

70

Začalo sa posledných 20 minút riadneho hracieho času, Trnava vedie nad Žilinou vďaka gólu Azanga 1:0.

69

z ihriska odchádza Dominik Javorček, prichádza Krisztian Bari,
z ihriska odchádza Eric Bile, prichádza Kélian Nsona.

68

Žilina zahrávala ďalší rohový kop, ale hosťom táto štandardka vôbec nevyšla podľa predstáv.

67

Dvojité striedanie chystá aj Žiliny, do hry príde Nsona a Bari.

66

Pekná kombinácia domácich, Mikovič z ľavej strany našiel ideálne striedajúceho Bainovića, ktorý však v pokuse o strelu netrafil loptu ideálne.

65

z ihriska odchádza Philip Azango, prichádza Martin Bukata,
z ihriska odchádza Kelvin Ofori, prichádza Filip Bainović.

63

Trnava po zisku lopty kombinuje v strede poľa, všetko však rieši ráznym odkopom lopty pozorný Ján Minárik.

62

Žilina je v druhom polčase zatiaľ aktívnejším tímom, bude zahrávať ďalší rohový kop.

61

Tréner domáceho celku Michal Gašparík chystá prvé dnešné striedanie, do hry príde Martin Bukata.

60

Minárik dlhým centrom na zadnú tyč hľadal nabiehajúceho spoluhráča, lopta však končí v moci Dominika Takáča.

60

Po hodine hry vedie Spartak Trnava nad MŠK Žilina stále o jeden gól.

59

Trnava v kombinácii v strede poľa.

58

Jambor našiel na hrote žilinského útoku Bileho, ktorý však ostal sám pred štyrmi hráčmi Trnavy a dokopy na nič si netrúfol.

57

Zeljković našiel pred šestnástkou Žiliny Oforiho, ktorý sa okamžite oprel do strely, Belko však loptu bez väčších problémov chytá.

56

Žilinčania však začínajú postupne zvládať súboje v strede poľa, Spartak je pasívny, Michal Gašparík bude musieť reagovať.

55

Patrik Iľko sa snažil v šestnástke Trnavy dostať k lopte, nepríjemným šľapákom však fauloval Mikoviča a okamžite sa kapitánovi Spartaka ospravedlnil.

54

Belko pri rozohrávke vyskúšal pevné nervy svojho trénera, náročnú situáciu napokon zvládol a vyslúžil si potlesk od Tomáša Hubočana.

53

Ďatko centrom z rohu hľadal Jána Minárika, ktorý však bol v náročnej pozícii a v záklone hlavičkoval nepresne.

52

Po zblokovanom centri Jambora si zahrajú Žilinčania ďalší rohový kop.

51

Päťdesiat minút zápasu je za nami, Trnava stále vedie nad Žilinou 1:0.

50

Ofori sa snažil prebiť cez Jána Minárika, ale nebol úspešný, dopredu tak môže ísť opäť Žilina, ktorá do druhého polčasu vstúpila veľmi aktívne.

49

Žilina opäť v útoku, tečovaná strela Samuela Ďatka značí rohový kop pre MŠK.

48

Erik Daniel si na pravej strane urobil priestor na center, loptu však pohotovo skryl do svojej náruče Ľubomír Belko.

47

Žilina otvorila druhý polčas aktívne, Timotej Jambor v dobrej pozícii však pálil vedľa pravej tyče Takáčovej bránky.

47

Trnava do druhého polčasu nastúpila bez zmeny v zostave.

46

z ihriska odchádza Andrej Stojčevski, prichádza James Ndjeungoue.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Trnava nad Žilinou 1:0. Druhý polčas sa začne približne o 18:34.

45+4

Prvý polčas sa skončil.

45+3

Obrovská šanca Žiliny! Bile zabojoval o loptu na hranici šestnástky, dostal sa k nej Patrik Iľko, ktorý skúsil krížnu strelu, Takáč sa zaskvel bravúrnym zákrokom!

45+2

Vo futbale je jedno známe heslo a síce, že keď nevieš čo s loptou, tak vystreľ. Riadil sa ním teraz Ján Minárik, ktorý pálil z veľkej vzdialenosti, ale mieril veľmi nepresne.

45+1

Bile v kombinácii s Javorčekom, prihrávku napokon zblokoval Erik Daniel.

45

V prvom polčase bude hlavný rozhodca Filip Glova nadstavovať minimálne štyri minúty.

44

Zaujímavá prieniková prihrávka pre Javorčeka na ľavú stranu, lopta však bola príliš rýchla a končí za čiarou.

43

Žilina znovu v kombinácii na trnavskej polovici trávnika.

42

Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Adrian Zeljković).

41

Žilina v kombinácii v strede poľa.

40

Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu.

39

Prvá strela MŠK v zápase na bránku Trnavy, po akcii Javorčeka sa do strely oprel Ján Minárik, ale Takáč bol pozorný!

38

Žilinčania zvádzajú v strede poľa obrovské množstvo súbojov, ale nedarí sa im ich vyhrávať a to je základ všetkých ich problémov v dnešnom zápase.

37

Michal Ďuriš po súboji so Stojčevským ostáva ležať na trávniku, po krátkej chvíli je však v poriadku a môže pokračovať v zápase.

36

Trnava pressingom výborne vytláča Žilinu na vlastnú polovicu trávnika, hostia majú obrovský problém dostať sa bližšie k šestnástke Trnavy.

35

Gidi po krátkej chvíli znovu faulovaný.

34

Gidi faulovaný Zeljkovićom v strede poľa, dopredu pôjde Žilina, ale tej sa zatiaľ kombinácia vôbec nedarí.

33

Nepríjemná situácia pre Tomáša Hubočana, ktorý dostal tvrdý zásah loptou priamo do tváre po strele Oforiho. Obetavý stopér Žiliny je však zrejme v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

32

Bile v súboji s Djurićom získal loptu a zdalo sa, že pôjde sám na Takáča. O niekoľko sekúnd neskôr bol Ericovi odpískaný útočný faul.

31

Polhodina zápasu je v Trnave za nami, Spartak vedie nad MŠK Žilina 1:0.

30

Azango sa krásne predral po ľavej strane cez Jána Minárika, následne mu však vôbec nesadol center, lopta končí úplne mimo priestoru ihriska.

29

Center hostí z rohového kopu musel Takáč odvážne vyboxoval do bezpečia.

28

Medzičasom rýchla akcia Žiliny, hostia budú zahrávať rohový kop z ľavej strany.

27

Trnava dala gól! Gól Spartaka napokon platí, Erik Daniel prihrával z pravej strany, Stojčevski loptu tečoval priamo na kopačku PHILIPA AZANGA, ktorý už skóroval poľahky do odokrytej žilinskej bránky!

26

V Trnave sa stále nehrá, čakáme na verdikt systému VAR.

25

Trnava dala gól, ale ten zatiaľ neplatí. Erikovi Danielovi bolo odpískané postavenie mimo hru, ale celú situáciu ešte rieši systém VAR.

25

Rýchly útok Žiliny, Sauer pálil zbrklo z diaľky, jeho pokus mieril hodný kus vedľa Takáčovej bránky.

25

Po páde Bileho na trávnik ešte vznikla menšia výmena názorov na oboch stranách, Koštrna niečo dohováral Bilemu a tomu sa to vôbec nepáčilo.

24

Jambor sa lobom snažil dostať za obranu Trnavy pre Erica Bileho, ten sa cez dvoch obrancov Trnavy neprebil.

23

Rohový kop Trnave nevyšiel ideálne, napriek tomu Spartakovci ostávajú pri lopte a pokračujú v obliehaní žilinskej šestnástky.

22

Azango našiel z ľavej strany prihrávkou na hranicu šestnástky Michala Ďuriša, ktorý sa okamžite snažil vystreliť. Jeho pokus tečoval žilinský obranca na rohový kop.

21

Trnava kombinuje na žilinskej polovici trávnika.

20

Dvadsať minút zápasu je za nami, v Trnave máme stále nerozhodný stav 0:0.

19

Z rohového kopu domáca Trnava nič zaujímavé nevymyslela, lopta končí v moci Ľubomíra Belka.

18

Center na prednú tyč z priameho kopu hľadal Martina Mikoviča, ktorý bol tiesnený, získava však pre svoj tím aspoň rohový kop.

17

Sauer fauloval Oforiho, Trnava bude zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície, no na priamu strelu na Belkovu bránku to nie je.

16

Azango z ľavej strany posielal skvelú loptu na zadnú tyč pre Erika Daniela, ktorý loptu nedokázal trafiť ideálne. Výrazne k tomu pomohol skúsený obranca Žiliny Hubočan, ktorý ešte center hlavou jemne pohladil a trochu zmenil jeho smer.

15

Fanúšikovia Spartaka neúnavne ženú svoj tím do útoku.

14

Hra sa prelieva zo strany na stranu, Spartak si dáva veľký pozor na prípadnú defenzívnu chybu.

13

Erik Daniel sa šikovne a rýchlo presadil na pravej strane, prudkou prihrávkou našiel pred šestnástkou Žiliny Oforiho, no ten z prvej minul pravú tyč Belkovej bránky.

12

Bile dostával loptu do priestoru, po súboji s protihráčom končí na trávniku, faul to však podľa názoru hlavného rozhodcu nebol.

11

Žilina kombinuje v strede poľa.

10

Máme za sebou úvodných 10 minút zápasu, Trnava hrá na domácom štadióne so Žilinou nerozhodne 0:0.

9

K exekúcii priameho kopu sa postavil hrotový útočník Žiliny Timotej Jambor, napálil loptu len do múru brániacich hráčov.

8

Zeljković fauloval Stojčevského, Žilina bude mať výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.

7

Rohový kop žilinským futbalistom nevyšiel podľa predstáv, napriek tomu ostávajú pri lopte.

6

Mário Sauer si potiahol loptu z ľavej strany na stred na hranicu šestnástky domáceho tímu, jeho následná strela však bola tečovaná na rohový kop pre MŠK:

5

Krásny moment aj na opačnej strane, Mikovič posadil loptu na hlavu Michala Ďuriša, ktorý v súboji s Tomášom Hubočanom hlavičkoval nad Belkovu bránku.

4

Šikovná akcia Patrika Iľka, ktorý sa po ľavej strane prebil do šestnástky Trnavy, cez brániaceho Djurića však nedokázal Takáča strelecky ohroziť.

3

Mikovič centrom do šestnástky hľadal Michala Ďuriša, ktorý však hlavičkoval presne do náruče Ľubomíra Belka. Žilinský gólman bol navyše pri zákroku faulovaný.

3

Domáci budú po faule v strede poľa zahrávať priamy kop.

2

Žilina v kombinácii v strede poľa, následný center za obranu Trnavy pre Erica Bileho bol nepresný.

1

Úvodný výkop zápasu patrí domácim futbalistom Spartaka Trnava.

1

Oba tímy už máme na trávniku trnavského štadióna, o malú chvíľu sa začne samotný zápas.

1

Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava: Takáč – Koštrna, Djurić, Kóša, Mikovič © – Ofori, Zeljković, Procházka – Daniel, Ďuriš, Azango.
Náhradníci: Rusov, Vantruba – Krizmanič, Šulek, Bainović, Bukata, Poznar.
Tréner: Michal Gašparík

MŠK Žilina: Belko – Minárik ©, Stojčevski, Hubočan – Javorček, Gidi, Sauer, Ďatko – Bile, Jambor, Iľko.
Náhradníci: Belaník – Leitner, Adang, Nsona, Ndjeungoue, Bari.
Tréner: Jaroslav Hynek

Rozhodca: Glova – Straka, Kmec.

Oba tímy nastupujú na trávnik žilinského štadióna pod vedením trojice rozhodcov, ktorými dnes sú Tadeáš Vaňo, Matej Zemko a Tomáš Ralbovský. Štvrtým rozhodcom je Tomáš Batiz.

Príjemný dobrý deň z Trnavy, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu tretieho kola nadstavby futbalovej Niké ligy, skupiny o zisk majstrovského titulu, v ktorom futbalisti FC Spartak Trnava privítajú na domácom štadióne hráčov MŠK Žilina. Zápas sa začína o 17:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Trnave patrí v aktuálnej tabuľke Niké ligy druhé miesto so ziskom 45 bodov. Zverenci trénera Michala Gašparíka v poslednom doterajšom zápase zvíťazili v Bratislave nad Slovanom 2:0 (góly Spartaka Wimmer (vlastný), Ďuriš). Najlepším strelcom tímu je Michal Ďuriš, ktorý má na svojom konte deväť gólov.

Žiline patrí v tabuľkej našej najvyššej súťaže tretie miesto so stratou jediného bodu na vyššie spomínaný Spartak. Zverenci trénera Jaroslava Hyneka v poslednom doterajšom zápase prehrali v Dunajskej Strede s DAC 1:2 (gól Žiliny Minárik). Najlepším strelcom tímu je stále Dávid Ďuriš s 9 gólmi, od zimy však už pôsobí v talianskom tíme Ascoli Calcio.

Zápas o druhé miesto tabuľky sa teda začína v Trnave o 17:30, veríme, že ho budete sledovať v našej spoločnosti.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.