Paríž Saint-Germain
Naposledy zmenené pred mesiacom

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 5:7. Fauly: 19:13.

Hráči PSG vyhrávajú dnešný zápas 2:1 a po domácom víťazstve 2:0 postupujú zaslúžene do štvrťfinále Ligy majstrov. Hostia boli v dnešnom zápase lepším mužstvom. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

90+4

Koniec zápasu.

90+3

Mbappé sa pochytil s Traorém. Hlavný arbiter im dohovára.

89

Real Sociedad San Sebastian dal gól! Domáci pridávajú aspoň čestný úspech. K lopte sa v pokutovom území dostal MIKEL MERINO a s trochou šťastia dostal loptu do siete.

88

Kubo poslal strieľaný center do vápna, ale výborne zakročil Beraldo a loptu odkopol na autové vhadzovanie.

86

Dnešný zápas je už rozhodnutý. V podstate sa už len dohráva.

84

Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian:
z ihriska odchádza Martín Zubimendi, prichádza Jon Ander Olasagasti.

84

Striedanie v tíme Paríž Saint-Germain:
z ihriska odchádza Ousmane Dembélé, prichádza Randal Kolo Muani,
z ihriska odchádza Achraf Hakimi, prichádza Carlos Soler.

83

Aktuálny pomer držania lopty 46% : 54%.

81

Domáci v dobrej šanci! Silva zakončoval v malom vápne. Výborný zákrok previedol Donnarumma.

79

z ihriska odchádza Fabián Ruiz, prichádza Manuel Ugarte.

78

z ihriska odchádza Mikel Oyarzabal, prichádza André Silva.

77

z ihriska odchádza Igor Zubeldia, prichádza Jon Pacheco.

75

Mukiele fauloval Merina. Domáci budú zahrávať štandardnú situáciu.

73

Donnarumma teraz riskantne vyrazil centrovanú loptu a do zakončenia sa takmer dostal Zubimendi. Napokon to brankár hostí zvládol.

71

Hráči PSG dobre kúskujú hru. Domáci fanúšikovia ich za to vypískali.

69

Domáci sa snažia, bojujú, ale na PSG to dnes pravdepodobne stačiť nebude.

67

63

Domáci hráč Barrenetxea si nabehol na centrovanú loptu a prekonáva Donnarummu. Hlavný arbiter však gól neuznáva kvôli ofsajdu.

62

z ihriska odchádza Sheraldo Becker, prichádza Ander Barrenetxea,
z ihriska odchádza Brais Méndez, prichádza Beñat Turrientes.

z ihriska odchádza Nuno Mendes, prichádza Nordi Mukiele.

60

Traoré fauloval Mbappého. Hostia zostanú pri lopte.

58

Hostia sú pri chuti. Dembélé opäť hľadal dlhým pasom Mbappého, ale teraz výborne zakročil Zubeldia.

56

Paríž dal gól! Hostia pridávajú aj druhý gól v zápase a o postupujúcom je pravdepodobne rozhodnuté. KYLIAN MBAPPÉ dostal parádnu prihrávku do úniku z ľavej strany. Dostal sa až pred Remira a perfektnou strelou prekonal Remira v domácej bráne.

54

Žltá karta pre tím Real Sociedad San Sebastian (Igor Zubeldia).

53

Dembélé ťahal akciu po ľavom krídle. Prihral Mbappému, ktorý bol však dobre strážený a o loptu prišiel.

51

Hostia sú pri lopte a kombinujú na útočnej polovici.

49

Dembélé poslal Mbappého na ľavom krídle do úniku, ale zastavil ho ofsajd.

47

Domáci tréner do druhého polčasu zatiaľ nestriedal.

46

z ihriska odchádza Bradley Barcola, prichádza Lee Kang-in.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedú hostia z Paríža 1:0 po góle Mbappého. Ich vedenie je zaslúžené. Boli lepším mužstvom. Uvidíme čo sa bude diať v druhom polčase.

45+5

Prvý polčas sa skončil.

45+5

Žltá karta pre tím Paríž Saint-Germain (Ousmane Dembélé).

45+4

Kubo hľadal prihrávkou Merina, ale jeho pokus zablokoval Beraldo.

45+1

Kubo pálil z veľkej diaľky a jeho pokus len tesne minul bránu Donnarummu!

44

Hra je v posledných minútach príliš kúskovaná.

44

Žltá karta pre tím Real Sociedad San Sebastian (Takefusa Kubo).

42

Žltá karta pre tím Paríž Saint-Germain (Achraf Hakimi).

42

Mbappé prenikal opäť po ľavom krídle, ale tento krát ho čisto od lopty odzbrojil Traoré.

40

Hostia sú pri lopte na vlastnej polovici a s rozohrávkou sa nikam neponáhľajú.

38

36

Domáci zahrávali štandardnú situáciu. Merino si skákal na centrovanú loptu, ale tej sa zmocnil veľký Donnarumma.

34

Hostia hrajú v pohode. Kontrolujú dianie na ihrisku.

32

Kubo sa už chystal zakončiť, ale zozadu ho poslal k zemi Mendes. Hlavný arbiter na prekvapenie všetkých faul nepíska.

30

Barcola zabojoval. Získal loptu a z pravého krídla našiel vo vápne Mbappého, ktorý z prvej zakončil, ale parádným zákrokom mu doslova vzal gól Remiro.

28

Žltá karta pre tím Paríž Saint-Germain (Nuno Mendes).

28

Dembélé posielal dobrý center do pokutového územia, ale loptu odkopol do bezpečia dobre postavený Le Normand.

27

Becker dostával parádny pas za obranu, ale opäť si nepostrážil ofsajdovú lajnu.

25

Traoré poslal k zemi Mbappého. Hostia budú zahrávať štandardnú situáciu z dobrej pozície.

22

Všetko ide zatiaľ podľa papierových predpokladov. Hostia sú lepším mužstvom. Domáci sa zatiaľ do šance nedostali.

20

Všetko je už v poriadku. Zápas pokračuje.

18

Na domácej bráne je roztrhnutá sieť. Organizátory ju musia opraviť.

15

Paríž dal gól! Hostia idú dovedenia! KYLIAN MBAPPÉ dostal parádnu prihrávku na ľavé krídlo. Vyslovene sa pohral s domácou obranou a krásnou strelou k vzdialenejšej tyči otvára skóre zápasu.

15

Zaire-Emery nabral rýchlosť a od polovice ihriska sa dostal až do vápna, kde zakončil, ale strela mu absolútne nesadla.

15

Hostia sú zatiaľ aktívnejší.

13

Galán bol faulovaný v strede ihriska. Domáci zostanú pri lopte.

11

Mbappé sa dostal do veľkej šance! V rozhodujúcej chvíli prihral Barcolovi, ktorý zakončil, ale Remiro predviedol parádny zákrok a jeho zakončenie vyrazil.

9

Becker zakončil hlavou, ale Donnarumma nemal s jeho pokusom problémy.

8

Sledujeme zatiaľ opatrný začiatok zápasu.

6

Mbappé zakončil z hranice pokutového územia. Netrafil však bránu.

5

Traoré je zatiaľ mimo ihriska. Uvidíme či sa vráti do hry.

4

Jeden z domácich hráčov leži na zemi a potrebuje ošetrenie. Uvidíme či bude v zápase pokračovať.

2

Domáci hráči majú loptu na kopačkách a zakladajú akciu od svojej šestnástky.

1

Dnešný zápas rozohrali domáci hráči.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – H. Traoré, Zubeldia, Le Normand, Galán – Méndez, Zubimendi, Merino – Kubo, Oyarzabal ©, Becker.
Náhradníci: Marrero – Barrenetxea, U. González, Olasagasti, Tierney, Sadiq, Pacheco, And. Silva, Turrientes, Magunazelaia, P. Marín, Aramburu.
Tréner: Imanol Alguacil

Paríž Saint-Germain: Donnarumma – Hakimi, Beraldo, L. Hernández, N. Mendes – Zaïre-Emery, Vitinha, F. Ruiz – Dembélé, K. Mbappé ©, Barcola.
Náhradníci: K. Navas, Tenas – Ugarte, Marquinhos, G. Ramos, Pereira, Lee Kang-in, Kolo Muani, Mukiele, Soler, Mayulu, Kouakou Gadou.
Tréner: Luis Enrique

Rozhodca: Oliver (ENG) – Burt (ENG), Cook (ENG.

Domáci futbalisti predviedli v prvom zápase proti PSG veľmi dobrý výkon hlavne v prvom polčase, kde boli lepším mužstvom. V druhom polčase francúzsky majster zabral a napokon zvíťazil 2:0. Domáci hráči sa však určite nevzdávajú a budú chcieť nepriaznivý výsledok zvrátiť. Uvidíme či sa im to podarí.

Hostia z Paríža sú v tomto dvojzápase favoritom a potvrdili to aj víťazstvom v domácom zápase. Všetko je pred odvetou však otvorené. PSG vedú s náskokom francúzsku ligu a veľmi nádejne to vyzerá aj s ich postupom do štvrťfinále Ligy majstrov. Podarí sa Mbappému a spolu postúpiť? Rozhodne sa na ihrisku.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.