2 : 2
(2:0)
ŠK Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 3 mesiacmi

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost, loučím se s vámi a budu se těšit u dalších zase příště. Na počtenou.

Je za námi i druhá půle, ve které také padly dvě branky, ale do sítě Vyškova. V 50. minutě protlačil míč do sítě Zuberu, kterému se to povedlo i přesto, že si Stejskal na míč sáhl a vypadalo to, že mu zabrání v cestě do branky. V 77. minutě pak pěknou ranou zpoza vápna srovnal Barseghyan, na jehož střelu neměl brankář Stejskal nárok. Utkání tak končí nerozhodně 2:2.

90+1

Konec zápasu.

90

Svobodova střela skončila blokem hostující obrany. Následně se míč dostal do rukavic Hrdiny.

89

Moučka byl faulován a rozehrávat budou domácí.

89

Červeň po Moučkově nahrávce přišel o míč a získává ho Slovan.

88

Sylla fauloval Zuberua a píská se. Slovan bude rozehrávat.

87

Míč bude rozehrávat Stejskal odkopem od své branky po střele Zuberua.

86

Balon za půlící čárou. Autové vhazování pro Slovan.

85

Rozehrávku přímého kopu si vzal na starosti Krška, jehož ránu škrtl brankář Hrdina a vyrazil míč na roh. Z následného rohu ale nebezpečí pro hostující branku nepřišlo.

84

Faul proti domácím. Vyškov bude zahrávat další standardní situaci.

84

Vyškov bude zahrávat aut.

81

Kamara našel Williamse, který ale ve velké šanci branku Hrdiny minul.

79

Střídání v týmu MFK Vyškov:
ze hřiště odchází Azizi Kayondo, přichází Adam Červeň.

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava:
ze hřiště odchází Lukáš Pauschek, přichází Rudolf Božík.

77

Slovan Bratislava právě vstřelil branku! A je srovnáno! Přesnou střelou zpoza vápna se prosadil TIGRAN BARSEGHYAN, který se zpoza vápna opřel do míče a Stejskal byl bez šance zakročit.

77

Proti Slovanu odpískán faul. Slovan rozehraje standardku.

74

ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Uche Agbo,
ze hřiště odchází Martin Trnovský, přichází Adam Hrdina.

74

Nový muž v sestavě Vyškova. Na hřišti je David Němeček.

Za Slovan se na hřišti pohybuje další nový hráč, Gruzínec Jaba Kankava.

73

Vyškov kombinuje na své polovině a Nghabo vrátil balon dozadu brankáři Stejskalovi, který rozehraje.

71

ze hřiště odchází Issa Fomba, přichází Oumar Kamara.

71

Svobodova rána nebyl příliš přesná a skončila vedle branky. Trnovský rozehraje odkopem od své branky.

70

Slovan kombinuje s míčem na své půli.

69

Fomba promarnil vhodný moment ke střele, ke které tak nedošlo.

69

Stejskal má balon ve svých rukavicích a výhozem poslal míč zpět do hry.

68

Slovan dostal možnost standardní situace, kterou rozehrál nakrátko.

67

Svoboda hledal svou nahrávkou Fombu, ale na něj se míč nedostal.

66

Slovan rozehrával roh a Stejskal musel následně předvést důležitý zákrok.
Stejskal rozehraje odkopem od branky.

Za Slovan je ve hře i další nový hráč Blackman.

65

Další střídání Vyškova. Do hry jdou Antonín Svoboda a David Krška.

64

Kuckova střela byla zblokována vyškovskou obranou.

63

Slovan kombinuje na své polovině.

62

Trnovský vrátil míč do hry od své branky rozehrávkou nakrátko.

61

Po faulu na Zuberua rozehrával Slovan, ale neohrozil vážněji branku Stejskala.

61

ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Paul Nghabo.

59

Za Vyškov přichází do hry střídající Moučka s Williamsem. Za Slovan se objevili od začátku druhé půle na hřišti Barseghyan a Kucka.

59

Diallova rána skončila vedle branky. Trnovský bude vykopávat.

58

Domácí vrátili míč Stejskalovi, který rozehraje dlouhým nákopem.

57

Fomba střílel z velkého úhlu a nepovedlo se mu ohrozit Trnovského.

57

Stejskal rozehrává odkopem od své branky.

55

Metsoko přihrávku dostal Diallo na paty a míče se tak zmocnil Slovan.

54

Vyškov bude rozehrávat z vlastní poloviny standardní situaci.

50

Slovan Bratislava právě vstřelil branku! Slovan snižuje. Nahrávku do pokutového území si našel SHARANI ZUBERU, který dotlačil míč za záda Stejskala. Domácí brankář si sice na balon sáhl a vypadalo to, že zasáhne, ale míč se nakonec stejně dostal do branky.

49

Trnovský poslal míč do hry zpět rozehrávkou nakrátko.

47

Pauschek odhlavičkovával centr Vyškova a pomohl mu Trnovský, který stáhl míč do rukavic.

47

46

Začal druhý poločas.

Skončil první poločas, ve kterém padly dva góly. Nejprve se ve 4. minutě prosadil přesnou ranou z pokutového území Metsoko, který se prosadil přesně k tyči. V 17. minutě pak skóroval Diallo, který dostal míč za obranu Slovanu a přehodil elegantně vybíhajícího Trnovského a balon skončil u vzdálenější tyče. Vyškov působí herně lépe, ale i Slovan už také hrozil několikrát, nicméně Stejskal chytá zatím bezchybně..

45+1

První poločas skončil.

44

Metsoko upadl v pokutovém území, ale bylo to přes balon a penalta se pískat nebude.

43

Po faulu budou rozehrávat hosté.

42

Stejskal rozehrál nakrátko a Delferriere měl sice s míčem problémy, ale zvládl si ho udržet.

41

Metsokova střela po nahrávce Fomby letěla hodně vysoko. Metsokovi rána totiž příliš nesedla.

41

Lahodný dostal míč do zámezí a Slovan bude vhazovat.

40

Trnovský posílá svým odkopem míč zpět do hry.

39

Straalmanova nepřesná střela skončila u Fomby, jehož rána z pokutového území také neprošla na branku.

37

Slovan zahrával volný přímý kop z dobré pozice. Rozehrával ho Weiss, jehož rána ale skončila jen těsně vedle levé tyče. Stejskal tak bude rozehrávat odkopem od své branky.

37

Metsoko přistižen v ofsajdu a hra je přerušena.

36

Faul proti Slovanu. Bratislavští tak zůstanou na míči a budou rozehrávat.

34

Přihrávka na Delferrierea neprošla, protože Trnovský se k míči dostal dříve a sebral ho do rukavic.

33

Jeden z hráčů Slovanu se dostal do dobré šance, ale svou střelou trefil jenom rukavice Stejskala, který ránu vyrazil.

32

Balon skončil za čarou a Vyškov má k dispozici další autové vhazování.

32

Štěpánek vrátil míč dozadu, takže Vyškov pokračuje v kombinaci.

31

Vyškov nyní kombinuje na své vlastní polovině.

29

Další roh Slovanu. Po centru do vápna pálil Weiss a jeho pokus srazil vedle branky Sylla a bude z toho další roh Slovanu.

28

Roh ale žádné ohrožení pro branku Stejskala nepřinesla.

28

Weiss našel Lichého, jehož ránu zpoza vápna vytáhl nad břevno Stejskal a bude z toho roh pro hosty.

27

Štěpánek se dopustil faulu na Zuberua. Slovan tak dostane výhodu standardní situace.

26

Trnovský nakrátko rozehrál a poslal míč zpátky do hry na kopačky svých spoluhráčů.

25

Straalman nedokázal přihrát svému spoluhráči a Vyškov se musí bránit.

24

Kapitán Slovanu Weiss znovu přistižen v ofsajdu. Rozehrávka pro Vyškov.

23

Balon skončil za postranní čarou. Aut pro Vyškov, který provede Kayondo, který ve Vyškově hostuje ze španělského týmu Leganés.

22

Slovan měl další útočnou akci, ale ta skončila neúspěchem, protože ji vyřešili Štěpánek ve spolupráci se Stejskalem.

21

Dlouhý nákop k Diallovi nedoletěl a míč si do rukavic sebral brankář Trnovský.

20

Tolič se po nahrávce Strelce v pokutovém území ke střele nedostal a míč skončil vedle Stejskalovy branky.

19

Zuberův pokus o střelu nebyl vůbec ideální a balon skončil v zámezí. Vyškov bude zahrávat aut.

19

Trnovský musel řešit další protiútok Vyškova, ale poradil si.

17

MFK Vyškov právě vstřelil branku! Vyškov navyšuje náskok! Míč se dostal za obranu Slovanu před pokutové území, kde se k míči dostal AMIDOU DIALLO, který elegantně přehodil vybíhajícího Trnovského a míč skončil u vzdálenější tyče.

16

Další ofsajd Slovanu. Rozehrávat budou hráči Vyškova.

16

Trnovský svým dlouhým odkopem vrátil míč zpět do hry.

15

Slovanu odpískán ofsajd, ve kterém byl přistižen Zuberu a i když dostal míč do branky, tak gól samozřejmě neplatí.

14

Hostující Pauschek odvrátil míč do zámezí a Vyškov tak bude házet aut.

13

Centr z něj do pokutového území ale nikdo z domácích hráčů nesebral.

13

Po faulu bude přímý kop rozehrávat Vyškov.

12

Delferriere rozehrával standardní situaci a centr letěl do vápna, ale obrana Slovanu si dokázala poradit.

10

Vyškovští vyslali centr do vápna, kde ale nikdo nebyl a nakonec to zakončil střelou Lahodný, ale míč skončil vedle branky.

10

První pokus na Stejskalovu bránu vyslal Strelec, který ale branku minul. Domácí brankář rozehraje výkopem od své brány.

9

Míč se vrátil k brankáři Trnovskému, který ho nakrátko vrátí do hry svým spoluhráčům.

8

Vyškov kombinuje na své půlce a vymýšlí nějakou další útočnou akci.

7

Balon, který letěl do vápna Slovanu nakonec skončil mimo bránu a vykopávat od své branky bude brankář Trnovský.

5

Slovanu odpískán ofsajd, ve kterém se ocitl Vladimír Weiss mladší.

4

MFK Vyškov právě vstřelil branku! Vyškov se dostává do vedení. Do pokutového území dostal nahrávku IDJESSI METSOKO, který se pak prosadil přesnou ranou k tyči Trnovského branky.

3

Ilko předal Diallovi, ale ten následně o míč přišel a k němu se tak dostali hráči Slovanu.

2

Jeden z hráčů Vyškova trefil hostujícího hráče, ale podle rozhodčího to faul není a hraje se dál.

2

Po faulu Slovanu se míče znovu ujímají domácí.

2

Trnovský v brance Slovanu má balon a rozehraje. Slovan také kombinuje.

1

Vyškov začíná utkání kombinací a míč se dostal k brankáři Stejskalovi.

1

Utkání právě začalo.

Vítejte u utkání mezi Vyškovem a Slovanem Bratislava. Vyškov nastoupí v červených dresech a Slovan v modrých.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.