1 : 2
(1:1)
ŠK Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 5 mesiacmi

Slovan prehrával s Klaksvíkom po góle Mikkelsena, no dvoma gólmi kapitána Juraja Kucku zápas otočil a na Faerských ostrovoch zvíťazil 2:1. Postupuje do vyraďovacej fázy.

90+7

90+7

Po rohovom kope pálil z hranice šestnástky Kronberg, hráči Slovana jeho strelu zastavili.

90+6

Gussias pálil z uhla z voleja, Borjan loptu vyrazil pri ľavej žrdi nad bránu.

90+5

Danielsenov prízemný center z priameho kopu podvihol Gussias, lopta končí vedľa brány.

90+4

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Kyriakos Savvidis).

90+3

Josephsen si zasekol Savvidisa, vystrelil ale do stredu brány, kde bol pripravený Borjan.

90+3

Belasí zblokovali strelu Kronberga zvnútra šestnástky.

90+1

Kucka sa snažil vonkajším priehlavkom prihrať do šestnástky Blackmanovi, výborne zakročil Forren.

90+1

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Cesar Blackman, prichádza Lukáš Pauschek,
z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Zuberu Sharani.

90

Nadstavený čas: 7 minút.

88

Domáci centrujú, hráči Slovana to dokážu pokrývať.

87

Andreasen trafil Kucku v múre. Danielsen vhadzuje.

86

Klaksvík bude po faule Kankavu zahrávať priamy kop tesne spoza šestnástky.

85

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Dávid Strelec).

Strelec inkasuje žltú kartu za pomalé striedanie.

85

z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Malik Abubakari.

84

Žltá karta pre tím KÍ Klaksvík (Vegard Forren).

83

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Kevin Wimmer).

83

Josephsen sa nedostal v šestnástke k prudkej prihrávke Kronberga.

82

Kanava výborne zachytil loptu v strede poľa, prihral Čavričovi, ten ale v súboji jedna na jedna neprešiel.

80

Kankava sa v strede poľa drží za hlavu, po chvíľke prerušenia je ale v poriadku.

79

Napokon je ofsajd predsa len potvrdený.

78

Situácia nie je jednoznačná, do hry vstupuje VAR.

77

Forren síce v šestnástke fauloval Čavriča, no penaltu Slovan kopať nebude, pretože chvíľu predtým bol Zmrhal v ofsajde.

76

Čavrič v súboji s Faeröm, v hre sa ale nepokračuje, píska sa ofsajd hostí.

75

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Juraj Kucka).

75

Striedanie v tíme KÍ Klaksvík:
z ihriska odchádza Deni Pavlović, prichádza Jóhan Josephsen.

74

Blackman prudko odcentroval na malé vápno, kde sa do zakončenia vrhal Strelec, ale neuspel.

72

Rýchla priamočiara akcia Klaksvíku bola napokon predsa len spomalená. Následný center do šestnástky odvracia hlavou Blackman

71

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Milan Borjan).

71

Pridlhý pas na da Silvu, všetko kontroloval Blackman.

69

Strelec vo vzdušnom súboji s Pavlovićom, ten sa drží za tvár, potrebuje ošetriť.

67

Zmrhal vhadzuje v strede poľa.

65

Klaksvík sa približoval k šestnástke, ale druhýkrát v druhom polčase mu je odmávaný ofsajd.

64

z ihriska odchádza Mads Boe Mikkelsen, prichádza Claes Kronberg.

62

Slovan dal gól!
JURAJ KUCKA je dnes dvojgólový! Čavrič vyhral súboj v strede poľa, vyšprintoval s loptou po krídle, našiel uličku na Kucku, ktorý si prvým dotykom loptu posnul pred seba a potom ju pravačkou napálil do stredu brány!

61

z ihriska odchádza Tigran Barseghjan, prichádza Kevin Wimmer.

59

Borjan skákal na center od rohovej zástavky, trochu sa zrazil s protihráčom, možno aj zle dopadol, potrebuje ošetrenie kolena.

58

Kucka odvrátil iba na roh, domáci začínajú čoraz viac tlačiť.

56

Forren s presným pasom na Danielsena, ktorému čistým sklzom zobral loptu Zmrhal.

54

Joensen prehodil loptu na Danielsena, ten tesnený Zmrhalom neprešiel cez Borjana, ktorý mu berie loptu spod nohy.

53

Da Silva tesne stihol loptu pred bránkovou čiarou a odcentroval na zadnú žrď, kde chýbal kúsok, aby nabiehajúci hráč triafal odkrytú bránu.

52

Slovan opäť s nevýrazným vstupom do polčasu, častejšie má loptu na kopačkách súper a vytvára si aj šance.

51

Center z pravej strany našiel pri malom vápne Klettskarda, ktorý zakončoval z voleja o zem, Borjan sa musel natiahnuť, aby tento pokus vytesnil.

49

Domáci teraz s dlhším držaním lopty. Napokon bol odmávaný ofsajd.

48

Z ťažkej pozície hlavičkoval nepresne Mikkelsen.

47

Klaksvík zahrával roh, na prednej žrdi odvrátil Strelec, Slovan dostal hru ďaleko od svojej brány.

46

Začal sa druhý polčas.

Do vedenia išiel v 17. minúte Klaksvík zásluhou Mikkelsena, v 24. minúte vyrovnal Kucka.
Druhý polčas sa začne o 19:46.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45+1

Kankava sa výborne uvoľnil v šestnástke, dostal loptu, vynikajúci blok však predviedol Forren.

45+1

Prenesenie hry na Blackmana, ten dal pod seba Barseghjanovi, Slovan sa do koncovky nehnal, drží loptu na súperovej polovici.

44

Pekná akcia Slovana cez ľavé krídlo, skončila ale zblokovanou strelou Barseghjana zvnútra vápna.

42

Na druhej strane centroval do pokutového územia da Silva, Borjan stiahol loptu zo vzduchu.

42

Strelec odcentroval na hrot, de Čavrič sklepol loptu Barseghjanovi, Slovan už ale celú akciu spomalil a nič z nej nevyťažil.

40

Slovan atakuje rozohrávku súpera, ten si ale dokázal poradiť veľmi dobre a rýchlo sa dostal na dostrel, kde da Silva prihrával do šestnástky, Gussias sa k lopte nedostal.

37

Hrubá chyba Klaksvíku, Čavrič sa s loptou dostal do šestnástky a strieľal, medzitým sa mu Forren hodil do strely.

36

Joensen si v súboji s Blackmanom pomáhal rukami, Slovan získal loptu na vlastnej polovici.

33

Borjan podbehol center z rohového kopu, na druhej žrdi zakončoval hráč z bránovej čiary, trafil bočnú sieť. Dodatočne sa ale pískal útočný faul.

32

Klaksvík v šestnástke, da Silvovi lopta odskočila pri spracovaní, čo hneď využil Savvidis. Jeho odkop našiel Čavriča, ktorý sa ale nedokázal uvoľniť cez Pavlovića.

30

Blackman mal problémy s da Silvom, na ktorého smerovala prihrávka pred bránu, pomohol však Borjan.

29

Čavrič vyšprintoval za loptou, na hranici šestnástky bol ale o čosi skôr brankár Johansson.

28

Zmrhal krútil loptu do šestnástky, mal tam nábeh piatich spoluhráčov, no lopta končí v náručí Johanssona.

27

Žltá karta pre tím KÍ Klaksvík (Patrick da Silva).

Barseghjan v šprinte unikal do gólovej šance, hráč Klaksvíku išiel jasne po jeho nohe, toto mohla a mala byť aj červená karta.

26

Mikkelsen opäť s nábehom za obranu, loptu si však nedokázal spracovať a tá končí za bránkovou čiarou.

24

24. minúta je pre Slovan šťastná, podarilo sa mu vyrovnať. Savvidisovu prihrávku Barseghjan predĺžil Strelcovi, ktorý sa dostal za Faera, lopta sa od neho odrazila pre JURAJA KUCKU a ten ju nekompromisne napálil k vzdialenejšej pravej žrdi.

23

Gussias prehadzoval loptu za obranu na Joensena, v poslednej chvíli ju zachytil Kašia.

21

Náznak prvej väčšej šance Slovana, Čavrič utiekol po ľavom krídle, jeho center prepadol na druhú stranu na Kankavu, ktorý loptu sklepol pre voľného Barseghjana, ten loptu zle trafil a tá ani nešla na bránu.

20

Slovan opäť zakončil, nejednalo sa ale o žiadny nebezpečný pokus.

17

Tím KÍ Klaksvík práve strelil gól!
Klaksvík ide do vedenia! Z vlastnej polovice poslal dlhý nákop Forren, MADS BOE MIKKELSEN si ho dokázal spracovať za Bajričom, obišiel aj vybiehajúceho Borjana a z uhla poslal loptu do siete.

16

Čavrič dostal dobrý pas do šestnástky, no zoči voči trafil výborného Johanssona!

13

Mikkelsen mal otvorený priestor, prihral pod seba do druhej vlny Gussiasovi, ktorý prestrelil. Veľká šanca Klaksvíku.

13

Center na bližšiu žrď belasí odhlavičkovali, následne po centri Forrena hlavičkoval Faerö nad bránu.

12

Danielsen sa dokázal presadiť v strede poľa, v šestnástke mal troch spoluhráčov, Slovan mal šťastie, že Kankava prihrávku vystihol.

10

Barseghjan dal loptu príliš dozadu na Blackmana, domáci vhadzujú.

9

Center smeroval na prednú žrď, od Gussiasa sa lopta odrazila za čiaru.

8

Po Zmrhalovom zákroku uvidíme rohový kop Klaksvíku.

7

Prvé zakončenie v zápase, po centri hlavičkoval Strelec z približne šiestich metrov, v náročnej pozícii mieril do rúk Johanssona.

6

Zmrhalov pas po čiare na Čavriča, ten sa nedokázal zbaviť Pavlovića.

5

Center Joensena z ľavého krídla, loptu berie Borjan.

4

Slovan skúsil zaútočiť po ľavej strane, ale dobre zasiahol Danielsen, belasí sa ďaleko nedostali.

2

Kolmica Mikkelsena na Danielsena bola prudká a nepresná, rozohráva Borjan.

1

Zatiaľ veľmi opatrný úvod z oboch strán, hrá sa v strede ihriska.

1

Úvodné zostavy:

KÍ Klaksvík: Johansson – Pavlović, Faerö, Forren – Danielsen, J. Andreasen ©, Joensen, da Silva – Mikkelsen, Klettskarð, Gussiås.
Náhradníci: Matras – D. Andreasen, Josephsen, Kalsö, Kronberg, Gaard, Petersen, Vilhelmsen, Latif.

ŠK Slovan Bratislava: Borjan – Blackman, Kašia, Bajrić, Zmrhal – Kankava, Savvidis, Kucka © – Barseghjan, Čavrić, Strelec.
Náhradníci: Hrdina, Trnovský – Abubakari, Agbo, Lichý, Marcelli, Pauschek, Tolić, Vojtko, Wimmer, Sharani.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava sa v rámci piateho hracieho dňa Európskej konferenčnej ligy predstavia na ihrisku tímu z Faerských ostrovov, Klaksvíku. Úvodný výkop je naplánovaný na 18:45.

Klaksvík sa nachádza na 3. priečke skupiny A, na konte má 4 body. Naposledy podľahol Ľubľane na jej ihrisku 0:2. V domácej súťaži je Klaksvík na prvom mieste so sedembodovým náskokom pred druhým Vikingurom. Práve jemu v lige naposledy podľahol 1:2.

Slovan figuruje na druhom mieste, v štyroch zápasoch nazbieral 7 bodov. V minulom kole remizoval doma s Lille 1:1, o gól sa v 81. minúte postaral Čavrič. V našej lige sú belasí na prvej priečke, pred druhou Žilinou majú náskok päť bodov. V sobotu zdolali Michalovce 2:0.

Slovan a Klaksvík sa stretli hneď v prvom kole, belasí zvíťazili na Tehelnom poli 2:1, všetky góly padli po prestávke, najprv skóroval hosťujúci Pavlovič, Slovan potom otočil zápas zásluhou gólov Weissa a Čavriča.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:45.