(1:0)
SSC Neapol
Naposledy zmenené pred 6 mesiacmi
90+6

V druhom polčase sa nakoniec Neapolu podarilo zlomiť zápas v 65. minúte, kedy sa presadil Giacomo Raspadori. Domácim sa už napriek snahe v závere vyrovnať nepodarilo a všetky 3 body tak putujú do Talianska.
Neapol v tabuľke ostáva druhý za Realom Madrid. Union Berlín je stále posledný.

90+5

Gosensov center sa chvíľu odrážal v pokutovom území, ale nakoniec ho jeden z hráčov Neapolu odkopol.

90+4

Di Lorenzo potiahol súpera za dres a nasledovať tak bude priamy kop.

90+3

Becker posielal loptu do šestnástky viackrát za sebou, ale ani jeden z týchto centrov neznamenal pre Neapol nebezpečenstvo.

90+2

Beckerov center pohotovo odhlavičkoval Rani Khedira Natan.

90+1

Pri lopte sú skoro stále domáci futbalisti, ale obrana Neapolu ich zatiaľ k ničomu nepúšťa.

90

Nadstavovať sa bude ešte 5 minút.

89

Striedanie v tíme SSC Neapol:
z ihriska odchádza Khvicha Kvaratskhelia, prichádza Leo Östigaard.

86

Hráči Unionu sú s loptou na súperovej polovici, ale zatiaľ sa im nedarí presadiť sa v útoku.

84

Di Lorenzo si na svojej obrannej polovici vypýtal faul.

83

Strieľaný center Kvaratskheliu bol domácou obranou rýchlo odvrátený.

82

Knoche teraz fauloval v blízkosti svojej šestnástky a Neapol tak bude mať zaujímavú štandardku.

81

z ihriska odchádza Matteo Politano, prichádza Jesper Lindström.

80

Na center smerujúci do šestnástky si dokázal nabehnúť Robin Knoche. Jeho hlavička ale minula bránu o kúsok.

79

Striedanie v tíme 1. FC Union Berlín:
z ihriska odchádza Danilho Doekhi, prichádza Lucas Tousart,
z ihriska odchádza Janik Haberer, prichádza Kevin Volland.

75

Elmasov technický obstrel skončil iba vedľa vzdialenejšej tyč­ky.

74

Diogo Leite fauloval Simeoneho a hra je tak prerušená. Rozohrávať v strede poľa bude môcť Neapol.

71

z ihriska odchádza Giacomo Raspadori, prichádza Giovanni Simeone,
z ihriska odchádza Mário Rui, prichádza Mathías Olivera.

70

z ihriska odchádza Brenden Aaronson, prichádza Aïssa Laïdouni,
z ihriska odchádza David Datro Fofana, prichádza Kevin Behrens,
z ihriska odchádza Rani Khedira, prichádza Alex Král.

65

Neapol dal gól!
Po Kvaratskheliovom prieniku na ľavom krídle dostal loptu pred odrkytú bránu GIACOMO RASPADORI, ktorý už využil skvelú pozíciu a poslal Neapol do vedenia.

61

Sheraldo Becker sa dostal po dobrej prihrávke ku koncovke, ale tá nebola dostatočne razantná a brankár si tak s ňou poradil.

59

Piotr Zieliński rozohral priamy kop nakrátko, no táto kombinácia nebola úspešná.

58

Rani Khedira poslal k zemi Elmasa a Neapol bude mať k dispozícii štandardnú situáciu.

56

O rýchly protiútok Neapolu sa postaral Diogo Leite, ktorý loptu odkopol preč od brány.

54

Po odrazenej lopte pálil z voleja Khedira. Ani tento pokus však neskončil medzi troma tyčami.

54

Ďalším potrestaným hráčom v tíme Berlínu je aj Robin Gosens.

52

Kvaratskhelia hľadal prihrávkou Raspadori, no Gruzínec nakoniec nebol úplne presný a lopta tak skončila u súperovho brankára.

51

Janik Haberer dostáva žltú kartu po svojom faule.

50

Khvicha Kvaratskhelia sa dostal už takmer do malého vápna, ale jeho následný pokus bol zablokovaný.

48

Strelecký pokus Fofanu preletel tesne vedľa ľavej tyčky.

47

Robin Gosens teraz fauloval jedného z protihráčov a k lopte sa dostane Neapol.

46

z ihriska odchádza Jens Cajuste, prichádza Eljif Elmas.

46

Začal sa druhý polčas.

45+1

Prvý polčas sa skončil.
V úvodnom dejstve bola hra pomerne vyrovnaná, ale v koncovke tom škrípalo na oboch stranách. O jediný gól sa postaral Robin Gosens, ale ten nebol uznaný kvôli ofsajdu. Pred druhým polčasom je tak ešte všetko otvorené.

45

Nadstavovať sa bude ešte minúta.

42

Rohový kop Politana obrana Unionu odpratala preč od brány.

39

Strelecký pokus Khediru skončil tesne vedľa tyčky. Meret tak zasahovať nemusel.

37

Fofana dostal skvelú prihrávku do behu a po rýchlom protiútoku sa dostal aj do šestnástky. Jeho pokus však Alex Meret vyrazil vedľa brány.

36

Kvaratskheliu poslal k zemi Fofana. Jedná sa tak už o niekoľký nedovolený zákrok v rade pre domáci tím.

34

Neapol je v posledných minútach čoraz viac pri lopte, ale na súperovej polovici sa zatiaľ nevie presadiť.

32

Jens Cajuste si dokázal vypýtať faul a loptu tak znova budú mať hostia.

31

Po Khedirovom faule bude v strede poľa rozohrávať Neapol.

29

Rohový kop Neapolu odkopol Danilho Doekhi.

28

Khvicha Kvaratskhelia sa po kombinácii so spoluhráčmi dokázal preštrikovať až do šestnástky, ale tam mu jeden z domácich obrancov loptu odkopol.

24

Tím Union Berlin práve strelil gól!
Skvelú prihrávku do behu dostal Becker, ktorý potom pred bránou našiel ROBINA GOSENSA. Ten potom už loptu doklepol do odkrytej brány. Po kontrole celej situácie však rozhodca našiel u Beckera ofsajd a gól tak platiť nebude.

22

Nedovoleným zákrokom sa presadil aj Fofana.

21

Z voleja sa skúsil presadiť Janik Haberer. Lopta z jeho kopačky však skončila ďaleko vedľa brány.

20

Žltú kartu dostáva aj na strane Neapola Amir Rrahmani.

17

Sheraldo Becker ostal ležať na trávniku a potrebuje aj ošetrenie. Po chvíli je už ale na nohách a vyzerá, že v zápase bude môcť pokračovať.

17

Di Lorenzo si tesne za hranicou šestnástky chystal loptu na strelu, ale tá bola nakoniec zrazená.

14

V posledných minútach vidíme na oboch stranách nepresnosti a lopta sa pohybuje najmä v strede poľa.

11

Po priamom kope mohol páliť Raspadori, ale jeho koncovka bola zblokovaná.

10

Christopher Trimmel so počínal nedovolene a rozhodca mu ukazuje žltú kartu.

9

Di Lorenzo si v súboji s protihráčom pomohol faulom.

6

Domáci sa dostali k rohovému kopu, po ktorom hlavičkoval Diogo Leite. jeho pokus však preletel iba nad bránu.

3

Janik Haberer vypálil tvrdú strelu spoza šestnástky. Jeho volej však nakoniec skončil tesne vedľa brány.

2

Sheraldo Becker posielal do šestnástky zaujímavý center, ale loptu odhlavičkoval Di Lorenzo.

1

Úvodné zostavy:

1. FC Union Berlín: Rønnow – Knoche, Leite, Doekhi – Trimmel ©, Haberer, Khedira, Aaronson, Gosens – Becker, D. Fofana.
Náhradníci: Stein, Schwolow – Jaeckel, Volland, Behrens, Laïdouni, Bonucci, Tousart, Král, Dehl.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo ©, Rrahmani, Natan, Rui – Cajuste, Lobotka, Zieliński – Politano, Raspadori, Kvaratskhelia.
Náhradníci: Contini, Gollini – Elmas, Olivera, Simeone, Zerbin, Lindström, D'Avino, Östigaard, Zanoli, Gaetano.

Všetkým futbalovým fanúšikom prajem pekný večer a vítam Vás pri našom online prenose z Ligy majstrov. V 3. kole skupinovej fázy na seba narazia 1. FC Union Berlín a SSC Neapol.

Union Berlín
Nemecký tím si vo svojej premiére v najprestížnejšej klubovej súťaži zatiaľ nepripísal ani bod. Po tesnej prehre s Realom Madrid naposledy stratil aj dobre rozohraný zápas s Bragou a doma budú proti Neapolu opäť outsiderom.

Neapol
Úradujúci taliansky majster síce naposledy nezvládol stretnutie s Realom Madrid tesne 2:3, ale predtým porazil Bragu 2:1 a aj vďaka tejto výhre je tak v tabuľke pred portugalským tímom na druhom mieste. Neapol si po reprezentačnej prestávke pripísal výhru s Veronou 3:1 a v podobnom duchu bude chcieť určite pokračovať aj dnes.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.