Paríž Saint-Germain
Naposledy zmenené pred 7 mesiacmi

Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:9.

Sledovali sme výborný zápas. Hráči Newcastle prešli cez svojho súpera a zaslúžene berú tri body. Prajem ešte pekný večer.

90+7

90+5

Dnešný zápas je rozhodnutý a v podstate sa len dohráva.

90+4

Striedanie v tíme Newcastle United:
z ihriska odchádza Anthony Gordon, prichádza Matt Targett.

90+1

Newcastle United dal gól! Domáci pridávajú štvrtý gól v zápase! FABIAN SCHÄR vypálil krásnu strelu do šibenice a nedal absolútne žiadnu šancu Donnarummovi v bráne hosti.

89

Žltá karta pre tím Newcastle United (Nick Pope).

88

Mbappé našiel prihrávkou na hranici vápna Vitinhu. Jeho zakončenie preletelo nad bránu.

88

Mbappé zakončoval spoza vápna. Jeho strela bola zblokovaná.

83

Žltá karta pre tím Paríž Saint-Germain (Warren Zaïre-Emery).

81

Hostia držia loptu na útočnej polovici. Domáci sa stále výborne bránia.

79

Lascelles fauloval. Hostia zostanú pri lopte.

77

Dembéle bol vo veľkej šanci! Jeho zakončenie z vnútra pokutového územia Pope chytá.

76

Dembéle sa snažil presadiť na pravom krídle. Zakončiť však nedokázal.

73

Hostia sú aktívnejší, ale domáce mužstvo sa výborne bráni.

71

z ihriska odchádza Miguel Almirón, prichádza Jacob Murphy.

70

Žltá karta pre tím Newcastle United (Anthony Gordon).

69

Ousmane Dembéle zakončuje z pravej strany. Jeho pokus tesne míňa domácu bránu!

67

Žltá karta pre tím Paríž Saint-Germain (Ousmane Dembélé).

66

Anderson sa preštrikoval do pokutového územia. Zastavil ho však Hakimi.

65

z ihriska odchádza Sandro Tonali, prichádza Elliott Anderson.

65

Striedanie v tíme Paríž Saint-Germain:
z ihriska odchádza Manuel Ugarte, prichádza Vitinha.

64

Domáce mužstvo umne kúskuje hru čo im určite vyhovuje.

62

Ugarte posial dlhý pas na Ramosa, ale výborne zakročil Schär.

60

Hostia po góle ožili a domáci sa musia brániť.

58

z ihriska odchádza Randal Kolo Muani, prichádza Bradley Barcola.

56

Paríž dal gól! Hostia znižujú stav zápasu! LUCAS HERNÁNDEZ si naskočil na centrovanú loptu a jemnou hlavičkou prekonáva Popea v domácej bráne.

55

Dembéle poslal centrovanú loptu do pokutového územia. Lascelles odvrátil loptu do bezpečia.

52

Dnes sledujeme perfektný výkon domáceho mužstva.

50

Newcastle United dal gól! Domáci pridávajú tretí gól v zápase. Kieran Trippier poslal prihrávku na prave krídlo na SEANA LONGSTAFFA, ktorý vypálil a Donnarumma si loptu zrazil do brány.

50

Gordon sa snažil presadiť na ľavom krídle. Výborne ho od lopty odstavil Marquinhos.

49

Hostia musia zmeniť prejav z prvého polčasu ak chcú dnes bodovať.

47

Ani jeden z trénerov do druhého polčasu nestriedal.

46

Začal sa druhý polčas.

Domáci vedú po prvom polčase 2:0. Ich vedenie je úplne zaslúžené. Hostia za 45 minút v podstate nič nepredviedli.

45+7

Prvý polčas sa skončil.

45+7

Žltá karta pre tím Newcastle United (Bruno Guimarães).

45+5

Hostia sú na lopte, ale cez pozornú obranu Newcastle sa nevedia presadiť.

45+3

V prvom polčase hrajú domáci futbalisti perfektne. Hostia budú musieť v druhom polčase riadne pridať.

44

Žltá karta pre tím Paríž Saint-Germain (Achraf Hakimi).

42

Newcastle United dal gól! Domáci pridávajú druhý gól v zápase. Po rohovom kope nastal závar pred Donnarummom. DANIEL BURN zakončil hlavou a Milan Škriniar loptu vyhlavičkoval už spoza bránkovej čiary.

42

Ale pozor! Hlavný arbiter kontroluje ešte situáciu či lopta neskočila celým objemom za bránkovou čiarou.

40

Domáci sa ocitli vo veľkej šanci! Napokon sa však píska ofsajd.

39

Žltá karta pre tím Paríž Saint-Germain (Lucas Hernández).

38

Aktuálny pomer držania lopty 34% : 66%.

36

Isak má na hlave krvavé zranenie. Uvidíme či bude pokračovať v zápase.

34

Alexander Isak sa zrazil s Hernándezom. Domáci útočník potrebuje ošetrenie.

32

Domáci sú so všetkými hráčmi pred pokutovým územím a odvracajú atak hostí.

30

Schär zostal ležať na zemi po súboji so Ramosom. Uvidíme či bude pokračovať v zápase.

28

Trippier fauloval Kolo Muaniho. hostia budú zahrávať štandardnú situáciu.

26

Domáci zahrávali rohový kop. Nestrážený Fabian Schär mohol pridať druhý gól Newcastle. Jeho hlavička tesne minula bránu PSG.

25

Isak dostával prihrávku na hranice pokutového územia. Chcel sa s loptou otočiť, ale Marquinhos mu to nedovolil.

23

Emery vypálil z väčšej vzdialenosti. Jeho pokus však letí mimo brány.

22

Hostia sa usadili na útočnej polovici a tlačia svojho súpera.

21

Sandro Tonali mohol potiahnúť akciu domáceho tímu, ale pošmykol sa a o loptu prišiel.

19

Domáci hrajú výborne. Hostia sa musia brániť.

17

Newcastle United dal gól! Domáci idú do vedenia! Isakovu tvrdú strelu Donnarumma vyrazil, ale na dorážku MIGUELA ALMIRÓNA už nemal nárok! Newcastle si gól za svoju aktivitu zaslúžilo.

15

Almiřon zakončoval spoza pokutového územia. Jeho pokus bol zblokovaný na rohový kop.

14

Na štadióne vládne perfektná atmosféra aj napriek veľkému dažďu.

13

Milan Škriniar bol faulovaný Isakom. Hostia sú pri lopte.

11

Mbappé si loptu zle spracoval a domáci fanúšikovia mu to dali pocítiť riadnym potleskom.

10

Mbappé sa rozbehol po ľavom krídle. Trippier mu loptu odkopol na autové vhadzovanie.

8

Gordon bol faulovaný pri stredovom kruhu. Domáci zostanú pri lopte.

6

Mbappé poslal perfektný center na Dembéleho. Jeho zakončenie z pravej strany len tesne preletelo okolo Nicka Popea mimo bránu.

4

Hakimi sa snažil dlhým pasom nájsť Dembéleho, ale Pope dobrým výbehom zmaril šancu hostí.

3

Hakimi potiahol akciu po pravej strane. Od lopty ho čisto odstavil domáci stopér Schär.

1

Hostia z Paríža sa postarali o úvodný výkop.

1

Úvodné zostavy:

Newcastle United: Pope – Trippier, Schär, Lascelles ©, Burn – Longstaff, Guimarães, Tonali – Almirón, Isak, Gordon.
Náhradníci: Dúbravka, Karius – E. Anderson, Dummett, Hall, Livramento, Miley, Murphy, Targett.
Tréner: Eddie Howe

Paríž Saint-Germain: Donnarumma – Hakimi, Marquinhos ©, Škriniar, L. Hernández – Dembélé, Ugarte, Zaïre-Emery – Kolo Muani, G. Ramos, Mbappé.
Náhradníci: K. Navas, Tenas – Barcola, Mukiele, Danilo, Soler, F. Ruiz, Vitinha.
Tréner: Luis Enrique

Rozhodca: Kovács – Marinescu, Artene – Birsan (ROU).

Domáci futbalisti v prvom zápase remizovali na ihrisku AC Milána 0:0. Tento bod je pre nich zlatý, keďže boli takmer celý zápas pod veľkým tlakom. Výborne zachytal Nick Pope. Uvidíme čo dnes predvedú domáci futbalisti.

Hostia zvládli svoj prvý zápas na domácom ihrisku proti Borussii Dortmund. Zvíťazili 2:0. Za hostí odohral celý zápas aj slovenský reprezentant Milan Škriniar. Dnes očakávame vyrovnaný zápas.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.