Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 8:7.

Žlutá karta pro tým FC Kodaň (Elias Jelert).

90+3

Hostující Jelert uvede míč do hry a nutno poznamenat, že příliš nepospíchá.

90+3

Mnoho času už v tomto zápase neuvidíme, domácí jsou sice aktivnější, ale zatím na vyrovnávající branku čekají.

90+2

Domácí se pokoušeli dostat do střelecké pozice, ale pas před branku byl zblokovaný.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.

89

Žlutá karta pro tým FC Kodaň (Orri Óskarsson).

89

Kodaň dokázala rychle přenést směr hry na útočnou polovinu, kde bude chtít co nejdéle kombinovat.

88

Raków dál kombinuje na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.

87

Dostáváme se do posledních minut hry ve druhém poločase, domácí pokračují v aktivní hře.

85

Plavšič hledal spoluhráče před brankou, ale jako první byl u míče brankář Kodaně, který jej ukryl do náruče.

85

Tudor hledal spoluhráče před brankou, jeho nabídka do pokutového území nedošla přes obranu soupeře.

84

obrázek hry je poslední minuty stejný, převahu mají domácí fotbalisté, ale nemohou přesněji zakončit.

82

Zwolinski, nově příchozí muž, se nyní dostal do velké šance. Před brankou získal míč, ale nedokázal přesněji vypálit. Dobře si počínal brankář Kodaně.

80

Střídání v týmu Raków Čenstochová:
ze hřiště odchází Vladyslav Kochergin, přichází Ben Lederman,
ze hřiště odchází Fabian Piasecki, přichází Lukasz Zwolinski,
ze hřiště odchází Milan Rundiíč, přichází Srdjan Plavšič.

Střídání v týmu FC Kodaň:
ze hřiště odchází Mohamed Elyounoussi, přichází Nicolai Boilesen,
ze hřiště odchází Diogo Goncalves, přichází Christian Sorensen.

79

Kittel se dopustil útočného faulu, následovat bude střídání.

79

Domácí mají další šanci, po pravé straně se odehrála akce, jejímž výsledkem byl centr před branku.

78

Raków nyní drží míč na útočné polovině, kde kombinuje, ale marně čeká na to, až se otevře prostor přejít k brance.

77

Zdá se, že brzy uvidíme další střídání a podle všeho to bude na domácí straně.

75

Na počátku minuty vybojovali fotbalisté domácího celku rohový kop, nyní cítí fanoušci Rakówu šanci na vyrovnání.

74

Kittel se pokoušel najít na zadní tyči spoluhráče, ale jeho přihrávka byla příliš dlouhá.

73

Larsson si vypracoval zajímavou příležitost, ale jeho rána nebyla povedená. Míč končí nad.

72

Vavro se zapojil do kombinace hostů, Diks pokračoval v akci, ale centr před branku se nepovedl podle představ.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté zatím marně čekají na nějakou výraznější příležitost. Takticky hrají hosté velmi dobře.

67

Kovačevičse vytáhl proti střele soupeře, Elyounoussi se dostal k zakončení, ale brankáře nepřekonal.

66

Příležitosti jsou k vidění na obou stranách, příznivější skóre je ve prospěch hostujícího celku, který v minulém předkole vyřadil Spartu na pokutové kopy.

65

Kittel měl obrovskou šanci, dostal se do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky. Stav zápasu se nemění.

64

ze hřiště odchází Lukas Lerager, přichází Viktor Claesson,
ze hřiště odchází Roony Bardghji, přichází Orri Óskarsson.

64

Sonny hledal dobrou přihrávkou spoluhráče u postranní čáry, ale na míč nedosáhl.

63

Domácí nyní mají balon pod kontrolou, drží hru na útočné polovině, ale zatím čekají na nějakou výraznější šanci.

62

Podle všeho to vypadá, že střídat bude také hostující celek, který díky vlastní brance soupeře vede. Uvidíme, pro koho utkání skončí předčasně.

60

ze hřiště odchází Marcin Cebula, přichází Sonny Kittel.

58

Piasecki ani jeho spoluhráč nedokázali trefit branku. Sorescu to vzal na sebe, jeho rána končí vysoko nad.

57

Berggeren vypracoval zajímavou šanci, ale finální přihrávka na volného hráče byla hodně nepovedená.

56

Deset minut hry z druhého poločasu je pryč a stále platí těsný náskok hostujícího klubu.

56

Ofsajd nyní zastavil zajímavou akci Rakówa. Pokud později odmávaný a odpískaný ofsajd.

55

Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Souboje o míč probíhají na polovině.

52

Bardghji se dostal do dobré střelecké pozice, ale balon na hrací ploše nestihl. Následně zakončoval hostující Claesson. Minul branku.

51

Gabara hledal dlouhým výkopem spoluhráče, Vavro na míč však nedosáhl. Následně akce hostů pokračovala dál.

51

Meling zkoušel dlouhou přihrávkou najít spoluhráče, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit s průnikovkou.

49

Sorescu byl v souboji jeden na jednoho důrazně dohraný soupeřem, sudí na něho píská faul.

48

Úvodní minuty druhého poločasu patří domácím, ti se snaží něco vymyslet na útočné polovině.

47

Domácí hráč se dostal k centru před branku, ale obrana Kodaně si dokázala poměrně snadno poradit.

47

Souboje o balon probíhají nyní na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat.

46

Zdá se, že ani jeden z trenérů nestřídal a uvidíme stejné hráče jako v první části zápasu.

46

Začal druhý poločas.

45+5

První poločas skončil.

45+5

Tak nakonec je z toho jen odkop od branky.

45+5

Berggeren mohl centrovat, rozhodl se pro střelu, je z toho rohový kop v závěru poločasu.

45+4

Diks odehrál balon do bezpečí, nakonec je z toho pouze autové vhazování a poslední nastavená minuta se blíží.

45+4

Domácí brankář se zapojil do rozehrávky, pomohl obráncům dostat balon poblíž půlící čáry.

45+2

Sudí však nechává hru plynout a píská ofsajd. Ruka byla u těla, tady bylo všechno v pořádku.

45+2

Domácí fotbalisté se usadili na útočné polovině, Racovitan poslal balon před branku, následně domácí reklamovali ruku.

45

Dostáváme se do poslední minuty hry v poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43

Opakované záběry ukázaly, že nyní šlo opravdu jen o centimetry, které rozhodly o tom, že se jednalo o ofsajd.

43

Domácí fotbalisté pokračují v útočné hře a snaží se vyrovnat.

39

Raków právě vstřelil branku!
Po rychlé akci domácích dostal sice míč do branky hlavičkující GIANNIS PAPANIKALAOU. Do hry se vložil VAR a gól pro ofsajd neplatí. Asistence: Milan Rundič.

37

Raków se brání nátlakové hře soupeře, Diks to vzal na sebe, ale přes obránce do střelecké pozice neprošel.

36

Přibližně deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, ve kterém jsme zatím viděli jednu branku, Kodaň vede.

35

Domácí brankář podpořil své obránce, pomohl jim s rozehrávkou až k půlící čáře. Tento moment Kovačevič vyhodnotil dobře.

35

Mnoho fotbalové krásy poslední minuty nenabídly, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

32

Útočný faul domácích fotbalistů a jeho autorem je Radovitan. Ten byl zatím u všech podstatných momentů dosavadního průběhu zápasu.

31

Kodaň se tlačí se do zakončení, Elyounoussi byl faulovaný. Hrát tak budou hosté, zůstanou u míče.

30

Půlhodiny hry je pryč, zatím vede hostující celek o jednu branku díky vlastnímu gólu.

28

Centr se sice snesl před branku, ale obrana si poradila pouze za cenu autového vhazování.

27

Racovitan zahrál na své polovině rukou, a tak budou hostující fotbalisté rozehrávat volný kop. Z této pozice se už dá přímo vypálit na branku.

25

Domácí fotbalisté se propracovali do dobré pozice, Piasecki to vzal na sebe, dostal se před branku, ale jeho rána končí vysoko nad.

22

ze hřiště odchází Jean Carlos, přichází Deian Sorescu.

22

Gabara se zapojil do kombinace, znovu to zkusil Jean Carlos, ale nepůjde to, bude střídat.

21

Utkání po krátké přestávce způsobené zraněním pokračuje dál.

19

Podle gesta ošetřujících mužů je to jasné, bude se střídat.

19

Domácí hráč leží na hrací ploše, je to konkrétně Jean Carlos. Dostal se do tvrdého souboje se soupeřem. Možná podle opakovačky má problémy s nohou.

18

Kodaň se propracovala po rychlé akci na útočnou polovinu, u pravého rohu zkoušel něco vymyslet Falk, ale neměl volného spoluhráče pro přihrávku.

16

Jeal Carlos vedl rychlou domácí akci, centroval před branku, kde viděl spoluhráče, ten však podklouzl.

16

Hostující celek vybojoval vhazování na útočné polovině, Meling neměl komu přihrát, a tak vrací hru na svou polovinu.

15

Úvodní čtvrthodina hry je pryč, sledujeme fotbal, který se velmi často otáčí, ale zatím vede hostující celek.

14

Runič zkoušel poslat míč do volného prostoru, ale obrana Kodaně si s jeho pokusem celkem snadno poradila.

11

Domácí Raków se usadil na útočné polovině, ale po akci podél postranní čáry se k zakončení nedostal Jean Carlos. Na balon od spoluhráče nedosáhl.

9

Kodaň právě vstřelila branku!
Hostující celek se dostává díky aktivní hře do vedení, střelecký pokus soupeře si nešťastně do své branky nyní srazil BOGDAN RACOVITAN.

8

V deštivém počasí mají v úvodu zápasu více ze hry hostující fotbalisté, kteří se dostávají snadněji před branku soupeře.

7

Diks zkoušel rozpohybovat domácí obranu, aby mohl připravit akci pro spoluhráče. Následně se Raków dostal k míči a Gabara musel zasahovat. Zakončení mířilo do středu branky.

5

Bardghji vybojoval míč na útočné polovině, Meling pokračoval v akci a udržel míč na hrací ploše. Hrát tak mohou hosté.

4

Do dlouhé domácí kombinace se zapojil také domácí brankář. Jeho spoluhráči však následně přišli o míč.

4

Racovitan hraje velmi dobře, řídí kombinaci domácích, ale jeho spoluhráči se nemohou dostat přes polovinu.

3

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

1

Domácí fotbalisté hrají v červeném, hosté oblékli bílé dresy.

1

Utkání začalo, v okolí stadionu právě začíná bouřka, velmi silně prší.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Raków Čenstochová: Kovačevič – Racavitan, Kovačevič, Rundič – Tudor ©. Papanikalaou, Berggeren, Jean Carlos – Kochergin, Piasekci, Cebula
Náhradníci: Tsiftsis – Czyz, Lederman, Zwolinski, Plavšič, Soresci, Arsenič, Nowak, Kittel
Trenér: Dawid Szwarga

FC Kodaň: Gabara – Jelert, Vavro, Diks, Meling – Claesson ©, Falk, Diogo Goncalves – Bardghji, J. Larsson, Elyounoussi
Náhradníci: Sander, Dithmer, Sorensen, Óskarsson, Boilesen, Ankersen, Lund, Clem, O. Hojlund
Trenér: Jacob Neestrup

Rozhodčí: Peljto – Beljo, Lazič.

Rakow si v minulém předkole poradil s Arisem Limassol 3:1. Úvodní zápas vyhrál díky brankám Kochergina a Piaseckého 2:1, za Aris snižoval Mayambela. Ve druhém zápase se trefil jen Rakówský Tudor. Polský celek porazil Aris 3:1 a postoupil dál.

Fotbalisté Kodaně si v předchozí fázi předkola dokázali po velkém boji poradit se Spartou. Po úvodním zápase, který branku nepřinesl, ve druhém klání Sparta prohospodařila vedení. Prohrála na pokutové kopy.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního evropského fotbalu. V tomto zápase předkola Ligy mistrů proti sobě nastoupí Raków Čenstochováa FC Kodaň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.