1 : 1
(1:0)
SSC Neapol
Naposledy zmenené pred 12 mesiacmi

Je dobojováno a ze sektorů fanoušků hostů se začínají hrnout davy lidí, aby mohli začít slavit se svými hrdiny, kteří potřetí v historii vybojovali titul pro Neapol. Hosté se ve druhé půli vrhli za jediným cílem, srovnat skóre, což se povedlo už v 52. minutě, kdy sice Silvestri vyrazil střelu od Kvaraccheliji, ale byl už krátký na dorážku Victora Osimhena. Od té doby se toho na hrací ploše moc neudálo, oba celky byly s remízou spokojeny a jediná větší šance přišla po střele střídajícího Zielińskiho. Duel tak skončil výsledkem 1:1, po kterém je Udinese na 12. místě se 43 body, zatímco Neapol je první s 80 body a je jistým vítězem letošního ročníku Serie A!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:13.

90+3

Konec zápasu.

90+2

Domácí u míče, nikam se ale nehrnou, už i oni jsou spokojeni s remízou.

90+1

Gólman Silvestri diskutuje s hlavním sudím, tématem jsou možná fanoušci Neapole za jeho brankou, kteří již oslavují a opět tam jsou i nějaké dýmovnice.

89

Osimhen centre přes nohu hledal Lozana, Becão odvrátil na rohový kop.

88

Fanoušci hostů už hypnotizují časomíru a tlačí zápas ke svému konci. Neapol je pár minut od titulu.

87

Už zase hrajeme, míč létá vzduchem, ovšem v uctivé vzdálenosti od obou branek.

86

Na trávníku leží sražený Osimhen, na nohy se mu nechce.

85

Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Hirving Lozano.

84

Něco podobného se teď děje i na opačné straně, takže nesledujeme zrovna strhující závěr.

83

Neapol u míče, hráči si přihrávají na vlastní polovině a nikam se nehrnou.

82

Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Lazar Samardžić, přichází Florian Thauvin.

82

ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Festy Ebosele.

81

Je to tak, Ehizibue si při dopadu po vzdušném souboji udělal něco s kolenem a odchází jen za pomoci lékaře.

80

Na trávníku leží dva hráči, po jednom z každého týmu. Domácí Ehizibue dokonce vypadá, že bude muset střídat.

78

ze hřiště odchází Sandi Lovrić, přichází Tolgay Arslan.

77

Tohle ani nebyl centr, co předvedl Zieliński, spíše střela, po které se u tyče ještě natahoval Di Lorenzo. Míč avšak pouze prolétl a skončil vedle brány.

76

Nedovolený zákrok domácích, Neapol si dá přímý kop od levé hranice pokutového území.

75

Neapolští fanoušci už začínají oslavovat, nicméně do konce zápasu je ještě dost daleko.

74

ze hřiště odchází Iyenoma Destiny Udogie, přichází Marvin Zeegelaar.

72

Na trávníku leží domácí Udogie, potřebuje ošetření a vůbec není jisté, zda bude moci pokračovat.

71

Zieliński mohl strhnout vedení na stranu hostů, vystřelil z voleje po obloučku za obranu a Silvestri musel vytáhnout pohotový reflex!

70

Zprava centroval Di Lorenzo, centr nevypadal zle a domácí museli vyvinout mnoho síly, aby míč odvrátili.

69

Nestorovski fauloval při pokusu vybojovat míč, poměrně ostrý zákrok se obešel bez karty.

68

Bojovný souboj o míč u rohového praporku poblíž branky Neapole, míč patří hostům.

67

Míč je sice po střele Osimhena v síti, ale malou chvíli předtím se pískalo proti Neapoli. Hosté se provinili útočným faulem v šestnáctce.

66

Zase tu máme pokles tempa, hlavně hosté se nikam neženou a hlídají si remízu, která Neapoli dnes bohatě stačí.

64

ze hřiště odchází Tanguy Ndombèlé, přichází Piotr Zieliński.

63

Di Lorenzo dostal trochu prostoru pro centr do pokutového území, našel ale pouze vracející se protivníky.

61

Osimhen se pustil do souboje proti dvěma protivníkům, byl ale obehrán a dopředu už jde zase Udinese.

60

Po kombinaci se Samardžićem vystřelil z pravé strany Becão, chybělo tomu ale více přesnosti.

58

Kim Min-čä vybojoval míč, rychlý průnik však byl hned zastaven.

56

Hostující fanoušci oslavují i za pomoci dýmovnic, na trávníku tak máme docela hustou mlhu. Ale zápas pokračuje.

54

Za současného stavu by tedy titul mířil právě do Neapole!

52

Neapol právě vstřelila branku!
Je srovnáno! Po dalším rohovém kopu přišla střela od Kvaraccheliji, kterou sice Silvestri zvládl vyrazit, pak ale následovala dorážka. Svého postavení využil VICTOR OSIMHEN a pohotovou ranou překonal Silvestriho – 1:1!

51

Rozehra se nepovedla, dopředu se hnali domácí, nicméně se útočným faulem provinil Udogie a zase se tak bude hrát na Silvestriho branku.

50

Rohový kop pro Neapol, u míče je připraven Elmas.

48

První střelu druhé půle předvedli domácí, jmenovitě Walace, šlo to ale o velký kus vedle.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.

Je za námi první poločas a hosté zatím musí zapomenout na to, že by mohli po konci slavit titul. Sice mají územní převahu a častěji se objevují před brankou soupeře, ale zatím je to vše marné. Naopak Udinese dokázalo z minima vytěžit maximum a od 13. minuty vede. To Udogieho přihrávku zpracoval Sandi Lovrić a krásnou křížnou ranou zařídil stav 1:0.

45+2

První poločas skončil.

44

Lovrić rozehrál rohový kop, ten z pokutového území odvracel dobře postavený Kim Min-čä.

43

Nedovolený zákrok hostů kousek za půlkou, Rrahmani ve výskoku srazil Nestorovskiho.

42

Di Lozenzo se dostal do pokutového území, zprava hledal Anguissu, jenže to přetáhl a míč skončil mimo hrací plochu.

40

Několik nepřesných rozehrávek na obou stranách, tempo se nám před koncem poločasu trochu snížilo.

38

Přímák hostů. Centr z levé strany byl přizvednutý a nakonec skončil v rukavicích gólmana Silvestriho.

37

Další pád v pokutovém území Udinese, po souboji s Bijolem upadl Osimhen, sudí ale hned ukázal, že tohle se pískat nebude.

36

Roh domácích. Na Lovrićův centr si nejvýše naskočil Bijol, jenže jeho hlavička o zem skončila nad bránou.

35

Zase nám roste na hrací ploše nervozita, sudí tomu dává tak trochu důvod svým nejistým rozhodováním u některých zákroků.

34

Neapol začíná přidávat na tempu, obrana domácích v čele se Silvestrim má docela dost práce.

32

Neapol v protiútoku, na centr z pravé strany si naskočil Osimhen a jeho hlavička prolétla jen kousíček vedle levé Silvestriho tyče!

31

Po nějaké době zazlobili i domácí, Lovrić vyslal na Mereta pokus, který musel gólman Udinese krotit hned nadvakrát.

30

Domácí se nikam neženou, dokonce předvedli rozehrávku i s malou domů na Silvestriho.

29

Už zase Neapol, ale na hostech je hodně vidět síla okamžiku, že dnes může být jasno o titulu. A to se odráží na neklidu v rozehrávce.

27

Hostující Elmas se hodně zlobil, že na něj nebyl u vápna odpískán nedovolený zákrok, soupeř už mezitím míří do protiútoku.

25

Zase nehrajeme, neboť u středové čáry leží hostující Ndombélé a drží se za žebra. Snaží se to rozdýchat.

24

Přímý kop hostů. Centr do vápna přilétl k Osimhenovi, jeho hlavičku SIlvestri dokázal vytlačit, ale stejně se nakonec mával právě Osimhenův ofsajd.

22

Už je rozhodnuto, sudí u videa rozhodli, že Rodrigo Becão se neprovinil a penalta se nekoná!

21

V pokutovém území domácích leží Chviča Kvaracchelija, který lehl po souboji koleno na koleno. Situace se posuzuje na videu.

19

Docela se nám začalo přitvrzovat, nyní to byl faul ve středovém kruhu a provinili se hosté.

17

První žlutá karta utkání. Za faul na Oliveru si ji prohlédl domácí Kingsley Ehizibue.

16

Neapol měla přímý kop, rozehrávka však Silvestriho neohrozila, hosté se navíc dopustili porušení pravidel a právě od gólmana domácích začíná protiútok.

14

Gól se ještě krátce kontroloval na videu, zda nedošlo k porušení pravidel, ale už je jasno, Udinese vede!

13

Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí jdou najednou do vedení. Po akci na levé straně přišel pas do vápna na zcela nepokrytého SANDIHO LOVRIĆE, který měl dostatek času si zpracovat a než se k němu stáhli dva soupeři, tak vyslal parádní křížnou ránu a překonal marně se natahujícího Mereta – 1:0!

12

Až nyní se domácí tým dostává na útočnou polovinu, zatím je to obléhání vápna.

10

Udinese si zatím moc nekoplo, domácí hráči většinou běhají za soupeři a snaží se vybojovat míč.

9

Ani tento rohový kop neznamenal pro Silvestriho branku nebezpečí, Neapoli se ale nedá upřít snaha dát co nejrychlejší branku.

8

Ndombélého zakončení z pravé strany bylo sraženo, je tu další rohový kop pro Neapol.

7

Chviča Kvaracchelija přehnal svůj důraz a v souboji o míč srazil k zemi Nestorovskiho.

6

Dlouhý nákop k brance domácích, obrana Udinese si opět bez potíží poradila.

5

Osimhen vybojoval pro Neapol druhý rohový kop. Tentokrát letěl centr z pravé strany, DI Lorenzo se dokázal dostat k hlavičce, jenže té scházela razance. Silvestri měl snadnou práci.

4

Akce Neapole po pravé straně, šlo to ale do plných a víceméně bez šance na průnik.

3

Míč je už zase u hostů, ti kombinují na vlastní polovině a zatím nikam nepospíchají.

2

Rozehrávka standardní situace nebezpečná nebyla, od Silvestriho už jde dopředu Udinese.

1

Hned v úvodu si hosté vybojovali rohový kop, když Ndombèlého zastavila obrana ještě před centrem.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Udinese Calcio: Silvestri – Becão, Bijol, N. Pérez – Ehizibue, Samardžić, Walace, Lovrić, Udogie – Pereyra © – Nestorovski.
Náhradníci: Padelli, Piana – Arslan, Semedo, Guessand, Abankwah, Zeegelaar, Ebosele, Buta, Masina, Thauvin.
Trenér: Andrea Sottil

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo ©, Rrahmani, Kim Min-čä, Olivera – Anguissa, Lobotka, Ndombèlé – Elmas, Osimhen, Kvaracchelija.
Náhradníci: Marfella, Gollini – Bereszyński, Simeone, Raspadori, Demme, Zedadka, Östigaard, Jesus, Zieliński, Gaetano, Lozano, Zerbin.
Trenér: Luciano Spalletti

Rozhodčí: Abisso – Valeriani, Garzelli.

Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas v Dacia Areně začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Rosario Abisso, kterému budou na pomezí asistovat Filippo Valeriani a Dario Garzelli.

Domácí tým je v tuto chvíli na 13. místě tabulky se ziskem 42 bodů, což tedy znamená klidný střed tabulky. Forma není u tohoto týmu nejlepší, z posledních pěti duelů Udinese vyhrálo pouze jednou a to doma s Cremonese. Naposledy se mužstvo představilo na trávníku Lecce, kde neskórovalo a o výsledku 1:0 rozhodla trefa domácího Gabriela Strefezzy.

SSC Neapol

Hosté míří za titulem, s patnáctibodovým náskokem na druhé Lazio jim stačí dnes bodovat a mohou se radovat ze scudetta. V minulém kole se Neapol představila doma proti Salernitaně, vedla od 62. minutě po gólu Olivery a náskok držela až do 84. minuty, kdy na konečných 1:1 srovnal Dia.

Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 33. kola mezi týmy Udinese Calcio a SSC Neapol.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.