1 : 1
(1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Naposledy zmenené pred rokom

S konštatovaním, že v zápase 20. kola futbalovej Fortuna ligy remizoval AS Trenčín na domácom trávniku s FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. Dočítania, priatelia.

90+3

90+2

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza Tomáš Vestenický.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Micheľ nadstavovať minimálne 3 minúty.

89

Oba tímy sa ešte tlačia do útoku a chcú s výsledkom dôležitého zápasu niečo urobiť.

87

Obrovská šanca hostí, center Ďubeka tečoval šikovne Timotej Múdry, no Vozinha skvelým zákrokom podržal svoj tím!

86

Hostia sa snažia o útok, získali rohový kop, ktorý rozohrá skúsený Tomáš Ďubek.

85

Žltá karta pre tím AS Trenčín (Lazar Stojsavljevič).

85

Rýchly útok Trenčína, po obrannom zákroku Almeidu bude nasledovať rohový kop AS.

84

Almeida sa snažil dostať ku bránke Trenčína, cez Stojsavljevića sa však nepredral.

83

Dominik Hollý dokázal prestreliť gólmana ViOnu Zlaté Moravce, gól však neplatí pre postavenie mimo hru v podaní Hollého!

82

Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Denis Duga).

81

z ihriska odchádza Anton Sloboda, prichádza Timotej Múdry.

80

Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času.

78

Samuel Kozlovský padol po súboji s Pintérom v šestnástke ViOnu, Micheľ však pokutový kop neodpískal. Pintér následne protihráčovi doprial niekoľko štipľavých slov.

77

Do konca riadneho hracieho času ostáva teda 13 minút, v Trenčíne máme remízu 1:1.

76

Striedanie v tíme AS Trenčín:
z ihriska odchádza Artur Gajdoš, prichádza Dabney dos Santos.

75

Domáci v útoku, po šikovnej strele Soaresa ukázal výborný zákrok Patrik Lukáč a podržal svoj tím!

74

z ihriska odchádza Rahim Ibrahim, prichádza Njegoš Kupusović.

74

z ihriska odchádza Matúš Kmeť, prichádza Lekan Okunola.

73

Zlaté Moravce dali gól! Obrovská chyba Hollého, ktorý prišiel o loptu, ViOn sa dostal do prečíslenia! Strela Almeidu bola zblokovaná, no k odrazenej lopte sa dostal PATRIK PINTE a strelou z uhla pod brvnom Vozinhovej bránky vyrovnáva na 1:1! Pre Pinteho je to prvý gól v drese ViOnu!

72

Tréner AS Trenčín chystá dvojité striedanie, do hry príde Kupusović a Okunola.

71

Dnešné stretnutie sleduje 540 divákov.

70

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút, Trenčín stále vedie nad ViOnom Zlaté Moravce 1:0.

69

Hostia kombinujú na polovici súpera, Ďubek následne našiel výbornou prihrávkou Almeidu, ktorý však v zakončení nemieril presne.

68

Žltá karta pre tím AS Trenčín (Matúš Kmeť).

68

Vysoký center Artura Gajdoša Lukáč bez problémov stiahol do svojich rukavíc.

68

Soares na ľavej strane poriadne preháňa obrancu Tomla, tentoraz odcentroval úplne bez problémov, no Šuvalija loptu upratal na rohový kop pre Trenčín.

67

Po prvý raz hostia v druhom polčase vystrelili na bránku Trenčína, Kenneth Ikugar z veľkého uhla nemieril presne.

66

Almeida sa snažil nasadiť jasličky Kozlovskému, obranca AS však úmysel súpera vystihol.

65

Moravce znovu v útoku, výsledkom ich snaženia však bude len výkop domáceho brankára.

64

Vozinha si po dlhom čase siahol na loptu, to preto, že stiahol zo vzduchu centrovanú loptu hostí do svojej náruče.

63

Priamy kop Trenčína tentoraz zahral Matúš Kmeť, no loptu napálil len do múru brániacich hráčov. Následne sa k odrazenej lopte dostal Yem, ale vystrelil veľmi nepresne.

62

Pintér pri rozohrávke príliš vymýšľal a napokon prišiel o loptu, Gajdoša však následne takticky fauloval Tomáš Ďubek. Trenčín bude zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície.

61

Hostia po dlhom čase v útoku, Kenneth Ikugar mal však veľmi zlý prvý dotyk s loptou a napokon o ňu prišiel.

60

Hodina hry je v Trenčíne za nami, pod hradom Matúša Čáka vedie AS nad ViOnom Zlaté Moravce 1:0.

59

Trenčania znovu kombinácii v strede poľa, Kmeť skúsil technickú finesu a vyslúžil si potlesk fanúšikov.

58

V druhom polčase sa hrá zatiaľ viac-menej na jednu bránku, domáci majú loptu prakticky stále na svojich kopačkách.

57

Ďalšia akcia Trenčína po osi Soares, Gajdoš, Hollý. Dominik Hollý sa napokon aj dostal do zakončenia, ale nemieril presne a Patrik Lukáč tak nemusel zasahovať.

56

Kapverdský gólman Trenčína Vozinha v druhom polčase zatiaľ nemá žiadnu prácu, je možné, že už začal štrikovať aj nejaký ten šál, aby mu nebola zima.

55

Pinte sa snažil prebiť ku bránke Vozinhu, ale však ho zastavil Reuben Yem.

54

Enel Soares zas a znovu čaruje na ľavej strane, tentoraz ho však obrana hostí dokázala zastaviť.

53

Český obranca ViOnu Martin Toml dnes nie je úplne vo svojej koži, je to však možno aj tým, že ako stopér hrá na poste krídelného obrancu a nie je teda na tento post zvyknutý.

52

Soares znovu potiahol akciu Trenčína po ľavej strane, našiel Ibrahima, ktorý spoza šestnástky hostí tvrdou ranou mieril tesne vedľa ľavej tyče Lukáčovej bránky!

51

Gajdoš poslal parádnu kolmicu na Soaresa, pred krídelníkom Trenčína v poslednej chvíli loptu odkopol od bezpečia Alden Šuvalija.

50

Päťdesiat minút zápasu je za nami, Trenčín stále vedie nad Zlatými Moravcami 1:0.

48

Matúš Kmeť sa šikovne dostal cez Šuvaliju, následne však jeho prihrávku do priestoru zastavil Anton Sloboda.

47

Ďalšia veľká šanca Trenčína, Soares našiel prihrávkou zľava Ibrahima, ktorý však v jasnej pozícii sám pred Lukáčom netrafil loptu dobre a tá skončila vedľa bránky ViOnu!

46

Úvodný výkop druhého polčasu patrí hráčom AS Trenčín, tréner Marián Zimen poslal na trávnik rovnakú jedenástku ako v druhom polčase.

46

z ihriska odchádza Adam Brenkus, prichádza Stephano Almeida.

46

z ihriska odchádza Lucas Demitra, prichádza Tomáš Ďubek.

46

z ihriska odchádza Karol Mondek, prichádza Patrik Pinte.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie AS Trenčín zásluhou gólu Bagina nad Zlatými Moravcami 1:0. Domáci tak môžu dnes ukončiť snahy hostí o účasť v elitnej šestke tímov, no čaká ich ešte náročný druhý polčas, pretože ViOn bude určite bojovať zo všetkých síl. Druhý polčas sa začne približne o 16:03.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45+1

Mondekov center pred Vozinhu bol nepresný, toto bola navyše posledná akcia prvého polčasu.

45

Soares znovu režíruje hru domáceho tímu na ľavej strane, tentoraz pre svoj tím vybojoval vhadzovanie lopty od postrannej čiary.

44

Hráči Moraviec sú v útlme, domáci sa to všemožne snažia využiť.

43

Ibrahim v ďalšej útočnej šanci, obtočil sa okolo Šuvaliju, no vybojoval pre svoj tím napokon len rohový kop.

42

Obrovská šanca Trenčína, Soares nabil do skvelej pozície Ibrahimovi, ktorý delovkou takmer zlomil brvno Lukáčovej bránky!

41

Domáci majú viac loptu na svojich kopačkách a diktujú tempo hry.

40

Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu.

39

Trenčín je po vedúcom góle pri chuti a kombinuje v strede poľa.

38

Trenčín dal gól! Enel Soares poslal z ľavej strany výborný center, Hollý sklepol loptu hlavou na SAMUELA BAGÍNA, ktorý si rovnako hlavou otvoril strelecký účet v našej najvyššej súťaži!

38

Trenčín si rohový kop po úspešnom obrannom zákroku hostí zopakuje.

37

Soares znovu v aktivite na ľavej strane, tentoraz získal pre Trenčín rohový kop. Na hráča jeho kvalít je to však v tomto zápase zatiaľ málo.

36

Začalo sa posledných 10 minút prvého polčasu, Trenčín hrá so Zlatými Moravcami stále nerozhodne 0:0.

35

Bainović však do zakončenia pridal až príliš veľa razancie, lopta tak končí nad bránkou Patrika Lukáča!

34

K lopte sa postavil domáci kapitán Filip Bainović, ktorý má rád takéto strelecké pozície.

33

Toml fauloval pred vlastným pokutovým územím Hollého, bude to ďalší priamy kop Trenčína zo zaujímavej pozície.

32

Šikovná lopta pred bránku Trenčína, číhajúci Demitra s Dugom sa k nej však nestihli dostať, včas ju do svojich rukavíc skryl gólman Vozinha.

31

Po rohu hostí sa ku zakončeniu hlavou dostal Kenneth Ikugar, nemieril však vôbec presne.

30

Ďalšia strela mladučkého Lucasa Demitru v dnešnom zápase, stredopoliar ViOnu trafil obrancu Trenčína Stojsavljevića, nasledovať bude rohový kop.

29

Hráči klubu od rieky Žitavy kombinujú v strede poľa, Kozlovský však dokázal loptu smerujúcu na Demitru včas zastaviť.

28

Samuel Kozlovský sa snažil o rýchly prienik po ľavej strane, lopta mu však napokon ušla za čiaru.

27

Lucas Demitra v snahe o rýchly útok si loptu príliš predkopol, včas ho tak stihol zakrižovať domáci obranca.

27

Po následnom rohovom kope sa do zakončenia hlavou dostal Rahim Ibrahim, mieril však vysoko nad Lukáčovu svätyňu.

26

Priamy kop zahrali Trenčania na kapitána Bainovića, ktorého strela však bola tečovaná na rohový kop.

25

Mondek fauloval domáceho hráča približne 20 metrov od vlastnej bránky. AS Trenčín má výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.

24

Kmeť v šikovnej akcii na pravej strane s Ibrahimom a Gajdošom. Matúš Kmeť sa v závere akcie pokúsil o strelu z veľkého uhla, ale nebol úspešný a skončil na trávniku. Domáci fanúšikovia si pýtali pokutový kop, hlavný rozhodca Micheľ však nereagoval.

23

Kapverdský brankár Vozinha následne okamžite slovne napomenul svojho obrancu, nuž, uvidíme ako tejto dvojici bude fungovať spolupráca počas zápasu.

22

Vozinha si nerozumel pred vlastnou bránkou s Baginom, ktorý loptu odhlavičkoval presne na nohu Denisa Dugu, ktorý však v dobrej pozícii netrafil opustenú bránku AS!

21

Máme za sebou úvodných 20 minút zápasu, AS Trenčín hrá na domácom trávniku so Zlatými Moravcami nerozhodne 0:0.

20

Prvý rohový kop hostí v zápase neznamenal pre Vozinhu žiadne nebezpečenstvo.

20

Lucas Demitra sa z pravej strany prebíjal pred domácu bránku, jeho strela však bola zblokovaná na rohový kop.

19

Kmeťov nepríjemný center z rohu Patrik Lukáč odvážne vyboxoval zo šestnástky ViOnu Zlaté Moravce.

18

Prvý rohový kop Trenčína v zápase vybojoval Soares, rozohrá ho Matúš Kmeť.

18

Po krátkom čase Trenčania znovu útočia, tentoraz však Artur Gajdoš z voleja nemieril presne.

17

Matúš Kmeť posielal z pravej strany center pred Lukáča, loptu však odpratal do bezpečia Šuvalija.

17

Znovu kombinácia Trenčanov na vlastnej polovici, opäť sa do rozohrávky zapojil aj Vozinha.

16

Parádna lopta hostí do priestoru, Toml ani Duga však na prihrávku spoluhráča nereagovali.

15

Kombinácia domácich pred vlastnou bránkou, do hry sa zapája aj Vozinha. Hostia napádajú rozohrávku Trenčína pomerne vysoko a toto Trenčanom príliš nevonia.

14

Žltá karta pre tím AS Trenčín (Rahim Ibrahim).

14

Druhá strela domácich v dnešnom zápase, ani Bainovič však recept na Patrika Lukáča nenašiel.

13

Brenkus takisto fauloval v strede poľa, rovnako ako Hollý v úvode zápasu si vyslúžil slovné napomenutie.

12

Duga fauloval v strede poľa Rahima Ibrahima, dopredu tak pôjdu opäť futbalisti AS Trenčín.

11

Enel Soares sa z ľavej strany šikovne predral cez dvoch hráčov hostí, skúsil strelu k pravej tyči, ale Patrik Lukáč bol pripravený.

10

Na opačnej strane útočná akcia Moraviec, Lucas Demitra bol však v postavení mimo hru.

9

Tentoraz však Trenčania pohrozili vydarenejšou akciou, center z ľavej strany Ibrahim sklepol na nohu Gajdoša, ktorý však spoza hranice šestnástky mieril vedľa Lukáčovej bránky.

8

Trenčania sa po zisku lopty vybrali do útoku, ich snaha však stroskotala veľmi skoro.

7

Futbalisti ViOnu kombinujú na vlastnej polovici trávnika, snažia sa nájsť otvorený priestor v obrane domáceho celku.

6

Pikantériou zápasu je okrem boja o postup do elitnej šestice aj návrat odchovanca AS Trenčína Lucasa Demitru pod hrad Matúša Čáka, tentoraz však už v drese Zlatých Moraviec.

5

Rýchly útok domáceho tímu, center Soaresa bez problémov stiahol do svojich rukavíc Patrik Lukáč.

4

Po krátkom čase sa dostáva lopta ku brankárovi hostí Lukáčovi, ktorý ju bude vykopávať až na polovicu súpera.

3

Trenčania zakladajú ďalší útok od vlastnej bránky.

2

Tvrdý súboj Hollého s Pintérom, v úvode zápasu z toho karta ešte nebude, ale nasleduje rázny príhovor hlavného rozhodcu.

1

Úvodný výkop zápasu patril futbalistom Moraviec, tí však pomerne rýchlo stratili loptu.

1

Pôvodne bol v zostave Trenčína od úvodu Šebeň, na poslednú chvíľu však došlo ku zmene, nahradil ho Kozlovský.

Úvodné zostavy:

AS Trenčín: Vozinha – Yem, Bagin, Stojsavljevič, Kozlovský – Bainović ©, Gajdoš, D. Hollý – Kmeť, Ibrahim, Soares.
Náhradníci: Sláviček – Mičuda, Kerkez, Kupusović, Murko, Okunola, Oladoye, Šebeň, dos Santos.
Tréner: Marián Zimen

FC ViOn Zlaté Moravce: P. Lukáč – Toml, Pintér, Šuvalija, Čonka – Duga, Sloboda ©, Brenkus, Demitra, Mondek – Ikugar.
Náhradníci: Chropovský, Richter – Čerepkai, Vestenický, Múdry, Pinte, Ďubek, Almeida, Havryliuk.
Tréner: Ivan Galád

Rozhodca: Micheľ – Jekkeľ, Jánošík.

Príjemný dobrý deň, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 20.kola futbalovej Fortuna ligy, v ktorom futbalisti AS Trenčín privítajú na domácom trávniku hráčov FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas je pre oba tímy mimoriadne dôležitý v boji o postup do elitnej šestice a začína o 15:00.

Trenčínu patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné desiate miesto so ziskom 20 bodov. V úvodnom jarnom kole zverenci trénera Mariána Zimena prehrali na Štiavničkách s Duklou Banská Bystrica 0:3. Trenčínom aktuálne otriasa aj medializovaný posezónny prestup Azanga do Trnavy.

Zlatým Moravciam patrí v tabuľke Fortuna ligy deviate miesto so ziskom 20 bodov. Zverenci trénera Ivana Galáda v prvom jarnom zápase remizovali na domácom trávniku s Podbrezovou 1:1 (gól ViOnu Alves de Almeida). Najlepším strelcom tímu je aktuálne Adam Brenkus, ktorý má na svojom konte 6 gólov.

Zápas sa na Sihoti začína o 15:00, verím, že si ho vychutnáte v našej spoločnosti.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.