0 : 0
(0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

V Žiline sa teda zápas končí výsledkom 0:0, ale nuda to dnes rozhodne nebola! Remíza je však spravodlivý rezultát. To je odo mňa spod Dubňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera. Dočítania priatelia.

90+1

Koniec zápasu.

90

V druhom polčase sa bude nadstavovať minimálne minúta.

90

Neuveriteľný moment Žiliny! Besir Demiri našiel z ľavej strany prihrávkou presne na kopačku nikým nekrytého Róberta Boženíka, ktorý v jasnej pozícii mieril tesne nad brvno opustenej bránky Slovana!

90

Znovu šanca na rýchly brejk pre Žilinu, lopta na Miroslava Káčera však bola pre kapitána Šošonov pridlhá.

89

Holec následne okamžite založil rýchly útok Žiliny, Boženíkovi však nikto zo spoluhráčov nepomohol a tak prišiel o loptu.

88

Dávid Holman získal loptu a okamžite sa oprel do strely, tá však končí v moci pohotového Dominika Holeca!

87

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Lukáš Pauschek.

87

Dominik Holec si narazil loptu so spoluhráčom pred vlastnou bránkou, nuž, domáci si zjavne futbalovo veria.

86

Žltú kartu dostáva Marin Ljubicić (ŠK Slovan Bratislava).

85

Marin Ljubičić poslal v strede poľa tvrdo na trávnik jedného z domácich hráčov, následne vzniká menšia šarvátka.

84

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Enis Fazlagić, prichádza Jakub Paur.

83

Slovan je v útoku stále aktívny, tentoraz ale center nesadol Erikovi Danielovi a dopredu tak môžu ísť po dlhšom čase domáci futbalisti.

82

Kombináciu Slovana v útoku zakončil Joeri de Kamps strelou spoza šestnástky, lopta z ľavačky Holanďana však bola veľmi nepresná.

81

Miroslav Káčer našiel centrom v šestnástke Slovana Martina Králika, no hlavička stopéra MŠK veľa starostí Šullovi nenarobila.

80

Máme pred sebou posledných 10 minút riadneho hracieho času, stav zápasu je stále 0:0.

79

Ďalšia strela v podaní Andraža Šporara, lopta však bola opäť tečovaná a končí v moci žilinského gólmana.

78

Slovan však v týchto momentoch má taktovku zápasu vo svojich rukách a obrana Žiliny má plné ruky a nohy práce.

77

Andraž Šporar sa oprel do strely, ale lopta bola tečovaná a tak končí v moci Dominika Holeca.

76

Z následného rohového kopu už hráči Slovana nič nevymysleli, domáca obrana loptu upratala do stredu poľa.

75

Na opačnej strane šanca Žiliny, strelu Ivana Diaza vyrazil Michal Šulla na rohový kop!

74

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dejan Dražić, prichádza Dávid Holman.

74

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rafael Ratão, prichádza Rharsalla Moha.

74

Nuž, Dominik Holec je do týchto chvíľ jednoznačne najlepším hráčom Žiliny, skvelými zákrokmi drží svoj tím nad vodou.

73

Obrovská šanca Slovana! Andraž Šporar dostal milimetrovú prihrávku do priestoru medzi stopérov, rútil sa sám na bránku Žiliny, no jeho strelu fantastickým zákrokom vyrazil Dominik Holec na rohový kop!

72

Dnešné stretnutie sleduje 4448 divákov.

71

Rohový kop Žiliny z ľavej strany, Boženík však hlavičkoval tesne nad bránku Michala Šullu.

70

Do konca riadneho hracieho času ostáva v Žiline necelých 20 minút, stav zápasu je síce 0:0, ale nuda to dnes pod Dubňom rozhodne nie je.

69

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Dávid Ďuriš, prichádza Lukáš Jánošík.

68

Ďalšia kombinácia Slovana je neúspešná, prihrávka de Kampsa na Dražića bola totiž nepresná.

67

Filip Kaša sa vybral na dlhý ofenzívny výlet cez tri štvrtiny trávnika, napokon ho zastavila dvojica obrancov Slovana Bratislava.

66

Erik Daniel operuje na pravej strane ofenzívy hostí, Žilinčania sú si však vedomí jeho kvalít a pozorne ho strážia.

65

Hráči Slovana kombinujú na vlastnej polovici trávnika, situácia sa nám trošku upokojila.

64

Nepríjemná zrážka Boženíka s Abenom, zdá sa však, že obaja hráči budú v poriadku a budú môcť pokračovať v zápase.

63

Hlásateľka na žilinskom štadióne vyzvala fanúšikov Slovana aby prestali ničiť vybavenie štadióna, v opačnom prípade bude sektor hostí vyprataný. Nuž, toto sú momenty, ktoré negujú výborné výkony Slovana v súťaži.

62

Na trávniku ostáva otrasený Benson Anang, ktorý bude potrebovať ošetrenie. Napokon sa snaží postaviť, ale bude to zrejme problém s ľavým členkom.

61

Nuž, toto sú skutočne nevídané momenty na oboch stranách.

60

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Ján Bernát, prichádza Ivan Santiago Diaz.

59

Ďalšia skvelá akcia Slovana! Erik Daniel centroval z ľavej strany, Holec loptu len podvihol. K hlavičke sa dostal Andraž Šporar, ale tá končí v moci pozorného brankára Žiliny!

58

Tak toto sú doslova infarktové minúty na oboch stranách. Miroslav Káčer zatočil rohový kop do šestnástky Slovana, kde vznikla poriadna mela, ale domáci loptu nepretlačili za Šullov chrbát!

57

Tak toto je neuveriteľné!!!
Obrovská šanca Slovana, po centri Suchockého sa lopta odrazila od Rataa do ľavej tyče bránky Žiliny, odtiaľ znovu do Rataa, znovu do ľavej tyče žilinskej bránky a následne mimo dosahu hráča Slovana!

56

Šporar dobre sklepol loptu na hranicu žilinskej šestnástky pre spoluhráča, všetko však včas vyriešil pohotový Benson Anang, ktorý loptu získal pre seba.

55

Tak v týchto momentoch je v Žiline naozaj horúco a futbal musí baviť fanúšikov oboch tímov. Toto je reklama pre najvyššiu slovenskú súťaž.

54

Andraž Šporar je pri chuti! Vletel do pokutového územia Žiliny, pozrel sa na postavenie spoluhráčov a centrom okamžite hľadal pri pravej tyči Rataa, Brazílčanovi ale chýbal povestný polkrok do zakončenia!

53

Dávid Ďuriš centroval do šestnástky Slovana, ale Kenan Bajrić situáciu vyriešil s ľadovým pokojom.

52

Na opačnej strane brejková situácia pre Boženíka, pred rýchlym útočníkom Žiliny včas loptu odkopol Michal Šulla, ktorý znovu skvele čítal hru!

51

Obrovská šanca Slovana! Šporar si narazil loptu s Dražićom, vrútil sa do šestnástky Žiliny, ale jeho delovku k ľavej tyči skvelým zákrokom vyrazil pohotový Dominik Holec v bránke MŠK!

50

Žilina v prvej útočnej akcii v druhom polčase, snaha o kolmicu do priestoru pre Boženíka bola neúspešná.

49

Loptu do šestnástky Žiliny zatočil ľavonohý Artem Suchockij, no obrana MŠK odvrátila loptu ďaleko do poľa.

49

Po faule na pravej strane budú hostia zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície.

48

Hostia sú v druhom polčase poriadne nabudení, po prihrávke z ľavej strany nasleduje strela hostí do bočnej siete!

47

Slovan okamžite v nápore, v kombinácii v šestnástke Žiliny si však hostia nerozumeli.

47

Do druhého polčasu nastúpili oba tímy bez zmeny v zostavách.

46

Úvodný výkop druhého polčasu patrí hráčom Slovana.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase máme v Žiline stav 0:0, druhý polčas sa začne približne o 16:00.

45

Prvý polčas sa skončil.

45

Slovan znovu kombinuje pred šestnástkou Žiliny, hostia si však vo finálnej fáze nerozumeli.

44

Róbert Boženík sa snažil prebiť do zakončenia, cez dvojicu stopérov Slovana však neprešiel.

43

Rýchla akcia Žiliny, po peknej strele Jána Bernáta musel ukázať svoje schopnosti Michal Šulla a veru dobrým zákrokom podržal svoj tím!

42

Hostia v týchto momentoch kombinujú pred pokutovým územím Žiliny, center Dejana Dražića z ľavej strany bol nepresný.

41

Rýchla akcia Slovana, Suchockij našiel de Kampsa, ktorý okamžite centrom hľadal Rataa, ktorý však fauloval stopéra Žiliny Martina Králika.

40

Päť minút ostáva do konca prvého polčasu, Žilina hrá so Slovanom Bratislava nerozhodne 0:0.

39

Ďalšia krásna strela! Róbert Boženík pálil azda z 25 metrov, ale mieril snáď 30 centimetrov nad brvno Šullovej bránky!

38

V týchto momentoch viacero nepresností na oboch stranách.

37

Po ľavej strane sa snažil presadiť Žilinčan Bernát, odkopávať však loptu bude napokon Michal Šulla.

36

Slovan znovu v kombinácii na vlastnej polovici trávnika, prvý polčas je v Žilina naozaj veľmi zaujímavý.

35

Center hostí do šestnástky Žiliny domáca obrana bez väčších problémov odvrátila, následne bol odpískaný útočný faul Abenu.

34

Hosťujúci Erik Daniel sa predieral po pravej strane k šestnástke Žiliny, Ján Bernát ho fauloval, Slovan bude zahrávať priamy kop z veľmi zaujímavej pozície.

33

Opäť šanca na brejk pre Boženíka, výborne však pohybom zareagoval Myenty Abena a navyše Michal Šulla skvele čítal hru a loptu pred dvojicou hráčov včas odkopol.

32

Ďalšia akcia Žiliny začína od Dominika Holeca, ktorý dlhým výkopom posiela loptu na polovicu súpera.

31

Polhodina zápasu je za nami, pod Dubňom sme síce gól zatiaľ nevideli, ale sledujeme skutočne zaujímavý zápas.

30

Obrovská šanca Slovana! Z pravej strany dostal na milimeter presnú prihrávku Erik Daniel, ale v jasnej pozícii minul Holecovu bránku!

30

Róbert Boženík bol v postavení mimo hru, akcia Žiliny je tak zastavená.

29

Suchockij centroval z ľavej strany, Kiwior hruďou spracoval loptu pre domáceho brankára Dominika Holeca.

28

Nebezpečná strela Žiliny! Besir Demiri oklamal v súboji obrancu hostí, jeho následne nepríjemná jedovka ale končí v náruči pozorného Michala Šullu!

27

Šporar v bežeckom súboji proti Králikovi síce uspel, ale následne mu lopta ušla za postrannú čiaru. Slovinský útočník v drese Slovana je na seba poriadne nahnevaný.

26

Miroslav Káčer sa snažil kolmicou vysunúť Dávida Ďuriša, výbornú obrannú prácu však ukázal Artem Suchockij.

25

Loptu pred Holeca zakrútil Dejan Dražić, domáca obrana si však s týmto centrom poradila bez väčších problémov.

24

V týchto momentoch taktické manévre na jednej či druhej strane, dopredu však pôjde Slovan, pretože Andraž Šporar bol faulovaný približne 35 metrov od Holecovej bránky.

23

Slovan kombinuje na vlastnej polovici trávnika a hľadá voľný priestor v obrane Žiliny.

22

Dávid Ďuriš je aktívny na pravom krídle Žiliny, tentoraz jeho center pred Michala Šullu nenašiel adresáta.

21

Máme za sebou úvodných 20 minút zápasu, tieto chvíle boli na štadióne v Žiline mimoriadne rušné.

20

Ďalšia útočná akcia Žiliny zastavená, Róbert Boženík bol v postavení mimo hru.

19

Andraž Šporar sa vrútil do pokutového územia MŠK, následne po súboji s obrancom Žiliny končí na trávniku, ale hlavný rozhodca Glova mu ukazuje aby vstal a pokračoval v hre!

18

Chyba Žiliny v strede poľa, loptu získal Šporar a okamžite sa rúti dopredu!

17

Domáci kapitán Miroslav Káčer sa presadil cez dvoch obrancov Slovana, strelu zvnútra šestnástky Slovana ale minul ľavú tyč bránky hostí! Tak toto môžu byť kľúčové momenty prvého polčasu!

16

Andraž Šporar našiel z ľavej strany prihrávkou Dejana Dražića, ktorý obaľovačkou k ľavej tyči preveril pozornosť domáceho brankára Holeca!

15

Rýchla útočná akcia hostí, Slovan kombinuje na polovici Žiliny.

14

Pred Michalom Šullom je opäť horúco! Dávid Ďuriš sa v šestnástke ku strele nedostal, ale následne sa z voleja oprel do strely Enis Fazlagić a len tesne minul ľavú tyč bránky Slovana Bratislava!

13

Ďalšia zaujímavá kombinácia Šošonov, Dávid Ďuriš skúsil technickú strelu spoza šestnástky hostí, ale lopta minula pravú spojnicu Šullovej bránky.

12

Nuž, v úvode zápasu sa v Žiline rozhodne nenudíme, oba tímy sa snažia otvoriť skóre zápasu.

11

Miroslav Káčer centrom našiel v šestnástke hostí kopačku Martina Králika, ktorý však mieril vedľa pravej tyče Šullovej bránky a navyše bol v postavení mimo hru!

10

Joeri de Kamps pomerne zbytočne dohral súboj s Róbertom Boženíkom, Žilina získava priamy kop zo vcelku zaujímavej pozície.

9

Po rohovom kope Žiliny nasledovali dva rýchle centre do šestnástky Slovana, s oboma si však obrana hostí z Bratislavy bez väčších problémov poradila.

8

V tomto momente ale šanca Žiliny! Ján Bernát však z veľkého uhla z pravej strany napálil loptu len do Michala Šullu! Žilina bude zahrávať rohový kop.

7

Ďalšia krásna kombinácia hostí, Dražić ale prihrával Rataovi do postavenia mimo hru.

7

Slovan hrá s vysokým pressingom, toto musí byť pre hostí nesmierne fyzicky náročné.

6

Veľká šanca hostí! Erik Daniel našiel prihrávkou z pravej strany v šestnástke Žiliny Dejana Dražića, ktorý však mieril nad bránku Dominika Holeca!

5

Slovan sa rýchlo hrnul do útoku, odpískaný je však útočný faul topkanoniera hostí Andraža Šporara.

4

Šošoni zachytili rozohrávku hostí na ich strane ihriska, ale Ján Bernát následne mieril vysoko nad bránku Michala Šullu.

3

Hra sa prelieva zo strany na stranu, v tomto momente boli hostia nepresní v kombinácii a dopredu idú znovu domáci futbalisti.

2

Prvý útok v zápase domácim Šošonom nevyšiel, do rozohrávky sa následne zapája aj brankár MŠK Dominik Holec.

1

Úvodný výkop zápasu patrí domácej Žiline.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Všetko je však pripravené, v Žiline vládne skvelá atmosféra, poďme na to!

Pred začiatkom samotného zápasu ešte gratulácia Vladimírovi Goffovi k životnému jubileu a odovzdanie ceny domácemu brankárovi Dominikovi Holecovi, ktorý sa stal najlepším hráčom mesiaca október.

Úvodné zostavy:

MŠK Žilina: Holec – Anang, Kaša, Králik, Kiwior – Káčer ©, Fazlagić, Bernát – Ďuriš, Boženík, Demiri.
Náhradníci: Volešák – Kopas, Jánošík, Diaz, Paur, Sluka, Kurminowski.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Bajrić, Abena, Božikov ©, Suchockij – Daniel, Ljubicić, de Kamps, Dražić – Šporar, Ratão.
Náhradníci: Trnovský – Moha, Rabiu, Nono, Pauschek, De Marco, Holman.

Rozhodca: Glova – Benko, Hrčka.

Dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 17.kola futbalovej Fortuna ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina privítajú na domácom trávniku hráčov ŠK Slovan Bratislava. Začiatok zápasu je o 15:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné tretie miesto so ziskom 31 bodov. Zverenci trénera Jaroslava Kentoša v poslednom doterajšom zápase remizovali v Nitre 0:0. Najlepším strelcom tímu je Ján Bernát, ktorý má na svojom konte 7 presných zásahov.

Slovanu patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné 1. miesto so ziskom 41 bodov. Zverenci trénera Jána Kozáka mladšieho v poslednom doterajšom zápase porazili doma Sereď 2:0 (góly Slovana 2× Šporar). Najlepším strelcom tímu je Slovinec Andraž Šporar, ktorý má na svojom konte 11 presných zásahov.

V tejto sezóne sa už mužstvá odohrali jeden vzájomný zápas, v Bratislave sa zrodila remíza 1:1 (góly Ratao a Káčer). Zápas pod Dubňom sa začína o 15:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.