Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Robben odmietol ponuku najlepšieho trénera ísť do Manchestru

Holandský ofenzívny futbalista Arjen Robben odmietol ponuku reprezentačného trénera Louisa van Gaala, aby prestúpil do Manchestru United.

13.07.2014 10:07
Arjen Robben Foto: ,
Arjen Robben (vpravo) s holandským spoluhráčom Dirkom Kuytom.
debata

Arjen Robben je vítaný v mužstvách Louisa van Gaala, tréner a hráč majú špeciálny vzťah. Kouč preberá po skončení svetového šampionátu v Brazílii práve tím z Old Traffordu a chcel pokračovať s kľúčovým hráčom reprezentácie v spolupráci aj na klubovej úrovni.

Holanďania obsadili na svetovom šampionáte v Brazílii 3. miesto, keď vo svojom záverečnom súboji zdolali v sobotu domáci tím 3:0. „Po zápase sa ma opýtal, či by som nešiel za ním do Manchestru,“ povedal v pozápasovom rozhovore pre televíziu NOS Robben.

Všetko o futbalových majstrovstvách sveta 2014 v Brazílii:
Správy, rozhovory, reportáže, výsledky, tabuľky, štatistiky či fotogalérie

Nanešťastie pre fanúšikov United, Holanďan ponuku odmietol a chce zotrvať v Bayerne Mníchov. „Som veľmi šťastný tam, kde som. Povedal som to aj Van Gaalovi, ktorý je najlepším trénerom, akého som kedy mal. Máme veľmi špeciálny vzťah, ale teraz neprestúpim do iného klubu. Bayern je pre mňa správne miesto, nič s tým neurobia ani Van Gaal či United,“ doplnil ofenzívny krídelník.

Holandský kouč potvrdil svoj záujem zobrať si na Old Trafford Robbena. „Vždy bude vítaný. Vie to aj on,“ tvrdil Van Gaal, ktorý zo súčasného holandského tímu má v Manchestri k dispozícii kapitána Robina van Persieho. Informácie zverejnil Daily Mail.

debata chyba
Viac na túto tému: #Bayern Mníchov #Manchester United #Arjen Robben #Louis van Gaal #MS vo futbale 2014 #holandská futbalová reprezentácia