Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Magnet na covid, rekordér nákazy. Pozitívny Sagan rozvíril aj vášne

Ovplyvní to jeho prípravu na Tour de France? Bude na francúzskych cestách konkurencieschopný? Aj takéto otázky si kládli priaznivci Petra Sagana po jeho nedeľňajšom oznámení o pozitívnom teste.

20.06.2022 06:24
Peter Sagan Foto:
Peter Sagan.
debata (90)

Už o necelé dva týždne štartujú najslávnejšie cyklistike preteky sveta Tour de France a nateraz ostáva otázne, či aktuálne ochorenie zanechá nejaké stopy na Saganovej výkonnosti.

Ako sám ozrejmil v nedeľňajšom príspevku nemá žiadne symptómy a cíti sa dobre. No v diskusii fanúšikov k jeho tretiemu pozitívnemu testu za 18 mesiacov sa rozprúdila niekedy až búrlivá debata jeho podporovateľov.

663542821 peter sagan Čítajte viac Je to možné?! Sagana zastavil lekár, na Okolo Švajčiarska skončil

Je to magnet na covid. To musí byť rekord. Nepoznám žiadneho športovca, ktorý ho dostal tretíkrát.

Aj takéto komentáre sa objavili pri Saganovom oznámení.

Následne sa rozprúdila aj búrlivá diskusia ohľadom toho, či je Sagan očkovaný proti koronavírusu. Mnohí totiž pripisovali jeho časté ochorenie práve tomu, že očkovaný nie je.

Peter Sagan Čítajte viac Horská etapa pre Nemca Denza. Sagan s takmer polhodinovou stratou

No samotný Sagan koncom minulého roka potvrdil, že vakcináciu podstúpil v lete 2021. A ak by nebol očkovaný, nemohol by v máji vycestovať na takmer mesačnú prípravu do USA.

Okrem samotného Sagana sa viac k jeho zdravotnému stavu nevyjadril ani tím TotalEnergies, ani jeho manažér Gabriele Uboldi. Ostáva len veriť, že od 1. júla sa môžeme v Saganovom podaní tešiť na podobné špurty, aký predviedol vo víťaznej 3. etape na pretekoch Okolo Švajčiarska.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

© Autorské práva vyhradené

90 debata chyba
Viac na túto tému: #cyklistika #Tour de France #Peter Sagan