Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Nedávno spolu trénovali. Saganov rival schytal koronu

Kolumbijský cyklista Fernando Gaviria potvrdil, že bol pozitívne testovaný na koronavírus. Zároveň ubezpečil, že sa teší dobrému zdraviu.

14.03.2020 09:29
Sagan Foto: ,
Peter Sagan a Fernando Gaviria počas spoločného tréningu v Kolumbii.
debata

Jeden z najlepších svetových šprintérov to priznal vo videu na sociálnych médiách, ktoré zverejnil ako odozvu na rôzne šumy okolo jeho zdravotného stavu.

Predpokladá sa, že pretekár tímu UAE Emirates sa nakazil počas nedávnych pretekov Okolo Spojených arabských emirátov, keďže tam boli aj dvaja kolumbijskí cyklisti a Hernando Bohórquez z Astany napokon opustil SAE už po prvej sérii testov.

„Podstúpil som testy na koronavírus s pozitívnym výsledkom, ale cítim sa dobre a som v poriadku. Ďakujem každému, kto sa v nemocnici stará o moje pohodlie. Zostal som v tam, aby som zabránil infikovaniu ďalších ľudí. Všetko je v poriadku a verím, že sa to čoskoro celé vyrieši,“ informoval Gaviria.

Kolumbijský rýchlik patrí medzi najväčších konkurentov Petra Sagana v dramatických koncovkách etáp. V tomto roku už súperili v Argentíne počas pretekov Vuelta a San Juan, v šprintérskych súbojoch vtedy Gaviria trikrát zdolal Sagana.

Neskôr spolu absolvovali časť vysokohorského sústredenia v Kolumbii, čím demonštrovali, že sú nielen veľkí súperi na bicykli, ale aj priatelia mimo neho.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Fernando Gaviria Rendon (@fernandogaviriarendon),

debata chyba
Viac na túto tému: #Peter Sagan #Fernando Gaviria #koronavírus