Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Hviezda MMA nedokázala zložiť vlamača. Pomáhala svokra s nožom

Nepríjemný zážitok má za sebou bojovník miešaných bojových umení Anthony Smith. Jeho dom neďaleko Omahy navštívil v nedeľu v noci zlodej. Hoci by sa zdalo, že bojovník UFC v kategórii do 93 kilogramov si s neželaným hosťom hravo poradí, vlamač ukázal až prekvapujúcu odolnosť.

08.04.2020 09:21
Anthony Smith Foto: ,
Anthony Smith (hore) čelil u seba doma ešte tvrdšiemu súperovi, na akých je zvyknutý z klietky.
debata

Smitha v noci na pondelok zobudila manželka, podľa ktorej bol niekto v dome. Jej domnienka sa vzápätí potvrdila, keď Smith našiel nepríčetne kričiaceho muža v druhej miestnosti. „Nevedel som, či má nejakú zbraň, nepozvaní ľudia v takom čase zvyčajne nemajú dobré úmysly. Očakával som, že zaznie výstrel alebo ma bodne,“ povedal Smith pre ESPN.

Napriek obavám sa v snahe ochrániť rodinu na votrelca vrhol, no napriek značnej váhovej prevahe nebol schopný útočníka spacifikovať a šarvátka razom dostala bizarný charakter.

„Nemohol byť normálny. Patrím k najdrsnejším chlapom na planéte, ale nevedel som si s ním poradiť. Ustál všetky údery, ‚kolená‘ aj ‚lakte‘ a stále pokračoval,“ opísal bitku Smith, ktorému prišla na pomoc aj svokra a dala mu nôž. Ani to však zlodeja neodradilo, jeho návštevu tak ukončila až polícia.

Tá identifikovala narušiteľa ako Lukea Habermana a z miesta činu ho odviezla priamo do nemocnice. Haberman však ešte predtým vyšperkoval nezvyčajnú situáciu, keď sa, už v putách, Smithovi ospravedlnil za svoje vyčíňanie. Policajti ho obvinili z nezákonného vniknutia a je podozrivý aj z ďalších vlámačiek.

Smith si tak spestril prípravu na súboj s Gloverom Teixeirom, s ktorým by sa mal stretnúť 25. apríla v rámci galavečera UFC. „Spravil som čo som musel, teraz sa budem sústrediť na svoju prácu. Glover je dobrý bojovník, trénuje a bude pripravený,“ dodal Smith.

debata chyba
Viac na túto tému: #UFC #MMA #Anthony Smith