Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Nevadí jej stan ani suchý záchod. Krásna exbiatlonistka sa predviedla v plavkách pri splavovaní rieky

Bývalá vrcholová česká biatlonistka Gabriela Soukalová si užíva leto plnými dúškami. Naposledy vyrazila na vodu, čo je obľúbená rekreačná aktivita mnohých Čechov.

10.07.2024 08:50
Gabriela Soukalová Foto:
Gabriela Soukalová vo februári predstavila svoj autobiografický film.
debata

Soukalová s rodinou a priateľmi splavovala rieku Berounku a nezabudla sa podeliť ani o svoje pocity a zážitky, ktoré má s touto aktivitou spojené.

„Na vode som trávila s rodičmi od detstva veľa času každý rok. Tento čas mám spojený s dobrou náladou, priateľmi aj vtipnými príhodami,“ napísala bývalá biatlonová šampiónka na sociálnych sieťach, kde dokonca ukázala dokonalú postavu v plavkách.

Aj po skončení profesionálnej kariéry má Soukalová plné ruky práce. Spoločne s partnerom sa stará o malú dcérku, natočila životopisný film o svojom živote a kariére a venuje sa mnohým ďalším aktivitám.

Tentokrát využila tropické teploty a vyrazila na vodu. „Dovolenka pod stanom mi vôbec nevadí, naopak. Rada si občas zaspomínam na staré čas a s radosťou v tejto obľúbenej rodinnej tradícii pokračujem,“ uviedla na Instagrame trojnásobná olympijská medailistka.

Zároveň priznala, že jej nerobia žiadne problémy ani „sparťanské“ podmienky, ktoré na vode často panujú. „Milujem prírodu, nešomrem, keď je v kempe len suchý záchod. A sprcha v rieke mi tiež nevadí,“ uviedla dvojnásobná majsterka sveta.

Česká biatlonová kráska Gabriela Soukalová Fotogaléria - 24 fotiek Všetky fotky
Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová patrí aj...
debata chyba
Viac na túto tému: #biatlon #Gabriela Soukalová