Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Alpské lyžovanie

Nedeľa 6. februára

Muži
zjazd
4.00 – zrušené

Pondelok 7. februára

Ženy
obrovský slalom
1. Sara Hectorová (Švéd.) 1:55,69 min, 2. Federica Brignoneová (Tal.) +0,28 s, 3. Lara Gutová-Behramiová (Švaj.) +0,72, 4. Katharina Truppeová (Rak.) +0,80, 5. Ragnhild Mowinckelová +0,96, 6. Thea Louise Stjernesundová (obe Nór.) +1,20, 7. Meta Hrovatová (Slov.) +1,35, 8. Maryna Gasienicaová-Danielová (Poľ.) +1,42, 9. Wendy Holdenerová +1,63, 10. Michelle Gisinová (obe Švaj.) +1,86, … 14. Petra VLHOVÁ +2,46, Rebeka JANČOVÁ (obe SR) nedokončila 2. kolo

Muži
zjazd
1. Beat Feuz (Švaj.) 1:42,69 min, 2. Johan Clarey (Fr.) +0,10 s, 3. Matthias Mayer (Rak.) +0,16, 4. James Crawford (Kan.) +0,23, 5. Aleksander Aamodt Kilde (Nór.) +0,51, 6. Dominik Paris (Tal.) +0,52, 7. Marco Odermatt (Švaj.) +0,71, 8. Vincent Kriechmayr +0,76, 9. Max Franz (obaja Rak.) +0,83, 10. Boštjan Kline (Slov.) +1,06

Utorok 8. februára

Muži
super G
1. Matthias Mayer (Rak.) 1:19,94 min, 2. Ryan Cochran-Siegle (USA) +0,04 s, 3. Aleksander Aamodt Kilde +0,42, 4. Adrian Smiseth Sejersted (obaja Nór.) +0,74, 5. Vincent Kriechmayr (Rak.) +0,76, 6. James Crawford (Kan.) +0,85, 7. Romed Baumann +1,16, 8. Andreas Sander (obaja Nem.) +1,27, 9. Blaise Giezendanner (Fr.) +1,32, 10. Trevor Philp (Kan.) +1,40

Streda 9. februára

Ženy
slalom
1. Petra VLHOVÁ (SR) 1:44,98 min, 2. Katharina Liensbergerová (Rak.) +0,08 s, 3. Wendy Holdenerová (Švaj.) +0,12, 4. Lena Dürrová (Nem.) +0,19, 5. Andreja Slokarová (Slov.) +0,22, 6. Michelle Gisinová +0,60, 7. Camille Rastová (obe Švaj.) +0,77, 8. Paula Moltzanová (USA) +1,20, 9. Anna Swennová-Larssonová (Švéd.) +1,33, 10. Aline Daniothová (Švaj.) +1,66, … Rebeka JANČOVÁ (SR) nedokončila 1. kolo

Štvrtok 10. februára

muži – kombinácia: 1. Johannes Strolz (Rak.) 2:31,43 min, 2. Aleksander Aamodt Kilde (Nór.) +0,59 s, 3. James Crawford (Kan.) +0,68, 4. Justin Murisier (Švajč.) +0,86, 5. Marco Schwarz (Rak.) +1,28, 6. Barnabás Szőllős (Izr.) +1,75, 7. Raphael Haaser (Rak.) +1,84, 8. Broderick Thompson +2,77, 9. Brodie Segerová (obaja Kan.) +3,60, 10. Christof Innerhofer (Tal.) +4,37

Piatok 11. februára

super-G – ženy: 1. Lara Gutová-Behramiová (Švaj.) 1:13,51 min, 2. Mirjam Puchnerová (Rak.) +0,22 s, 3. Michelle Gisinová (Švaj.) +0,30, 4. Tamara Tipplerová (Rak.) +0,33, 5. Ester Ledecká (ČR) +0,43, 6. Ragnhild Mowinckelová (Nór.) +0,58, 7. Federica Brignoneová (Tal.) +0,66, 8. Cornelia Hütterová (Rak.) +0,68, 9. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,79, 10. Elena Curtoniová (Tal.) +0,83, … 38. Petra HROMCOVÁ +6,60, 39. Rebeka JANČOVÁ (obe SR) +6,67

Nedeľa 13. februára

Muži – obrovský slalom: 1. Marco Odermatt (Švaj.) 2:09,35 min, 2. Žan Kranjec (Slov.) +0,19 s, 3. Mathieu Faivre (Fr.) +1,34, 4. River Radamus (USA) +1,60, 5. Thibaut Favrot, Alexis Pinturault (obaja Fr.) obaja +1,69, 7. Gino Caviezel (Švaj.) +1,85, 8. Henrik Kristoffersen (Nór.) +1,90, 9. Joan Verdu (And.) +1,93, 10. Filip Zubčič (Chor.) +2,74, … 15. Adam ŽAMPA +4,56, 16. Andreas ŽAMPA (obaja SR) +4,96

Utorok 15. februára

Ženy – zjazd: 1. Corinne Suterová (Švaj.) 1:31,87 min, 2. Sofia Goggiová +0,16 s, 3. Nadia Delagová (obe Tal.) +0,57, 4. Kira Weidleová (Nem.) +0,71, 5. Elena Curtoniová (Tal.) +1,00, 6. Joana Hählenová (Švaj.) +1,29, 7. Cornelia Hütterová +1,48, 8. Mirjam Puchnerová (obe Rak.), Marie-Michele Gagnonová (Kan.) obe +1,58, 10. Laura Gaucheová (Fr.) +1,60

Streda 16. februára

Muži
slalom
1. Clement Noel (Fr.) 1:44,09 min, 2. Johannes Strolz (Rak.) +0,61 s, 3. Sebastian Foss-Solevaag +0,70, 4. Henrik Kristoffersen (obaja Nór.) +0,79, 5. Loic Meillard +0,80, 6. Daniel Yule (Švaj.) +0,86, 7. Linus Strasser (Nem.) +0,93, 8. Giuliano Razzoli (Tal.) +0,96, 9. Albert Popov (Bul.) +1,06, 10. Alexander Chorošilov (ROC) +1,08, … 25. Adam ŽAMPA +6,92 s, Andreas ŽAMPA (obaja SR) nedokončil 2. kolo

Štvrtok 17. februára

Ženy
superkombinácia
1. Michelle Gisinová 2:25,67 min (1:33,42+52,25), 2. Wendy Holdenerová (obe Švaj.) +1,05 (1:33,41+53,31), 3. Federica Brignoneová (Tal.) +1,85 (1:33,11+54,41), 4. Ester Ledecká (ČR) +2,65 (1:32,43+55,89), 5. Katharina Huberová +3,13 (1:35,68+53,12), 6. Christine Scheyerová +3,58 (1:32,42+56,83), 7. Ramona Siebenhoferová (všetky Rak.) +4,02 (1:32,56+57,13), 8. Laura Gaucheová (Fr.) +4,37 (1:34,08+55,96), 9. Maruša Ferková Saioniová (Slov.) +4,45 (1:33,07+57,05), 10. Julia Pleškovová (ROC) +5,03 (1:33,54+57,16)

Nedeľa 20. februára

2.00 – súťaž družstiev (presunuté zo soboty) (SLOVENSKO)