Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Snoubording

Sobota 5. februára

ženy – kvalifikácia: 1. Zoi Sadowská Synnottová (N.Zél.) 86,75 b., 2. Kokomo Muraseová (Jap.) 81,45, 3. Enni Rukajärviová (Fín.) 78,83 … Klaudia Medlová (SR) neštartovala

Nedeľa 6. februára

slopestyle – ženy – finále: 1. Zoi Sadowská Synnottová (N. Zél.) 92,88, 2. Julia Marinová (USA) 87,68, 3. Tess Coadyová (Austr.) 84,15
kvalifikácie slopestyle – muži: 1. Su I-ming (Čína) 86,80, 2. Mark McMorris (Kan.) 83,30, 3. Sean Fitzsimons (USA) 78,76

Pondelok 7. februára

slopestyle – muži – finále: 1. Max Parrot (Kan.) 90,96 bodov, 2. I-Ming Su (Čína) 88,70, 3. Mark McMorris (Kan.) 88,53, 4. Redmond Gerard (USA) 83,25, 5. Emiliano Lauzi (Tal.) 80,01, 6. Chris Corning (USA) 65,11, 7. Mons Roisland (Nór.) 63,33, 8. Kaito Hamada (Jap.) 59,36, 9. Sebastien Toutant (Kan.) 54,00, 10. Takeru Ocuka (Jap.) 52,80

Utorok 8. februára

Paralelný obrovský slalom
ženy – finále
1. Ester Ledecká (ČR), 2. Daniela Ulbingová (Rak.), 3. Gloria Kotniková (Slo.)

muži – finále
1. Benjamin Karl (Rak.), 2. Timo Mastnak (Slo.), 3. Vic Wild (ROC)

Streda 9. februára

U-rampa žien – finále: 1. Chloe Kimová (USA) 94,00 b., 2. Queralt Castelletová (Šp.) 90,25, 3. Sena Tomitová (Jap.) 88,25, 4. Cchaj Süe-tchung (Čína) 81,25, 5. Ruki Tomitová (Jap.) 80,50, 6. Elizabeth Hoskingová (Kan.) 79,25, 7. Berenice Wickiová (Švaj.) 76,25, 8. Liou Ťia-jü (Čína) 73,50, 9. Micuki Onová (Jap.) 71,50, 10. Brooke Dhondtová (Kan.) 66,75

Snoubordkros – finále: 1. Alessandro Hämmerle (Rak.), 2. Eliot Grondin (Kan.), 3. Omar Visintin (Tal.), 4. Julian Lüftner (Rak.), v malom finále: 5. Merlin Surget (Fr.), 6. Jake Vedder (USA), 7. Lucas Eguibar (Šp.), 8. Tommaso Leoni (Tal.), vo štvrťfinále: 9. Martin Nörl (Nem.), 10. Nick Baumgartner (USA)

Piatok 11. februára

muži – U-rampa finále: 1. Ajumu Hirano (Jap.) 96,00 b., 2. Scotty James (Austr.) 92,50, 3. Jan Scherrer (Švajč.) 87,25, 4. Shaun White (USA) 85,00; 5. Taylor Gold (USA) 81,75, 6. Valentino Guseli (Austr.) 79,75, 7. Chase Josey (USA) 79,50, 8. Andre Höflich (Nem.) 76,00, 9. Kaišu Hirano (Jap.) 75,50, 10. Juto Tocuka (Jap.) 69,75

Sobota 12. februára

snoubordkros miešané tímy – finále 1. Nick Baumgartner, Lindsey Jacobellisová (USA), 2. Omar Visintin, Michela Moioliová (Tal.) +0,20 s, 3. Eliot Grondin, Meryeta Odineová (Kan.) +23,20, 4. Lorenzo Sommariva, Caterina Carpanová (Tal.) +28,72, malé finále: 5. Martin Nörl, Jana Fischerová (Nem.), 6. Huw Nightingale, Charlotte Bankesová (V.Brit.), 7. Kalle Koblet, Sophie Hedigerová (Švaj.), 8. Daniil Donskych, Kristina Paulová (ROC), štvrťfinále: 9. Cameron Bolton, Belle Brockhoffová (Austr.), Liam Moffatt, Tess Critchlowová (Kan.), Loan Bozzolo, Julia Pereirová De Sousová Mabileauová (Fr.), Jake Vedder, Faye Guliniová (USA)

Pondelok 14. februára

Big air
Ženy – kvalifikácia: 1. Zoi Sadowská Synnottová (N. Zél.) 176,50, 2. Kokomo Muraseová 171,00, 3. Reira Iwabučiová (obe Jap.) 158,50, 4. Laurie Blouinová (Kan.) 156,25, 5. Mijabi Onicuková (Jap.) 154,25, 6. Anna Gasserová (Rak.) 153,50 …, 16. Klaudia MEDLOVÁ (SR) 113,25

Utorok 15. februára

Ženy – big air finále: 1. Anna Gasserová (Rak.) 185,50 b., 2. Zoi Sadowská-Synnottová (N. Zél.) 177,00, 3. Kokomo Muraseová 171,50, 4. Reira Iwabučiová (obe Jap.) 166,00, 5. Žung Ke (Čína) 160,00, 6. Melissa Peperkampová (Hol.) 141,75, 7. Jasmine Bairdová 130,00, 8. Laurie Blouinová (obe Kan.) 115,00, 9. Tess Coadyová (Aus.) 114,75, 10. Annika Morganová (Nem.) 88,00

Muži – big air finále: 1. Su I-ming (Čína) 182,50 b., 2. Mons Roisland (Nór.) 171,75, 3. Maxence Parrot (Kan.) 170,25, 4. Hiroaki Kunitake (Jap.) 166,25, 5. Redmond Gerard (USA) 165,75, 6. Niek Van Der Velden (Hol.) 162,00, 7. Chris Corning (USA) 156,00, 8. Marcus Kleveland (Nór.) 150,00, 9. Takeru Ocuka (Jap.) 128,75, 10. Mark McMorris (Kan.) 113,75