Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Ľadový hokej

Štvrtok 3. februára

Ženy
A-skupina:
Kanada – Švajčiarsko 12:1 (3:0, 5:0, 4:1)
Fínsko – USA 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
B-skupina:
Česko – Čína 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Švédsko – Japonsko 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Piatok 4. februára

Ženy
A-skupina:
ROC – Švajčiarsko 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
B-skupina:
Dánsko – Čína 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Sobota 5. februára

Ženy
A-skupina:
Kanada – Fínsko 11:1 (2:1, 5:0, 4:0)
USA – ROC 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
B-skupina:
Japonsko – Dánsko 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
Česko – Švédsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Nedeľa 6. februára

Ženy
B-skupina:
Čína – Japonsko 2:1 sn (0:1, 0:0, 1:0 – 0:0, 1:0)
A-skupina:
Švajčiarsko – USA 0:8 (0:5, 0:2, 0:1)

Pondelok 7. februára

Ženy
A-skupina:
ROC – Kanada 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
Švajčiarsko – Fínsko 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
B-skupina:
Čína – Švédsko 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Dánsko – ČR 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Utorok 8. februára

Ženy
A-skupina:
USA – Kanada 2:4 (0:1, 2:3, 0:0)
Fínsko – ROC 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
B-skupina:
Japonsko – Česko 3:2 sn (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0, 1:0)
Švédsko – Dánsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Streda 9. februára

Muži
B-skupina
ROC – Švajčiarsko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Česko – Dánsko 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

Štvrtok 10. februára

Muži
C-skupina
Švédsko – Lotyšsko 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Slovensko – Fínsko 6:2 (3:1, 1:1, 2:0)

A-skupina
Kanada – Nemecko 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
USA – Čína 8:0 (1:0, 3:0, 4:0)

Piatok 11. februára

Muži
B-skupina
ROC – Dánsko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Česko – Švajčiarsko 2:1 sn (1:1, 0:0, 0:0 – 0:0, 1:0)

C-skupina
Slovensko – Švédsko 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)
Fínsko – Lotyšsko 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Ženy
štvrťfinále
USA – Česko 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Kanada – Švédsko 11:0

Sobota 12. februára

Muži
A-skupina
Kanada – USA 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Nemecko – Čína 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

B-skupina
ROC – Česko 5:6 pp (1:1, 1:2, 3:2 – 0:1)
Švajčiarsko – Dánsko 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)

Ženy
štvrťfinále
Fínsko – Japonsko 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
ROC – Švajčiarsko 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)

Nedeľa 13. februára

Muži
C-skupina

Slovensko – Lotyšsko 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Fínsko – Švédsko 4:3 pp (0:0, 0:3, 3:0 – 1:0)

A-skupina
Čína – Kanada 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
USA – Nemecko 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Pondelok 14. februára

Ženy – semifinále:

Kanada – Švajčiarsko 10:3 (5:1, 3:2, 2:0)
Góly: 8. Thompsonová, 9. Rattrayová, 10. Turnbullová, 10. Fastová, 11. Ambroseová, 28. Poulinová, 29. Clarková, 34. Poulinová, 44. Maltaisová, 59. Jennerová – 19. Stalderová, 25. Müllerová, 30. Stalderová

USA – Fínsko 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Góly: 24. Barnesová, 39. Knightová, 56. Scamurraová, 60. Roqueová – 60. Tapaniová

Utorok 15. februára

Muži
Baráž o štvrťfinále

Slovensko – Nemecko 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Dánsko – Lotyšsko 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Česko – Švajčiarsko 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Kanada – Čína 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

Streda 16. februára

Muži

Štvrťfinále
Slovensko – USA 3:2 sn (1:1, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0)
Rusko – Dánsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Fínsko – Švajčiarsko 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Švédsko – Kanada 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Ženy
ženy – o 3. miesto
Fínsko – Švajčiarsko 4:0 (1:0, 0:0, 3:0), góly: 12. Vainikkaová, 44. Tapaniová, 55. Laitinenová, 60. Karvinenová

Štvrtok 17. februára

ženy – finále
Kanada – USA 3:2 (2:0, 1:1, 0:1), góly: 16. a 30. Poulinová, 8. Nurseová – 37. Knightová, 60. Kesselová

Piatok 18. februára

Muži
Semifinále
Slovensko – Fínsko 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
ROC – Švédsko 2:1 pp a sn (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0, 1:0)

Sobota 19. februára

muži – o 3. miesto
Slovensko – Švédsko 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Nedeľa 20. februára

Muži – finále:
Fínsko – ROC 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)