Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Streda 16. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

muži – slopestyle – finále:
1. Alexander Hall (USA) 90,01, 2. Nicholas Goepper (USA) 86,48, 3. Jesper Tjader (Švéd.) 85,35, 4. Andri Ragettli (Švajrč.) 83,50, 5. Birk Ruud (Nór.) 79,33, 6. Fabian Boesch (Švajč.) 78,05, 7. Colby Stevenson (USA) 77,41, 8. Matej Svancer (Rak.) 73,05

muži – skoky (aerials):
1. Čchi Kuang-pchu (Čína) 129,00 b., 2. Oleksandr Abramenko (Ukr.) 116,50, 3. Iľja Burov (ROC) 114,93, 4. Pirmin Werner (Švaj.) 111,50, 5. Justin Schoenefeld 106,50, 6. Christopher Lillis (obaja USA) 103,00, … 7. Ťia Cung-jang (Čína) 123,45 (v 3. kole), 8. Noe Roth (Švaj.) 122,13, 9. Oleksander Okipňuk (Ukr.) 122,01, 10. Stanislav Nikitin (ROC) 119,00

ALPSKÉ LYŽOVANIE

muži – slalom
1. Clement Noel (Fr.) 1:44,09 min, 2. Johannes Strolz (Rak.) +0,61 s, 3. Sebastian Foss-Solevaag +0,70, 4. Henrik Kristoffersen (obaja Nór.) +0,79, 5. Loic Meillard +0,80, 6. Daniel Yule (Švaj.) +0,86, 7. Linus Strasser (Nem.) +0,93, 8. Giuliano Razzoli (Tal.) +0,96, 9. Albert Popov (Bul.) +1,06, 10. Alexander Chorošilov (ROC) +1,08, … 25. Adam ŽAMPA +6,92 s, Andreas ŽAMPA (obaja SR) nedokončil 2. kolo

BEH NA LYŽIACH

ženy – tímový šprint klasicky – finále
1. Katharina Hennigová, Victoria Carlová (Nem.) 22:09,85 min, 2. Maja Dahlqvistová, Jonna Sundlingová (Švéd.) +0,17 s, 3. Julia Stupaková, Natalia Neprjajevová (ROC) +0,71, 4. Kerttu Niskanenová, Krista Parmakoskiová (Fín.) +3,86, 5. Rosie Brennanová, Jessica Digginsová (USA) +12,93, 6. Teresa Stadloberová, Lisa Unterwegerová (Rak.) +45,40, 7. Laurien van der Graaffová, Nadine Fähndrichová (Švaj.) +52,24, 8. Tiril Udnes Wengová, Maiken Caspersenová Fallová (Nór.) +1:05,43 min, 9. Izabela Marciszová, Monika Skinderová (Poľ.) +1:38,16, 10. Melissa Galová, Lena Quintinová (Fr.) +1:55,07

BIATLON

ženy – štafety 4×6 km
1. Švédsko (Linn Perssonová, Mona Brorssonová, Hanna Öbergová, Elvira Öbergová) 1:11:03, 9 h (0+6), 2. ROC (Irina Kazakevičová, Kristina Rezcovová, Svetlana Mironovová, Uliana Nigmatullinová) +12,0 s (1+7), 3. Nemecko (Vanessa Voigtová, Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Denise Herrmannová) +37,4 (0+6), 4. Nórsko +50,7 (2+8), 5. Taliansko +1:33,1 min (0+5), 6. Francúzsko +2:13,0 (2+10), 7. Ukrajina +3:00,2 (1+6), 8. Česko +3:02,1 (1+8), 9. Rakúsko +4:03,7 (3+7), 10. Kanada +4:30,4 (0+8), … 19. SLOVENSKO (Ivona FIALKOVÁ, Henrieta HORVÁTOVÁ, Veronika MACHYNIAKOVÁ, Paulína FIALKOVÁ) +1 kolo (2+12)

CURLING

ženy – 11. kolo
Kanada – USA 7:6
Švajčiarsko – Kórejská republika 8:4
Čína – Veľká Británia 8:4
Kórejská republika – Dánsko 8:7
Japonsko – USA 10:7
ROC – Švédsko 5:8
Kanada – Čína 9:11 po extra-ende

muži – 11. kolo
Čína – Švajčiarsko 6:5
Veľká Británia – Rusko 8:6
Taliansko – Dánsko 10:3

ĽADOVÝ HOKEJ

Muži – štvrťfinále
Slovensko – USA 3:2 sn (1:1, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0)
Rusko – Dánsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Fínsko – Švajčiarsko 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Švédsko – Kanada 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

ženy – o 3. miesto
Fínsko – Švajčiarsko 4:0 (1:0, 0:0, 3:0), góly: 12. Vainikkaová, 44. Tapaniová, 55. Laitinenová, 60. Karvinenová

RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE

ženy – finále – 1500 m
1. Min-čong Čcho (Kór.rep.) 2:17,789 min., 2. Arianna Fontanaová (Tal.) 2:17,862, 3. Suzanne Schultingová (Hol.) 2:17,865, 4. Hanne Desmetová (Belg.) 2:18,711, 5. Xandra Velzeboerová (Hol.) 2:18,781, 6. Lee Ju-bin (Kór. rep.) 2:18,825, 7. Chan Jü-tong (Čína) 2:19,060

štafeta na 5000 m M – finále
1. Kanada (Charles Hamelin, Steven Dubois, Jordan Pierre-Gilles, Pascal Dion) 6:41,257, 2. Kórejská rep. (Lee June-seo, Daeheon Hwang, Yoongy Kwak, Janghyuk Park) 6:41,679, 3. Taliansko (Pietro Sighel, Yuri Confortola, Tommaso Dotti, Andrea Cassinelli), 6:43,431, 4. ROC 6:43,440, 5. Čína 6:51,654