Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Utorok 15. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

slopestyle – ženy: 1. Mathilde Gremaudová (Švaj.) 86,56 b., 2. Eileen Gu (Čína) 86,23, 3. Kelly Sildaruová (Est.) 82,06, 4. Anastasia Tatalinová (ROC) 75,51, 5. Maggie Voisinová (USA) 74,28, 6. Johanne Killiová (Nór.) 73,11, 7. Tess Ledeuxová (Fr.) 72,91, 8. Kirsty Muirová 71,30, 9. Katie Summerhayesová (obe V. Brit.) 64,75, 10. Silvia Bertagnaová (Tal.) 61,85

ALPSKÉ LYŽOVANIE

zjazd – ženy: 1. Corinne Suterová (Švaj.) 1:31,87 min, 2. Sofia Goggiová +0,16 s, 3. Nadia Delagová (obe Tal.) +0,57, 4. Kira Weidleová (Nem.) +0,71, 5. Elena Curtoniová (Tal.) +1,00, 6. Joana Hählenová (Švaj.) +1,29, 7. Cornelia Hütterová +1,48, 8. Mirjam Puchnerová (obe Rak.), Marie-Michele Gagnonová (Kan.) obe +1,58, 10. Laura Gaucheová (Fr.) +1,60

BIATLON

muži – štafety 4×7,5 km: 1. Nórsko (Sturla Holm Laegreid, Tarjei Bö, Johannes Thingnes Bö, Vetle Sjaastad Christiansen) 1:19:50,2 h (1 tr. kolo + 7 dobíjaní), 2. Francúzsko (Fabien Claude, Emilien Jacquelin, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet) +27,4 (0+9), 3. ROC (Said Karimulla Chalili, Alexander Loginov, Maxim Cvetkov, Eduard Latypov) +45,3 (2+6), 4. Nemecko +1:04,3 (1+9), 5. Švédsko +1:49,4 (1+13), 6. Kanada +1:56,3 (2+9), 7. Taliansko +1:58,6 (2+13), 8. Bielorusko +1:59,0 (2+11) 9. Ukrajina +3:41,3 (4+12), 10. Rakúsko +3:41,7 (2+8),… 21. SLOVENSKO (Michal Šima, Matej Baloga, Šimon Bartko, Tomáš Sklenárik) – mínus 1 kolo na treťom úseku (2+10)

BOBY

muži – dvojboby – po 4. jazde: 1. Francesco Friedrich, Thorsten Margis 3:56,89 min, 2. Johannes Lochner, Florian Bauer +0,49 s, 3. Christoph Hafer, Matthias Sommer (všetci Nem.) +1,69, 4. Michael Vogt, Sandro Michel (Švaj.) +1,94, 5. Benjamin Maier, Markus Sammer (Rak.) +2,23, 6. Rudy Rinaldi, Boris Vain (Mon.) +2,25, 7. Christopher Spring, Mike Evelyn (Kan.) +2,37, 8. Rostislav Gajťukevič, Alexej Laptev (ROC) +2,42, 9. Oskars Kibermanis, Matiss Miknis (Lot.) +2,45, 10. Justin Kripps, Cam Stones (Kan.) +2,51

CURLING

muži – 9. kolo
Švédsko – Veľká Británia 6:7, Taliansko – USA 10:4, Nórsko – Čína 6:8, ROC – Kanada 7:6, ROC – Nórsko 5:12, Kanada – Čína 10:8, Švajčiarsko – USA 4:7, Švédsko – Dánsko 8:3

ženy – 9. kolo
Čína – ROC 5:11, Švédsko – Dánsko 9:3, USA – Švajčiarsko 6:9, Veľká Británia – Japonsko 10:4

KRASOKORČUĽOVANIE

ženy – krátky program: 1. Kamila Valijevová 82,16, 2. Anna Ščerbakovová (obe ROC) 80,20, 3. Kaori Sakamotová (Jap.) 79,84, 4. Alexandra Trusovová (ROC) 74,60, 5. Wakaba Higučiová (Jap.) 73,51, 6. Young You (Kór. rep.) 70,34, 7. Loena Hendrickxová (Belg.) 70,09, 8. Alysa Liuová (USA) 69,50, 9. Yelim Kim (Kór. rep.) 67,78, 10. Anastasia Gubanovová (Gruz.) 65,40

HOKEJ

muži – osemfinále: Slovensko – Nemecko 4:0
muži – osemfinále: Dánsko – Lotyšsko 3:2

muži – osemfinále: Česko – Švajčiarsko 4:2
muži – osemfinále: Kanada – Čína 7:2

RÝCHLOKORČUĽO­VANIE

muži – stíhacie preteky tímov: 1. Nórsko (Hallgeir Engebraten, Allan Dahl Johansson, Peder Kongshaug, Sverre Lunde Pedersen) 3:38,08 min, 2. ROC (Daniil Aldoškin, Alexander Rumjancev, Sergej Trofimov, Ruslan Zacharov) 3:40,46, v B-finále: 3. USA (Ethan Cepuran, Casey Dawson, Emery Lehman, Joey Mantia) 3:38,80, 4. Holandsko 3:41,61, v C-finále: 5. Kanada 3:40,39, 6. Kórejská republika 3:53,77, v D-finále: 7. Taliansko 3:44,20, 8. Čína 3:53,58

SEVERSKÁ KOMBINÁCIA

individuálna suťaž (skoky na veľkom mostíku + beh na 10 km): 1. Jörgen Graabak (Nór.) 27:13,3 min (108,0 b./25:06,3 mi­n), 2. Jens Luraas Oftebro (Nór.) +0,4 (113,0/25:26,7), 3. Akito Watabe (Jap.) +0,6 (126,4/26:19,9), 4. Manuel Faisst (Nem.) +3,3 (128,0/26:29,6), 5. Lukas Greiderer (Rak.) +11,8 (112,8/25:37,1), 6. Johannes Lamparter (Rak.) +18,0 (118,1/26:04,3), 7. Vinzenz Geiger (Nem.) +31,2 (106,0/25:29,5), 8. Jarl Magnus Riiber (Nór.) +39,8 (139,8/27:53,1), 9. Kristjan Ilves (Est.) +1:00,2 (128,7/27:29,5), 10. Julian Schmid (Nem.) +1:00,8 (116,0/26:39,1)

SNOUBORDING

Big air
Ženy – finále: 1. Anna Gasserová (Rak.) 185,50 b., 2. Zoi Sadowská-Synnottová (N. Zél.) 177,00, 3. Kokomo Muraseová 171,50, 4. Reira Iwabučiová (obe Jap.) 166,00, 5. Žung Ke (Čína) 160,00, 6. Melissa Peperkampová (Hol.) 141,75, 7. Jasmine Bairdová 130,00, 8. Laurie Blouinová (obe Kan.) 115,00, 9. Tess Coadyová (Aus.) 114,75, 10. Annika Morganová (Nem.) 88,00

Muži – finále: 1. Su I-ming (Čína) 182,50 b., 2. Mons Roisland (Nór.) 171,75, 3. Maxence Parrot (Kan.) 170,25, 4. Hiroaki Kunitake (Jap.) 166,25, 5. Redmond Gerard (USA) 165,75, 6. Niek Van Der Velden (Hol.) 162,00, 7. Chris Corning (USA) 156,00, 8. Marcus Kleveland (Nór.) 150,00, 9. Takeru Ocuka (Jap.) 128,75, 10. Mark McMorris (Kan.) 113,75