Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Sobota 12. februára

BEH NA LYŽIACH

ženy – štafety 4 × 5 km 1. ROC (Julia Stupaková, Natalia Neprjajevová, Tatiana Sorinová, Veronika Stepanovová) 53:41,0 min, 2. Nemecko (Katherine Sauerbreyová, Katharina Hennigová, Victoria Carlová, Sofie Krehlová) +18,2 s, 3. Švédsko (Maja Dahlqvistová, Ebba Anderssonová, Frida Karlssonová, Jonna Sundlingová) +20,7, 4. Fínsko +21,2, 5. Nórsko +28,8, 6. USA +1:28,2 min, 7. Švajčiarsko +3:00,5, 8. Taliansko +3:39,5, 9. Kanada +3:39,9, 10. Čína +4:08,7

BIATLON

muži – šprint na 10 km: Johannes Thingnes Bö (Nór.) 24:00,4 min (1), 2. Quentin Fillon Maillet (Fr.) +25,5 s (1), 3. Tarjei Bö (Nór.) +38,9 (1), 4. Maxim Cvetkov (ROC) +40,6 (0), 5. Sebastian Samuelsson +52,0 (1), 6. Martin Ponsiluoma (obaja Švéd.) +53,7 (2), 7. Sturla Holm Laegreid (Nór.) +1:02,3 min (2), 8. Benedikt Doll (Nem.) +1:05,0 (1), 9. Emilien Jacquelin (Fr.) +1:05,9 (2), 10. Anton Smolski (Biel.) +1:12,5 (1) …, 65. Šimon BARTKO +2:58,4 (3), 68. Michal ŠIMA +3:01,9 (1), 85. Matej BALOGA +3:40,9 (1), 87. Tomáš SKLENÁRIK (všetci SR) +3:45,9 (3)

CURLING

ženy – 4. kolo
Švédsko – Kanada 7:6
Kórejská republika – ROC 9:5
Japonsko – Dánsko 8:7

muži – 5. kolo
Taliansko – Čína 9:12
Kanada – Švédsko 4:7
Dánsko – Švajčiarsko 6:8
USA – Nórsko 6:7

ženy – 5. kolo
Veľká Británia – USA 10:5
Švédsko – Kanada 7:6
Kórejská republika – Rusko 9:5
Japonsko – Dánsko 8:7

KRASOKORČUĽOVANIE

tanečné páry – krátky program: 1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 90,83 b., 2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 88,85, 3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue 87,13, 4. Madison Chocková, Evan Bates (oba USA) 84,14, 5. Alexandra Stepanovová, Ivan Bukin (ROC) 84,09, 6. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 83,52

HOKEJ

Muži

A-skupina
Kanada – USA 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Nemecko – Čína 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

B-skupina
ROC – Česko 5:6 pp (1:1, 1:2, 3:2 – 0:1)
Švajčiarsko – Dánsko 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)

Ženy

štvrťfinále
ROC – Švajčiarsko 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
Fínsko – Japonsko 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

500 m – muži: 1. Kao Tching-jü (Čína) 34,32 s – olympijský rekord, 2. Cha Min-kyu (Kór. rep.) +0,07, 3. Wataru Morišige (Jap.) +0,17, 4. Laurent Dubreuil (Kan.) +0,20, 5. Piotr Michalski (Poľ.) +0,20, 6. Kim Junho (Kór. rep.) +0,22, 7. Arťom Arefjev (ROC) +0,24, 8. Juma Murakami (Jap.) +0,25

SKELETON

ženy – konečné poradie: 1. Hannah Neiseová (Nem.) 4:07,62 min, 2. Jaclyn Narracottová (Aust.) +0,62 s, 3. Kimberley Bosová (Hol.) +0,84, 4. Tina Hermannová (Nem.) +1,11, 5. Mirela Rahnevová (Kan.) +1,53, 6. Katie Uhlaenderová (USA) +1,61, 7. Anna Fernstädtová (ČR) +1,70, 8. Jacqueline Loellingová (Nem.) +1,73, 9. Čao Tan (Čína) +1,90, 10. Janine Flocková (Rak.) +2,42

SKOKY NA LYŽIACH

muži – veľký mostík: 1. Marius Lindvik (Nór.) 296,1 b. (140,5+140 m), 2. Rjoju Kobajaši (Jap.) 292,8 (142+138), 3. Karl Geiger (Nem.) 281,3 (138+138), 4. Kamil Stoch (Poľ.) 277,2 (137,5+133,5), 5. Markus Eisenbichler (Nem.) 275,7 (137,5+139,5), 6. Timi Zajc (Slov.) 273,2 (138,5+130,5), 7. Manuel Fettner (Rak.) 272,7 (138,5+134), 8. Halvor Egner Granerud (Nór.) 271,4 (135+135,5), 9. Jan Hörl (Rak.) 270,9 (136+137), 10. Peter Prevc (Slov.) 268,7 (137+137)

SNOUBORDING

Snoubordkros
miešané tímy – finále: 1. Nick Baumgartner, Lindsey Jacobellisová (USA), 2. Omar Visintin, Michela Moioliová (Tal.) +0,20 s, 3. Eliot Grondin, Meryeta Odineová (Kan.) +23,20, 4. Lorenzo Sommariva, Caterina Carpanová (Tal.) +28,72, malé finále: 5. Martin Nörl, Jana Fischerová (Nem.), 6. Huw Nightingale, Charlotte Bankesová (V.Brit.), 7. Kalle Koblet, Sophie Hedigerová (Švaj.), 8. Daniil Donskych, Kristina Paulová (ROC), štvrťfinále: 9. Cameron Bolton, Belle Brockhoffová (Austr.), Liam Moffatt, Tess Critchlowová (Kan.), Loan Bozzolo, Julia Pereirová De Sousová Mabileauová (Fr.), Jake Vedder, Faye Guliniová (USA)