Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Piatok 11. februára

ALPSKÉ LYŽOVANIE

super G – ženy: 1. Lara Gutová-Behramiová (Švaj.) 1:13,51 min, 2. Mirjam Puchnerová (Rak.) +0,22 s, 3. Michelle Gisinová (Švaj.) +0,30, 4. Tamara Tipplerová (Rak.) +0,33, 5. Ester Ledecká (ČR) +0,43, 6. Ragnhild Mowinckelová (Nór.) +0,58, 7. Federica Brignoneová (Tal.) +0,66, 8. Cornelia Hütterová (Rak.) +0,68, 9. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,79, 10. Elena Curtoniová (Tal.) +0,83, … 38. Petra HROMCOVÁ +6,60, 39. Rebeka JANČOVÁ (obe SR) +6,67

BEH NA LYŽIACH

15 km klasicky s intervalovým štartom – muži: 1. Iivo Niskanen (Fín.) 37:54,8 min, 2. Alexander Boľšunov (ROC) +23,2 s, 3. Johannes Hösflot Kläbo +37,5, 4. Hans Christer Holund (obaja Nór.) +49,8, 5. Alexej Červotkin (ROC) +56,9, 6. Perttu Hyvärinen (Fín.) +1:05,4 min, 7. Hugo Lapalus (Fr.) +1:14,8, 8. Jens Burman (Švéd.) +1:32,0, 9. Iľja Semikov (ROC) +1:39,9, 10. William Poromaa (Švéd.) +1:47,7, … 58. Peter MLYNÁR (SR) +4:55,1

BIATLON

ženy – šprint na 7,5 km: 1. Marte Olsbuová Röiselandová (Nór.) 20:44,3 min (0 tr. okruhov), 2. Elvira Öbergová (Švéd.) +30,9 sek. (0), 3. Dorothea Wiererová (Tal.) +37,2 (0), 4. Lisa Hauserová (Rak.) +47,3 (0), 5. Ingrid Landmarková Tandrevoldová (Nór.) +1:00,2 min, 6. Kristina Rescovová (ROC) +1:05,0 (2), 7. Anna Magnussonová (Švéd.) +1:05,9 (0), 8. Julia Džimová (Ukr.) +1:07,5 (1), 9. Anais Bescondová (Fr.) +1:08,8 (1), 10. Alina Stremousová (Mold.) +1:15,2 (0), … 14. Paulína FIALKOVÁ +1:27,7 min (1), 41. Ivona FIALKOVÁ +2:27,5 (4), 72. Henrieta HORVÁTOVÁ +3:36,4 (1), 88. Veronika MACHYNIAKOVÁ (všetky SR) +5:28,9 (3)

CURLING

**muži – 3. a 4. kolo: Švajčiarsko – ROC 6:3, Veľká Británia – USA 7:9, Švédsko – Taliansko 9:3, Dánsko – Čína 4:5, ROC – Dánsko 10:2, Veľká Británia – Nórsko 8:3, Kanada – Švajčiarsko 3:5

ženy – 3. kolo: USA – Čína 8:4, Kanada – Japonsko 5:8, Švajčiarsko – ROC 8:7, Kórejská rep. – Veľká Británia 9:7

HOKEJ

Muži

B-skupina
Dánsko – ROC 0:2
Česko – Švajčiarsko 2:1 sn

C-skupina
Švédsko – Slovensko 4:1
Lotyšsko – Fínsko 1:3

Ženy

štvrťfinále: USA – Česko 4:1, Kanada – Švédsko 11:0

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

muži – 10 000 m finále: 1. Nils van der Poel (Švéd.) 12:30,74 min – svetový rekord, 2. Patrick Roest (Hol.) 12:44,59, 3. Davide Ghiotto (Tal.) 12:45,98, 4. Jorrit Bergsma (Hol.) 12:48,94, 5. Alexander Rumiancev (ROC) 12:51,33, 6. Graeme Fish (Kan.) 12:58,80, 7. Patrick Beckert (Nem.) 13:01,23, 8. Ted-Jan Bloemen (Kan.) 13:01,39, 9. Michele Malfatti (Tal.) 13:01,42, 10. Bart Swings (Belg.) 13:02,43

RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ TRATI

ženy 500 m – finále: 1. Suzanne Schultingová (Hol.) 1:28,391 min, 2. Čoj min-džonk (Kór. rep.) 1:28,443, 3. Hanne Desmetová (Belg.) 1:28,928, 4. Kristen Santosová (USA) 1:42,745, 5. Arianna Fontanová (Tal.) – penalizácia, B-finále: 6. Xandra Velzeboerová (Hol.) 1:29,668, 7. I Jü-pin (Kór. rep.) 1:29,739, 8. Corinne Stoddardová (USA) 1:29,845, 9. Petra Jászapátiová (Maď. 1:30,249, 10. Maame Bineyová (USA) 1:30,736

SKELETON

ženy – po 2. jazde: 1. Jaclyn Narracottová (Austr.), 2. Hannah Neiseová, 3. Tina Hermannová (obe Nem.)

muži – finálne poradie po 4 jazdách: 1. Christopher Grotheer, 2. Axel Jungk (obaja Nem.) +0,66 s, 3. Jen Wen-kang (Čína) +0,76, 4. Alexander Tretiakov (ROC) +0,98, 5. Jin Čeng (Čína) +1:12, 6. Jevgenij Rukosujev (ROC) +1:39, 7. Martins Dukurs (Lot.) +1,75, 8. Alexander Gassner (Nem.) +1,82, 9. Tomass Dukurs (Lot.) +2,20, 10. Džun Song-ki (Kór. rep.) +2,73

SKOKY NA LYŽIACH

Veľký mostík

muži – kvalifikácia: 1. Marius Lindvik, 2. Halvor Egner Granerud (obaja Nór.)

SNOUBORDING

.
U-rampa – muži, finále: 1. Ajumu Hirano (Jap.) 96,00 b., 2. Scotty James (Austr.) 92,50, 3. Jan Scherrer (Švajč.) 87,25, 4. Shaun White (USA) 85,00; 5. Taylor Gold (USA) 81,75, 6. Valentino Guseli (Austr.) 79,75, 7. Chase Josey (USA) 79,50, 8. Andre Höflich (Nem.) 76,00, 9. Kaišu Hirano (Jap.) 75,50, 10. Juto Tocuka (Jap.) 69,75