Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Štvrtok 10. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

súťaž miešaných tímov: 1. USA (Ashley Caldwellová, Christopher Lillis, Justin Schoenefeld) 338,34 b., 2. Čína (Sü Meng-tchao, Ťia Cung-jang, Čchi Kuang-pchu) 324,22, 3. Kanada (Marion Thénaultová, Miha Fontaine, Lewis Irving) 290.98, 4. Švajčiarsko 276,01, 5. ROC, 6. Bielorusko

ALPSKÉ LYŽOVANIE

Muži – kombinácia: 1. Johannes Strolz (Rak.) 2:31,43 min, 2. Aleksander Aamodt Kilde (Nór.) +0,59 s, 3. James Crawford (Kan.) +0,68, 4. Justin Murisier (Švajč.) +0,86, 5. Marco Schwarz (Rak.) +1,28, 6. Barnabás Szőllős (Izr.) +1,75, 7. Raphael Haaser (Rak.) +1,84, 8. Broderick Thompson +2,77, 9. Brodie Segerová (obaja Kan.) +3,60, 10. Christof Innerhofer (Tal.) +4,37

BEH NA LYŽIACH

ženy – 10 km klasicky s intervalovým štartom: 1. Therese Johaugová (Nór.) 28:06,3 min, 2. Kerttu Niskanenová (Fín.) +0,4, 3. Krista Pärmäkoskiová (Fín.) +31,5, 4. Natalia Neprjajevová (ROC) +31,6, 5. Katharina Hennigová (Nem.) +43,4, 6. Ebba Anderssonová (Švéd.) +50,9, 7. Julia Stupaková (ROC) +57,5, 8. Jessica Digginsová (USA) +1:08,8, 9. Teresa Stadloberová (Rak.) +1:10,6, 10. Taťjana Sorinová (ROC) +1:11,1,… 65. Alena Procházková +5:11,9, 77. Barbora Klementová +6:52,9, 81. Kristína Sivoková +8:06,3

CURLING

ženy – 1. kolo
V. Británia – Švajčiarsko 5:6 po extra ende
Dánsko – Čína 7:6
Švédsko – Japonsko 8:5
ROC – USA 3:9

2. kolo
Kanada – Kórejská rep. 12:7
Švédsko – Veľká Británia 2:8
USA – Dánsko 7:5
Čína – Švajčiarsko 5:7

muži – 2. kolo
USA – Švédsko 4:7
Nórsko – Kanada 5:6
Čína – ROC 4:7
Veľká Británia – Taliansko 7:5

KRASOKORČUĽOVANIE

muži – konečné poradie po voľných jazdách: 1. Nathan Chen (USA) 332,60 b. – svetový rekord, 2. Juma Kagijama 310,05, 3. Šoma Uno 293,00, 4. Juzuru Hanju (všetci Jap.) 283,21, 5. Cha Jun-Hwan (Kór. rep.) 282,38, 6. Jason Brown (USA) 281,24, 7. Daniel Grassl (Tal.) 278,07, 8. Jevgenij Semenenko (Rus.) 274,13, 9. Ťin Po-jang (Čína) 270,43, 10. Morisi Kvitelašvili (Gruz.) 268,62

HOKEJ

Muži

A-skupina
USA – Čína 8:0
Kanada – Nemecko 5:1

C-skupina
Švédsko – Lotyšsko 3:2
Fínsko – Slovensko 6:2

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

ženy – 5000 m: 1. Irene Schoutenová (Hol.) 6:43,51 min (ol. rekord), 2. Isabelle Weidemannová (Kan.) +4,67, 3. Martina Sáblíková (ČR) +6,58, 4. Francesca Lollobrigidová (Tal.) +8,25, 5. Ragne Wiklundová (Nór.) +12,83, 6. Natalia Voroninová (ROC) +13,48, 7. Sanne In't Hofová (Hol.) +16,26, 8. Misaki Ošigiriová (Jap.) +17,66, 9. Maryna Zujevová (Biel.) +19,40, 10. Momoka Horikawaová (Jap.) +23,41

SANE

miešané štafety: 1. Nemeckod (Natalie Geisenbergerová, Johannes Ludwig, Tobias Wendl/Tobias Arlt) 3:03,406 min, 2. Rakúsko (Madeleine Egleová, Wolfgang Kindl, Thomas Steu/Lorenz Koller) +0,080 s, 3. Lotyšsko (Eliza Tirumová, Kristers Aparjods, Martins Bots/Roberts Plume) +0,948, 4. ROC +1,261, 5. Taliansko +1,446, 6. Kanada +1,829, 7. USA +2,335, 8. Poľsko +3,730, 9. Rumunsko +4,286, 10. Česko +6,150, … SLOVENSKO (Katarína Šimoňáková, Jozef Ninis, Tomáš Vaverčák/Matej Zmij) nedokončilo

SKELETON

Muži – po 2. jazde: 1. Groother 2:00,33, 2. Jungk (obaja Nem.) –0,70, Jen Wen-kang (Čína) –0,75.

SNOUBORDING

U-rampa žien – finále: 1. Chloe Kimová (USA) 94,00 b., 2. Queralt Castelletová (Šp.) 90,25, 3. Sena Tomitová (Jap.) 88,25, 4. Cchaj Süe-tchung (Čína) 81,25, 5. Ruki Tomitová (Jap.) 80,50, 6. Elizabeth Hoskingová (Kan.) 79,25, 7. Berenice Wickiová (Švaj.) 76,25, 8. Liou Ťia-jü (Čína) 73,50, 9. Micuki Onová (Jap.) 71,50, 10. Brooke Dhondtová (Kan.) 66,75

Snoubordkros

Muži – finále: 1. Alessandro Hämmerle (Rak.), 2. Eliot Grondin (Kan.), 3. Omar Visintin (Tal.), 4. Julian Lüftner (Rak.), v malom finále: 5. Merlin Surget (Fr.), 6. Jake Vedder (USA), 7. Lucas Eguibar (Šp.), 8. Tommaso Leoni (Tal.), vo štvrťfinále: 9. Martin Nörl (Nem.), 10. Nick Baumgartner (USA)