Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Streda 9. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

muži – Big Air, finále: 1. Birk Ruud (Nór.) 87,75, 2. Colby Stevenson (USA) 183,00, 3. Henrik Harlaut 181,00

ALPSKÉ LYŽOVANIE

Ženy – slalom
1. Petra VLHOVÁ (SR) 1:44,98 min, 2. Katharina Liensbergerová (Rak.) +0,08 s, 3. Wendy Holdenerová (Švaj.) +0,12, 4. Lena Dürrová (Nem.) +0,19, 5. Andreja Slokarová (Slov.) +0,22, 6. Michelle Gisinová +0,60, 7. Camille Rastová (obe Švaj.) +0,77, 8. Paula Moltzanová (USA) +1,20, 9. Anna Swennová-Larssonová (Švéd.) +1,33, 10. Aline Daniothová (Švaj.) +1,66, … Rebeka JANČOVÁ (SR) nedokončila 1. kolo

CURLING

muži – 1. kolo
Kanada – Dánsko 10:5
Nórsko – Švajčiarsko 7:4
Švédsko – Čína 6:4

HOKEJ

Muži

B-skupina
9.40 ROC – Švajčiarsko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
14.10 Česko – Dánsko 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE

muži 1500 m: 1. Hang Tä-hon (J. Kór.) 2:09,219 min., 2. Steven Dubois (Kan.) 2:09,254, 3. Semjon Jelistratov (ROC) 2:09,267, 4. Shaoang Liu (Maď.) 2:09,409, 5. I Čun-so (J. Kór.) 2:09,622, 6. Shaolin Sandor Liu (Maď.) 2:09,953, 7. Pak Čang-hjok (J. Kór.) 2:10,176, 8. A. Adil Galiachmetov (Kaz.) 2:11,584, 9. Farell Treacy (V. Brit.) 2:11,988, 10. Yuri Confortola (Tal.) 2:12,384 B-finále:
1. John-Henry Krueger (Maď.) 2:18,059, 2. Denis Ajrapetjan (ROC) 2:18,076, 3. Stijn Desmet (Belg.) 2:18,278

SANE

muži – dvojice: 1. Tobias Wendl, Tobias Arlt (Nem.) 1:56,554, 2. Toni Eggert, Sascha Benecken (Nem.) +0,099, 3. thomas Steu, Lorenz Koller (Rak.) +0,511, 4. Martins Bots, Roberts Plume (Lot.) +0,865, 5. Andris Sičs, Juris Sičs (Lot.) +0,883, 6. Emanuel Rieder, Simon Kainzwaldner (Zal.) +1,043…13. Tomáš VAVERČÁK, Matej ZMIJ (SR) +3,238

SNOUBORDING

Ženy – snoubordkros
1. Lindsey Jacobellisová (USA), 2. Chloe Trespeuchová (Fr.), 3. Meryeta O'Dinová (Kan.), 4. Belle Brockhoffová (Austr.), 5. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (Fr.), 6. Tess Critchlowová (Kan.), 7. Stacy Gaskillová (USA), 8. Michela Moioliová (Tal.), 9. Charlotte Bankesová (V. Brit.), 10. Caterina Carpanová (Tal.)