Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Sobota 5. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

Moguls

muži – moguls: 1. Walter Wallberg (Švéd.) 83,23 b., 2. Mikael Kingsbury (Kan.) 82,18, 3. Ikuma Horišima (Jap.) 81,48

BEH NA LYŽIACH

ženy – skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km voľne: 1. Therese Johaugová (Nór.) 44:13,7 min, 2. Natalia Neprjajevová (ROC) +30,2, 3. Teresa Stadloberová (Rak.) +30,5

BIATLON

mix štafeta 4×6 km 1. Nórsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Tirill Eckhoffová, Tarjei Bö, Johannes Thingnes Bö) 1:06:45,6 h (3+13), 2. Francúzsko (Anais Chevalierová Bouchetová, Julia Simonová, Emilien Jacquelin, Quentin Fillon Maillet) +0,9 s (3+11), 3. Ruský olympijský výbor (Ulana Nigmatullinová, Kristina Rezcovová, Alexander Loginov, Eduard Latypov +1,5 (1+13), … 17. Slovensko (Ivona FIALKOVÁ, Paulína FIALKOVÁ, Michal ŠIMA, Tomáš SKLENÁRIK) +1 kolo (9+13).

CURLING

Miešané tímy
Austrália – Nórsko 4:10
Švajčiarsko – Švédsko 1:6
Čína – USA 5:7
Česko – Veľká Británia 3:8
Švédsko – Kanada 6:2
Austrália – Taliansko 3:7
Veľká Británia – Taliansko 5:7
Nórsko – Čína 9:6
Česko – Švajčiarsko 3:11
USA – Kanada 2:7

HOKEJ

Ženy

A-skupina
Kanada – Fínsko 11:1 (2:1, 5:0, 4:0)
USA – ROC 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)

B-skupina
Japonsko – Dánsko 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
Česko – Švédsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

ženy – 3000 m: 1. Irene Schoutenová (Hol.) 3:56,93 (ol. rekord), 2. Francesca Lollobrigidová (Tal.) +1,13, 3. Isabelle Weidemannová (Kan.) +1,71

RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE

miešané štafety – finále: 1. Čína (Čchun-jü Čchü, Kche-sin Fan, Ta-ťing Wu, C'-wej Žen, Jü-tching Čang) 2:37,348 min, 2. Taliansko (Arianna Fontanová, Arianna Valcepinová, Martina Valcepinová, Yuri Confortola, Pietro Sighel, Andrea Cassinelli) 2:37,364, 3. Maďarsko (Petra Jászapátiová, Zsófia Kónyová, Shaolin Sandor Liu, Shaoang Liu, John-Henry Krueger) 2:40,900

SANE

muži – 1. a 2. jazda: 1. Johannes Ludwig (Nem.) 1:54,501 min 2. Wolfang Kindl (Rak.) + 0,039 s, 3. Dominik Fischnaller (Tal.) +0,303 … 16. Jozef Ninis + 2,458 … Marián Skupek (obaja SR) +3,431

SKOKY NA LYŽIACH

Stredný mostík

muži – kvalifikácia: 1. Marius Lindvik 116,7 bodu, 2. Robert Johansson (obaja Nór.) 116,6, 3. Piotr Zyla (Pol.) 112,1
ženy – stredný mostík hlavná súťaž: 1. Urša Bogatajová (Slov.) 239,0 b. (108+100 m), 2. Katharina Althausová (Nem.) 236,8 (105,5+94), 3. Nika Križnarová (Slov.) 232,0 (103+99,5)

SNOUBORDING

Slopestyle

ženy – kvalifikácia: 1. Zoi Sadowská Synnottová (N.Zél.) 86,75 b., 2. Kokomo Muraseová (Jap.) 81,45, 3. Enni Rukajärviová (Fín.) 78,83 … Klaudia Medlová (SR) neštartovala