Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Zlé správy o Vlhovej: Skolila ju choroba. Sú jej preteky vo Svetovom pohári ohrozené? Hviezda vysvetľuje

Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová pôvodne odriekla na štvrtkové predpoludnie naplánovanú tlačovú konferenciu v nízkotatranskom stredisku Jasná. Nakoniec sa na nej ukázala a odpovedala na otázky médií.

11.01.2024 11:03 , aktualizované: 12:53
debata (9)
Video
Zdroj: TV Pravda

Ako pre web sport24.pluska.sk uviedol jej manažér Richard Galovič, dôvodom na neúčasť mala byť choroba 28-ročnej Liptáčky, ktorá ju nepustila von z postele.

Pred tlačovou konferenciou nebolo známe, ako vážny je zdravotný stav slovenskej lyžiarskej hviezdy a či nie je ohrozený jej najbližší štart vo Svetovom pohári. Vlhová by mala v úvode nasledujúceho týždňa štartovať v slalome v rakúskom Flachau, súťažiť sa bude v utorok večer.

833059455 Čítajte viac Shiffrinová urobila dôležité rozhodnutie. Najväčšia favoritka vynechá hneď trojicu pretekov

„Ja sa cítim dobre. Len aby ste vedeli, včera som sa necítila dobre, nie je to nič vážne. Ranný tréning som zrušila, nič vážne sa nedeje. Všeobecne sa cítim dobre,“ uviedla na tlačovke so zastretým hlasom Vlhová.

Slovenská lyžiarska hviezda sa v nedeľu stala víťazkou slalomu v slovinskej Kranjskej Gore a následne sa vrátila domov na Liptov.

Tam sa pripravovala na svahoch v Jasnej, kde sa už počas ďalšieho víkendu uskutočnia obrovský slalom aj slalom SP. Vo štvrtok mala predstúpiť aj pred novinárov v Jasnej, no z pochopiteľných dôvodov napokon nebude k dispozícii.

Najúspešnejšie lyžiarky histórie Svetového pohára Fotogaléria - 23 fotiek Všetky fotky
Vlhová má pred sebou ešte niekoľko rokov...
9 debata chyba
Viac na túto tému: #Petra Vlhová