Vyberte si ligu(37)
- Kvalifikácia ME 2024
- Niké liga
- La Liga
- Premier League
- Serie A
- Liga majstrov
- Európska liga
- Európska konferenčná liga
- Bundesliga
- Ligue 1
- Česká liga
- 2. liga
- Slovenský pohár
- Poľská liga
- Copa del Rey
- Ligue 2
- Holandská liga
- Portugalská liga
- Süper Lig
- Bundesliga
- MLS
Ligy
Portugalská liga
26. kolo
21:30
17.03.
Sporting CP
Boavista
1
1
6
1
19:00
17.03.
Casa Pia
Benfica
0
0
0
1
16:30
17.03.
Moreirense
Arouca
1
0
1
0
16:30
17.03.
Chaves
Guimaraes
1
1
1
2
21:30
16.03.
FC Porto
Vizela
0
1
4
1
19:00
16.03.
SC Braga
GIL Vicente
1
0
2
1
19:00
16.03.
Farense
Rio Ave
1
0
1
1
16:30
16.03.
Famalicao
Estrela
0
0
0
0
21:15
15.03.
Estoril
Portimonense
0
0
1
0
25. kolo
21:15
11.03.
GIL Vicente
Chaves
0
0
0
0
21:30
10.03.
Benfica
Estoril
2
1
3
1
19:00
10.03.
Arouca
Sporting CP
0
1
0
3
21:30
09.03.
Guimaraes
Famalicao
1
0
1
0
19:00
09.03.
Boavista
Moreirense
0
0
1
0
19:00
09.03.
Rio Ave
SC Braga
0
0
0
0
16:30
09.03.
Vizela
Farense
0
1
2
1
21:45
08.03.
Estrela
Casa Pia
0
0
3
1
19:45
08.03.
Portimonense
FC Porto
0
1
0
3
24. kolo
21:15
04.03.
Famalicao
Boavista
1
0
1
1
21:30
03.03.
FC Porto
Benfica
2
0
5
0
19:00
03.03.
Sporting CP
Farense
2
1
3
2
16:30
03.03.
Casa Pia
GIL Vicente
0
0
0
0
16:30
03.03.
Portimonense
Vizela
0
0
0
0
21:30
02.03.
SC Braga
Estrela
0
0
3
0
19:00
02.03.
Estoril
Guimaraes
0
3
1
3
16:30
02.03.
Moreirense
Rio Ave
0
0
0
0
21:15
01.03.
Chaves
Arouca
1
2
1
5
23. kolo
21:15
26.02.
Boavista
SC Braga
0
2
0
4
21:30
25.02.
Rio Ave
Sporting CP
2
2
3
3
19:00
25.02.
GIL Vicente
FC Porto
0
0
1
1
19:00
25.02.
Benfica
Portimonense
0
0
4
0
16:30
25.02.
Vizela
Estoril
2
0
3
3
21:30
24.02.
Guimaraes
Casa Pia
0
2
0
2
19:00
24.02.
Estrela
Chaves
1
1
1
1
16:30
24.02.
Farense
Moreirense
0
1
0
1
21:15
23.02.
Arouca
Famalicao
2
1
3
2
22. kolo
21:15
19.02.
Moreirense
Sporting CP
0
2
0
2
21:30
18.02.
SC Braga
Farense
0
0
2
1
19:00
18.02.
Estoril
GIL Vicente
0
0
1
3
19:00
18.02.
Benfica
Vizela
5
0
6
1
16:30
18.02.
Casa Pia
Arouca
0
0
1
0
21:30
17.02.
FC Porto
Estrela
1
0
2
0
19:00
17.02.
Portimonense
Guimaraes
0
1
1
1
16:30
17.02.
Chaves
Boavista
1
1
2
1
21:15
16.02.
Famalicao
Rio Ave
1
1
2
1
21. kolo
16:30
13.02.
GIL Vicente
Vizela
0
1
0
1
21:15
12.02.
Arouca
FC Porto
2
1
3
2
21:30
11.02.
Guimaraes
Benfica
1
1
2
2
19:00
11.02.
Sporting CP
SC Braga
2
0
5
0
16:30
11.02.
Rio Ave
Casa Pia
0
0
1
0
21:30
10.02.
Boavista
Estoril
2
0
2
1
19:00
10.02.
Moreirense
Chaves
0
0
1
0
16:30
10.02.
Farense
Famalicao
0
1
1
1
21:15
09.02.
Estrela
Portimonense
3
0
3
0
20. kolo
21:15
05.02.
Casa Pia
Boavista
0
0
0
0
21:30
04.02.
SC Braga
Moreirense
1
0
1
0
19:00
04.02.
Benfica
GIL Vicente
2
0
3
0
19:00
04.02.
Estoril
Estrela
0
0
1
0
16:30
04.02.
Chaves
Farense
0
1
1
1
16:30
04.02.
Vizela
Guimaraes
0
0
0
1
21:30
03.02.
FC Porto
Rio Ave
0
0
0
0
16:30
03.02.
Portimonense
Arouca
0
0
1
2
19. kolo
21:45
31.01.
SC Braga
Chaves
0
0
1
1
19:45
31.01.
Rio Ave
Estoril
0
0
1
1
21:45
29.01.
Sporting CP
Casa Pia
5
0
8
0
19:45
29.01.
Estrela
Benfica
1
2
1
4
21:30
28.01.
GIL Vicente
Guimaraes
0
0
1
0
21:30
28.01.
Arouca
Vizela
2
0
5
0
19:00
28.01.
Farense
FC Porto
0
2
1
3
16:30
28.01.
Boavista
Portimonense
0
3
1
4
16:30
28.01.
Moreirense
Famalicao
0
0
1
0
18. kolo
21:30
21.01.
Guimaraes
Estrela
1
0
3
0
19:00
21.01.
Chaves
Rio Ave
0
0
0
0
16:30
21.01.
Portimonense
GIL Vicente
0
1
0
2
21:30
20.01.
FC Porto
Moreirense
1
0
5
0
19:00
20.01.
Casa Pia
Farense
0
2
1
3
16:30
20.01.
Estoril
Arouca
1
2
1
2
21:15
19.01.
Benfica
Boavista
0
0
2
0
21:45
18.01.
Vizela
Sporting CP
1
1
2
5
19:45
18.01.
Famalicao
SC Braga
0
0
1
2
17. kolo
21:15
15.01.
Guimaraes
Arouca
1
1
2
1
21:30
14.01.
FC Porto
SC Braga
1
0
2
0
19:00
14.01.
Benfica
Rio Ave
1
1
4
1
19:00
14.01.
Vizela
Boavista
0
2
1
4
16:30
14.01.
GIL Vicente
Estrela
1
0
1
1
21:30
13.01.
Estoril
Moreirense
0
2
1
3
19:00
13.01.
Chaves
Sporting CP
0
1
0
3
16:30
13.01.
Casa Pia
Famalicao
0
1
0
2
21:15
12.01.
Portimonense
Farense
0
0
1
0
16. kolo
21:15
08.01.
Moreirense
Casa Pia
1
3
1
4
21:30
07.01.
Famalicao
Chaves
2
1
2
2
19:00
07.01.
Rio Ave
Portimonense
0
0
2
0
21:30
06.01.
SC Braga
Guimaraes
0
0
1
1
19:00
06.01.
Arouca
Benfica
0
1
0
3
16:30
06.01.
Farense
GIL Vicente
0
0
1
0
16:30
06.01.
Estrela
Vizela
1
0
1
1
21:45
05.01.
Boavista
FC Porto
1
1
1
1
19:45
05.01.
Sporting CP
Estoril
2
0
5
1
15. kolo
21:30
30.12.
Portimonense
Sporting CP
0
0
1
2
19:00
30.12.
Casa Pia
SC Braga
0
0
1
3
16:30
30.12.
Estoril
Farense
2
0
4
0
16:30
30.12.
GIL Vicente
Boavista
0
0
1
0
21:45
29.12.
FC Porto
Chaves
0
0
1
0
19:45
29.12.
Benfica
Famalicao
1
0
3
0
21:15
28.12.
Estrela
Arouca
1
0
1
4
16:30
23.12.
Guimaraes
Rio Ave
0
0
1
0
16:30
23.12.
Vizela
Moreirense
0
0
0
0
14. kolo
21:15
18.12.
Sporting CP
FC Porto
1
0
2
0
21:30
17.12.
SC Braga
Benfica
0
1
0
1
19:00
17.12.
Famalicao
Estoril
1
1
1
1
16:30
17.12.
Moreirense
Portimonense
2
1
5
2
16:30
17.12.
Chaves
Casa Pia
1
2
1
3
21:30
16.12.
Boavista
Guimaraes
0
1
1
1
19:00
16.12.
Arouca
GIL Vicente
1
0
3
0
16:30
16.12.
Rio Ave
Vizela
0
0
1
1
21:15
15.12.
Farense
Estrela
0
0
0
0
13. kolo
21:15
11.12.
GIL Vicente
Moreirense
1
0
1
1
21:30
10.12.
Estoril
Chaves
1
0
4
0
19:00
10.12.
Arouca
Rio Ave
0
2
2
2
16:30
10.12.
Estrela
Boavista
0
0
3
1
21:30
09.12.
FC Porto
Casa Pia
1
0
3
1
19:00
09.12.
Guimaraes
Sporting CP
1
1
3
2
16:30
09.12.
Portimonense
Famalicao
0
1
1
1
19:00
08.12.
Benfica
Farense
0
0
1
1
16:30
08.12.
Vizela
SC Braga
0
1
1
3
12. kolo
21:15
04.12.
Sporting CP
GIL Vicente
1
1
3
1
21:30
03.12.
Boavista
Arouca
0
3
0
4
19:00
03.12.
Moreirense
Benfica
0
0
0
0
16:30
03.12.
SC Braga
Estoril
1
1
3
1
21:30
02.12.
Casa Pia
Portimonense
0
0
1
0
19:00
02.12.
Famalicao
FC Porto
0
2
0
3
16:30
02.12.
Rio Ave
Estrela
0
0
1
1
16:30
02.12.
Farense
Guimaraes
0
1
1
2
21:30
01.12.
Chaves
Vizela
1
1
2
1
11. kolo
21:30
12.11.
Benfica
Sporting CP
0
1
2
1
19:00
12.11.
Arouca
SC Braga
0
1
0
1
16:30
12.11.
Boavista
Farense
0
1
1
3
16:30
12.11.
GIL Vicente
Rio Ave
0
0
1
1
21:30
11.11.
Guimaraes
FC Porto
1
1
1
2
19:00
11.11.
Vizela
Famalicao
0
0
0
0
19:00
11.11.
Estrela
Moreirense
0
0
0
1
16:30
11.11.
Portimonense
Chaves
2
0
2
1
21:15
10.11.
Estoril
Casa Pia
2
0
4
0
10. kolo
21:15
06.11.
Farense
Arouca
2
0
2
0
21:30
05.11.
Sporting CP
Estrela
1
0
3
2
19:00
05.11.
Rio Ave
Boavista
1
0
2
0
16:30
05.11.
Moreirense
Guimaraes
0
0
1
0
16:30
05.11.
Casa Pia
Vizela
0
0
0
1
21:30
04.11.
SC Braga
Portimonense
0
1
6
1
19:00
04.11.
Famalicao
GIL Vicente
2
0
3
1
16:30
04.11.
Chaves
Benfica
0
0
0
2
21:15
03.11.
FC Porto
Estoril
0
0
0
1
9. kolo
21:15
30.10.
Boavista
Sporting CP
0
1
0
2
21:30
29.10.
Vizela
FC Porto
0
2
0
2
19:00
29.10.
Estrela
Famalicao
0
0
1
0
16:30
29.10.
Rio Ave
Farense
2
2
3
4
21:30
28.10.
GIL Vicente
SC Braga
1
0
3
3
19:00
28.10.
Guimaraes
Chaves
3
0
5
0
19:00
28.10.
Benfica
Casa Pia
1
0
1
1
16:30
28.10.
Portimonense
Estoril
1
0
1
0
21:15
27.10.
Arouca
Moreirense
0
1
0
1
8. kolo
21:30
08.10.
Sporting CP
Arouca
1
0
2
1
19:00
08.10.
FC Porto
Portimonense
1
0
1
0
16:30
08.10.
Casa Pia
Estrela
0
0
0
1
16:30
08.10.
Famalicao
Guimaraes
0
2
1
3
21:30
07.10.
Estoril
Benfica
0
0
0
1
19:00
07.10.
SC Braga
Rio Ave
0
1
2
1
16:30
07.10.
Chaves
GIL Vicente
1
2
4
2
16:30
07.10.
Farense
Vizela
0
0
0
0
21:15
06.10.
Moreirense
Boavista
1
1
1
1
7. kolo
21:15
02.10.
GIL Vicente
Casa Pia
0
0
2
0
21:30
01.10.
Rio Ave
Moreirense
0
2
0
4
19:00
01.10.
Guimaraes
Estoril
0
2
3
2
16:30
01.10.
Arouca
Chaves
0
0
0
2
21:30
30.09.
Farense
Sporting CP
1
2
2
3
19:00
30.09.
Boavista
Famalicao
1
1
2
2
16:30
30.09.
Vizela
Portimonense
0
2
2
3
21:15
29.09.
Benfica
FC Porto
0
0
1
0
21:15
28.09.
Estrela
SC Braga
0
1
2
4
6. kolo
21:15
25.09.
Sporting CP
Rio Ave
2
0
2
0
21:30
24.09.
SC Braga
Boavista
2
1
4
1
19:00
24.09.
Portimonense
Benfica
0
2
1
3
16:30
24.09.
Chaves
Estrela
0
1
2
2
21:30
23.09.
FC Porto
GIL Vicente
1
1
2
1
19:00
23.09.
Casa Pia
Guimaraes
0
0
0
0
16:30
23.09.
Estoril
Vizela
0
0
2
2
16:30
23.09.
Moreirense
Farense
1
0
1
0
21:15
22.09.
Famalicao
Arouca
1
0
1
0
5. kolo
21:15
18.09.
Boavista
Chaves
4
0
4
1
21:30
17.09.
Sporting CP
Moreirense
0
0
3
0
19:00
17.09.
Guimaraes
Portimonense
1
0
1
2
16:30
17.09.
Arouca
Casa Pia
0
0
0
1
16:30
17.09.
GIL Vicente
Estoril
3
0
5
3
21:30
16.09.
Vizela
Benfica
0
2
1
2
19:00
16.09.
Farense
SC Braga
2
0
3
1
16:30
16.09.
Rio Ave
Famalicao
0
1
1
1
20:15
15.09.
Estrela
FC Porto
0
1
0
1
3. kolo
19:00
09.09.
Moreirense
SC Braga
2
1
2
3
4. kolo
21:30
03.09.
SC Braga
Sporting CP
0
1
1
1
19:00
03.09.
FC Porto
Arouca
0
0
1
1
16:30
03.09.
Chaves
Moreirense
0
1
1
2
16:30
03.09.
Estoril
Boavista
1
2
1
2
21:30
02.09.
Benfica
Guimaraes
3
0
4
0
19:00
02.09.
Portimonense
Estrela
1
1
1
1
19:00
02.09.
Famalicao
Farense
0
0
1
0
16:30
02.09.
Casa Pia
Rio Ave
1
0
1
1
21:15
01.09.
Vizela
GIL Vicente
0
0
1
0
3. kolo
21:15
28.08.
Rio Ave
FC Porto
0
0
1
2
21:30
27.08.
Sporting CP
Famalicao
0
0
1
0
19:00
27.08.
Guimaraes
Vizela
0
0
2
0
16:30
27.08.
Boavista
Casa Pia
0
1
1
1
21:30
26.08.
GIL Vicente
Benfica
0
1
2
3
19:00
26.08.
Farense
Chaves
4
0
5
0
16:30
26.08.
Arouca
Portimonense
0
1
1
1
21:15
25.08.
Estrela
Estoril
0
0
2
1
2. kolo
21:15
21.08.
Famalicao
Moreirense
0
0
0
0
21:30
20.08.
Vizela
Arouca
1
1
2
2
19:00
20.08.
FC Porto
Farense
1
1
2
1
16:30
20.08.
Estoril
Rio Ave
0
0
2
0
21:30
19.08.
Portimonense
Boavista
0
3
1
4
21:30
19.08.
Benfica
Estrela
0
0
2
0
19:00
19.08.
Chaves
SC Braga
1
1
2
4
16:30
19.08.
Guimaraes
GIL Vicente
0
0
2
1
21:15
18.08.
Casa Pia
Sporting CP
0
1
1
2
1. kolo
21:45
14.08.
Boavista
Benfica
0
1
3
2
19:45
14.08.
Moreirense
FC Porto
0
0
1
2
21:30
13.08.
Arouca
Estoril
1
1
4
3
19:00
13.08.
Estrela
Guimaraes
0
1
0
1
16:30
13.08.
Rio Ave
Chaves
0
0
2
0
21:30
12.08.
Sporting CP
Vizela
2
0
3
2
19:00
12.08.
Farense
Casa Pia
0
1
0
3
16:30
12.08.
GIL Vicente
Portimonense
2
0
5
0
21:15
11.08.
SC Braga
Famalicao
1
0
1
2
27. kolo
16:30
GIL Vicente
Famalicao
-
-
19:00
Benfica
Chaves
-
-
21:30
Estrela
Sporting CP
-
-
16:30
30.03.
Guimaraes
Moreirense
-
-
16:30
30.03.
Arouca
Farense
-
-
19:00
30.03.
Boavista
Rio Ave
-
-
21:30
30.03.
Estoril
FC Porto
-
-
19:00
31.03.
Vizela
Casa Pia
-
-
21:15
01.04.
Portimonense
SC Braga
-
-
28. kolo
21:15
05.04.
Farense
Boavista
-
-
16:30
06.04.
Famalicao
Vizela
-
-
16:30
06.04.
Rio Ave
GIL Vicente
-
-
19:00
06.04.
SC Braga
Arouca
-
-
21:30
06.04.
Sporting CP
Benfica
-
-
16:30
07.04.
Chaves
Portimonense
-
-
19:00
07.04.
Moreirense
Estrela
-
-
21:30
07.04.
FC Porto
Guimaraes
-
-
21:15
08.04.
Casa Pia
Estoril
-
-
29. kolo
21:15
12.04.
GIL Vicente
Sporting CP
-
-
16:30
13.04.
Guimaraes
Farense
-
-
19:00
13.04.
FC Porto
Famalicao
-
-
21:30
13.04.
Estoril
SC Braga
-
-
16:30
14.04.
Estrela
Rio Ave
-
-
19:00
14.04.
Portimonense
Casa Pia
-
-
19:00
14.04.
Arouca
Boavista
-
-
21:30
14.04.
Benfica
Moreirense
-
-
21:15
15.04.
Vizela
Chaves
-
-
20. kolo
21:15
16.04.
Famalicao
Sporting CP
-
-
30. kolo
21:15
19.04.
Rio Ave
Arouca
-
-
16:30
20.04.
Moreirense
GIL Vicente
-
-
19:00
20.04.
Boavista
Estrela
-
-
21:30
20.04.
SC Braga
Vizela
-
-
16:30
21.04.
Famalicao
Portimonense
-
-
16:30
21.04.
Chaves
Estoril
-
-
19:00
21.04.
Casa Pia
FC Porto
-
-
21:30
21.04.
Sporting CP
Guimaraes
-
-
21:15
22.04.
Farense
Benfica
-
-
31. kolo
21:15
26.04.
GIL Vicente
Arouca
-
-
16:30
27.04.
Casa Pia
Chaves
-
-
16:30
27.04.
Vizela
Rio Ave
-
-
19:00
27.04.
Benfica
SC Braga
-
-
21:30
27.04.
Guimaraes
Boavista
-
-
16:30
28.04.
Portimonense
Moreirense
-
-
19:00
28.04.
Estoril
Famalicao
-
-
21:30
28.04.
FC Porto
Sporting CP
-
-
21:15
29.04.
Estrela
Farense
-
-
32. kolo
02:00
05.05.
Rio Ave
Guimaraes
-
-
02:00
05.05.
Famalicao
Benfica
-
-
02:00
05.05.
Farense
Estoril
-
-
02:00
05.05.
Sporting CP
Portimonense
-
-
02:00
05.05.
Moreirense
Vizela
-
-
02:00
05.05.
Arouca
Estrela
-
-
02:00
05.05.
Chaves
FC Porto
-
-
02:00
05.05.
Boavista
GIL Vicente
-
-
02:00
05.05.
SC Braga
Casa Pia
-
-
33. kolo
02:00
12.05.
Benfica
Arouca
-
-
02:00
12.05.
Guimaraes
SC Braga
-
-
02:00
12.05.
FC Porto
Boavista
-
-
02:00
12.05.
Vizela
Estrela
-
-
02:00
12.05.
Chaves
Famalicao
-
-
02:00
12.05.
Casa Pia
Moreirense
-
-
02:00
12.05.
Portimonense
Rio Ave
-
-
02:00
12.05.
Estoril
Sporting CP
-
-
02:00
12.05.
GIL Vicente
Farense
-
-
34. kolo
02:00
19.05.
Sporting CP
Chaves
-
-
02:00
19.05.
Moreirense
Estoril
-
-
02:00
19.05.
SC Braga
FC Porto
-
-
02:00
19.05.
Rio Ave
Benfica
-
-
02:00
19.05.
Farense
Portimonense
-
-
02:00
19.05.
Boavista
Vizela
-
-
02:00
19.05.
Estrela
GIL Vicente
-
-
02:00
19.05.
Arouca
Guimaraes
-
-
02:00
19.05.
Famalicao
Casa Pia
-
-
# | tím |
Primeira Liga | |
1. | Sporting CP |
2. | Benfica |
3. | FC Porto |
4. | SC Braga |
5. | Guimaraes |
6. | Moreirense |
7. | Arouca |
8. | Famalicao |
9. | GIL Vicente |
10. | Boavista |
11. | Casa Pia |
12. | Farense |
13. | Estrela |
14. | Estoril |
15. | Rio Ave |
16. | Portimonense |
17. | Vizela |
18. | Chaves |
Z | V | R | P | Skóre | B | Forma |
25 | 21 | 2 | 2 | 75:25 | 65 | VVVRV |
26 | 20 | 4 | 2 | 60:21 | 64 | VVPVV |
26 | 18 | 4 | 4 | 50:18 | 58 | VVVRV |
26 | 16 | 5 | 5 | 55:34 | 53 | VRVVV |
26 | 15 | 5 | 6 | 41:27 | 50 | VVVPR |
26 | 12 | 6 | 8 | 28:27 | 42 | VPRVP |
26 | 10 | 4 | 12 | 43:37 | 34 | PPVVP |
25 | 6 | 10 | 9 | 24:30 | 28 | RPRPV |
26 | 7 | 7 | 12 | 35:39 | 28 | PRRRV |
26 | 7 | 7 | 12 | 33:51 | 28 | PVRPP |
26 | 7 | 6 | 13 | 23:39 | 27 | PPRVV |
26 | 7 | 6 | 13 | 34:38 | 27 | RPPPP |
26 | 6 | 8 | 12 | 26:39 | 26 | RVPRP |
26 | 7 | 4 | 15 | 42:49 | 25 | VPPRP |
26 | 4 | 13 | 9 | 26:35 | 25 | RRRRP |
26 | 6 | 5 | 15 | 24:53 | 23 | PPRPR |
26 | 4 | 9 | 13 | 26:52 | 21 | PVRRP |
26 | 4 | 7 | 15 | 25:56 | 19 | PRPRV |
Legenda:
- Postup - Liga majstrov (Group Stage: )
- Postup - Liga majstrov (Qualification: )
- Postup - Európska liga (Qualification: )
- Postup - Európska konferenčná liga (Qualification: )
- Liga Portugal (zostup)
- Zostup - Liga Portugal 2