Vyberte si ligu(37)
- Kvalifikácia ME 2024
- Niké liga
- La Liga
- Premier League
- Serie A
- Liga majstrov
- Európska liga
- Európska konferenčná liga
- Bundesliga
- Ligue 1
- Česká liga
- 2. liga
- Slovenský pohár
- Poľská liga
- Copa del Rey
- Ligue 2
- Holandská liga
- Portugalská liga
- Süper Lig
- Bundesliga
- MLS
Ligy
FA Cup
Extra Preliminary Round Replays
20:45
08.08.
Chadderton
Albion Sports
-
-
Zrušený
20:45
15.08.
Aylesbury Vale Dynamos
Tuffley Rovers
-
-
Zrušený
Štvrťfinále
16:30
17.03.
Manchester United
Liverpool
1
2
4
PP
3
13:45
17.03.
Chelsea
Leicester
2
0
4
2
18:30
16.03.
Manchester City
Newcastle
2
0
2
0
13:15
16.03.
Wolves
Coventry
0
0
2
3
5. kolo
21:00
28.02.
Liverpool
Southampton
1
0
3
0
20:45
28.02.
Wolves
Brighton
1
0
1
0
20:45
28.02.
Nottingham Forest
Manchester United
0
0
0
1
20:30
28.02.
Chelsea
Leeds
2
1
3
2
21:00
27.02.
Luton
Manchester City
1
3
2
6
20:45
27.02.
Blackburn
Newcastle
0
0
1
PP
2
20:30
27.02.
Bournemouth
Leicester
0
0
0
1
20:45
26.02.
Coventry
Maidstone Utd
3
0
5
0
4th Round Replays
21:00
07.02.
Aston Villa
Chelsea
0
2
1
3
20:45
07.02.
Nottingham Forest
Bristol City
1
1
2
PP
1
20:45
06.02.
Plymouth
Leeds
0
0
1
PP
4
20:45
06.02.
Southampton
Watford
0
0
3
0
20:45
06.02.
Coventry
Sheffield Wednesday
1
1
4
1
4. kolo
20:30
29.01.
Blackburn
Wrexham
3
1
4
1
17:30
28.01.
Newport County
Manchester United
1
2
2
4
15:30
28.01.
Liverpool
Norwich
2
1
5
2
15:00
28.01.
Watford
Southampton
1
0
1
1
12:45
28.01.
West Brom
Wolves
0
1
0
2
20:00
27.01.
Fulham
Newcastle
0
1
0
2
16:00
27.01.
Leeds
Plymouth
1
0
1
1
16:00
27.01.
Everton
Luton
0
1
1
2
16:00
27.01.
Leicester
Birmingham
0
0
3
0
16:00
27.01.
Sheffield Utd
Brighton
2
2
2
5
13:30
27.01.
Ipswich
Maidstone Utd
0
1
1
2
21:00
26.01.
Tottenham
Manchester City
0
0
0
1
20:45
26.01.
Sheffield Wednesday
Coventry
0
1
1
1
20:45
26.01.
Chelsea
Aston Villa
0
0
0
0
20:45
26.01.
Bristol City
Nottingham Forest
0
0
0
0
20:45
25.01.
Bournemouth
Swansea
5
0
5
0
3rd Round Replays
20:45
17.01.
Everton
Crystal Palace
1
0
1
0
20:45
17.01.
Blackpool
Nottingham Forest
0
1
2
PP
3
20:45
17.01.
Bristol Rovers
Norwich
1
0
1
3
20:45
16.01.
Eastleigh
Newport County
0
1
1
3
20:45
16.01.
Bolton
Luton
1
1
1
2
20:45
16.01.
Bristol City
West Ham
1
0
1
0
20:45
16.01.
Birmingham
Hull City
0
1
2
1
20:30
16.01.
Wolves
Brentford
1
1
3
PP
2
3. kolo
21:15
08.01.
Wigan
Manchester United
0
1
0
2
17:30
07.01.
Arsenal
Liverpool
0
0
0
2
15:00
07.01.
Nottingham Forest
Blackpool
1
2
2
2
15:00
07.01.
Manchester City
Huddersfield
2
0
5
0
15:00
07.01.
Luton
Bolton
0
0
0
0
15:00
07.01.
Peterborough
Leeds
0
1
0
3
15:00
07.01.
West Brom
Aldershot Town
3
0
4
1
15:00
07.01.
Shrewsbury
Wrexham
0
0
0
1
15:00
07.01.
West Ham
Bristol City
1
0
1
1
18:30
06.01.
Swansea
Morecambe
0
0
2
0
18:30
06.01.
Sheffield Wednesday
Cardiff
3
0
4
0
18:30
06.01.
Middlesbrough
Aston Villa
0
0
0
1
18:30
06.01.
Chelsea
Preston
0
0
4
0
16:00
06.01.
Watford
Chesterfield
0
1
2
1
16:00
06.01.
Southampton
Walsall
1
0
4
0
16:00
06.01.
Newport County
Eastleigh
0
0
1
1
16:00
06.01.
Stoke City
Brighton
1
1
2
4
16:00
06.01.
QPR
Bournemouth
2
0
2
3
16:00
06.01.
Norwich
Bristol Rovers
1
1
1
1
16:00
06.01.
Gillingham
Sheffield Utd
0
2
0
4
16:00
06.01.
Plymouth
Sutton Utd
1
0
3
1
16:00
06.01.
Hull City
Birmingham
0
1
1
1
16:00
06.01.
Blackburn
Cambridge United
3
2
5
2
13:45
06.01.
Sunderland
Newcastle
0
1
0
3
13:30
06.01.
Coventry
Oxford United
3
1
6
2
13:30
06.01.
Millwall
Leicester
0
2
2
3
13:30
06.01.
Maidstone Utd
Stevenage
1
0
1
0
13:30
06.01.
AFC Wimbledon
Ipswich
1
2
1
3
21:00
05.01.
Tottenham
Burnley
0
0
1
0
20:30
05.01.
Fulham
Rotherham
1
0
1
0
20:15
05.01.
Brentford
Wolves
1
0
1
1
21:00
04.01.
Crystal Palace
Everton
0
0
0
0
2. kolo
20:45
19.12.
Blackpool
Forest Green
1
0
3
0
2nd Round Replays
20:45
13.12.
Stockport County
Aldershot Town
0
0
0
1
2. kolo
20:45
12.12.
Crewe
Bristol Rovers
0
3
2
4
2nd Round Replays
20:45
12.12.
Walsall
Alfreton Town
1
0
1
0
1. kolo
20:45
12.12.
Scarborough Athletic
Forest Green
1
1
2
4
2nd Round Replays
20:45
12.12.
Barnet
Newport County
1
3
1
4
20:45
12.12.
Port Vale
Stevenage
1
0
3
PP
4
2. kolo
20:45
05.12.
Alfreton Town
Walsall
0
0
0
0
20:45
04.12.
AFC Wimbledon
Ramsgate
3
0
5
0
16:45
03.12.
Wrexham
Yeovil Town
2
0
3
0
15:00
03.12.
Chesterfield
Leyton Orient
1
0
1
0
15:00
03.12.
Aldershot Town
Stockport County
1
1
2
2
14:30
03.12.
Eastleigh
Reading
1
0
2
1
16:00
02.12.
Maidstone Utd
Barrow
1
1
2
1
16:00
02.12.
Bolton
Harrogate Town
3
1
5
1
16:00
02.12.
Cambridge United
Fleetwood Town
3
0
4
0
16:00
02.12.
Wycombe
Morecambe
0
1
0
2
16:00
02.12.
Newport County
Barnet
1
0
1
1
16:00
02.12.
Gillingham
Charlton
2
0
2
0
16:00
02.12.
Oxford United
Grimsby
1
0
2
0
16:00
02.12.
Sutton Utd
Horsham
0
0
3
0
16:00
02.12.
Peterborough
Doncaster
1
0
2
1
16:00
02.12.
Stevenage
Port Vale
0
0
1
1
20:45
01.12.
Notts County
Shrewsbury
1
1
2
3
20:45
01.12.
York
Wigan
0
0
0
1
1st Round Replays
20:45
15.11.
Cray Valley PM
Charlton
1
1
1
6
20:45
14.11.
York
Chester
1
0
2
1
20:45
14.11.
Derby
Crewe
1
2
1
3
20:45
14.11.
Forest Green
Scarborough Athletic
4
1
5
2
20:45
14.11.
Accrington ST
Doncaster
1
0
1
PP
2
20:45
14.11.
Grimsby
Slough Town
3
2
7
2
20:45
14.11.
Salford City
Peterborough
1
3
4
PP
5
20:45
14.11.
Burton Albion
Port Vale
0
1
0
2
20:30
14.11.
Horsham
Barnsley
0
3
0
3
1. kolo
18:30
05.11.
Charlton
Cray Valley PM
1
0
1
1
15:45
05.11.
Crewe
Derby
1
0
2
2
15:00
05.11.
Kidderminster Harriers
Fleetwood Town
1
1
1
2
15:00
05.11.
Slough Town
Grimsby
1
0
1
1
13:15
05.11.
Chesterfield
Portsmouth
1
0
1
0
20:45
04.11.
Mansfield Town
Wrexham
0
1
1
2
18:45
04.11.
Bromley
Blackpool
0
2
0
2
16:00
04.11.
Marine
Harrogate Town
1
2
1
5
16:00
04.11.
Eastleigh
Boreham Wood
3
1
5
1
16:00
04.11.
Lincoln
Morecambe
1
1
1
2
16:00
04.11.
Shrewsbury
Colchester
1
1
3
2
16:00
04.11.
Bradford
Wycombe
0
2
1
2
16:00
04.11.
Swindon Town
Aldershot Town
0
4
4
7
16:00
04.11.
Peterborough
Salford City
0
1
2
2
16:00
04.11.
Oxford United
Maidenhead
1
0
2
0
16:00
04.11.
Bolton
Solihull Moors
1
0
4
0
16:00
04.11.
Alfreton Town
Worthing
0
0
2
0
16:00
04.11.
Ramsgate
Woking
1
1
2
1
16:00
04.11.
Exeter City
Wigan
0
0
0
2
16:00
04.11.
Leyton Orient
Carlisle
1
0
3
1
16:00
04.11.
Chesham United
Maidstone Utd
0
1
0
2
16:00
04.11.
Sutton Utd
AFC Fylde
0
1
2
1
16:00
04.11.
Hereford
Gillingham
0
1
0
2
16:00
04.11.
Newport County
Oldham
1
0
2
0
16:00
04.11.
Port Vale
Burton Albion
0
0
0
0
16:00
04.11.
Cambridge United
Bracknell Town
1
0
2
1
16:00
04.11.
Bristol Rovers
Whitby Town
4
1
7
2
16:00
04.11.
Curzon Ashton
Barnet
0
1
0
1
16:00
04.11.
Reading
Milton Keynes Dons
1
1
3
2
16:00
04.11.
AFC Wimbledon
Cheltenham
2
0
5
1
16:00
04.11.
Stevenage
Tranmere
1
1
4
3
16:00
04.11.
Notts County
Crawley Town
1
1
3
2
16:00
04.11.
Yeovil Town
Gateshead
2
0
3
2
16:00
04.11.
Chester
York
0
0
0
0
16:00
04.11.
Doncaster
Accrington ST
1
0
2
2
16:00
04.11.
Stockport County
Worksop Town
2
1
5
1
14:30
04.11.
Northampton
Barrow
1
1
1
3
20:45
03.11.
Sheppey United
Walsall
1
1
1
4
20:45
03.11.
Barnsley
Horsham
2
2
3
3
4. kolo kvalifikácie Replays
20:45
17.10.
Woking
Hemel Hempstead Town
2
0
2
0
20:45
17.10.
Oxford City
Scarborough Athletic
0
2
2
3
20:45
17.10.
Barnet
Aveley
1
0
4
0
20:45
17.10.
Sheppey United
Billericay Town
1
0
1
PP
1
20:45
17.10.
Whitby Town
Chelmsford City
2
0
3
1
20:45
17.10.
Needham Market
York
0
0
0
1
20:45
17.10.
Chesham United
Braintree
0
1
3
PP
1
20:45
17.10.
Slough Town
Ebbsfleet United
2
0
2
0
4. kolo kvalifikácie
16:00
14.10.
Alfreton Town
Macclesfield
1
1
3
1
16:00
14.10.
Chesterfield
Kettering Town
1
0
5
0
16:00
14.10.
Hartlepool
Chester
0
1
0
2
16:00
14.10.
Kidderminster Harriers
Ashton United
0
0
2
0
16:00
14.10.
Solihull Moors
Biggleswade Town
1
1
4
1
16:00
14.10.
Curzon Ashton
Tamworth
0
0
1
0
16:00
14.10.
Chelmsford City
Whitby Town
0
1
2
2
16:00
14.10.
AFC Fylde
Leek Town
1
0
3
1
16:00
14.10.
Altrincham
Oldham
0
0
0
1
16:00
14.10.
Scarborough Athletic
Oxford City
1
0
2
2
16:00
14.10.
FC Halifax Town
Marine
0
1
0
1
16:00
14.10.
Worksop Town
Boston United
1
1
3
2
16:00
14.10.
Hereford
Rochdale
0
0
1
0
16:00
14.10.
Stourbridge
Gateshead
0
0
0
3
16:00
14.10.
York
Needham Market
0
0
0
0
16:00
14.10.
Braintree
Chesham United
0
0
0
0
16:00
14.10.
Cray Valley PM
Enfield Town
2
2
5
2
16:00
14.10.
Worthing
Bath City
0
0
2
0
16:00
14.10.
Ebbsfleet United
Slough Town
0
1
2
2
16:00
14.10.
Billericay Town
Sheppey United
1
1
1
1
16:00
14.10.
Aldershot Town
Lewes
2
0
4
1
16:00
14.10.
Boreham Wood
Welling United
0
0
1
0
16:00
14.10.
Weston-super-Mare
Maidenhead
0
2
0
3
16:00
14.10.
Bromley
Wealdstone
3
0
3
2
16:00
14.10.
Aveley
Barnet
1
2
2
2
16:00
14.10.
AFC Totton
Ramsgate
0
0
0
1
16:00
14.10.
Torquay
Maidstone Utd
0
1
0
2
16:00
14.10.
Hemel Hempstead Town
Woking
0
0
0
0
16:00
14.10.
Horsham
Dorking Wanderers
2
0
2
0
16:00
14.10.
Yeovil Town
Southend
1
0
2
0
16:00
14.10.
Eastleigh
Dover
0
0
1
0
13:30
14.10.
Bracknell Town
Dagenham & Redbridge
0
0
1
0
3. kolo kvalifikácie Replays
20:45
04.10.
Welling United
Gosport Borough
3
1
4
2
20:45
03.10.
Slough Town
Salisbury
1
0
3
0
20:45
03.10.
AFC Hornchurch
Aveley
0
0
1
PP
2
20:45
03.10.
Needham Market
Peterborough Sports
0
0
3
0
20:45
03.10.
Worksop Town
Blyth Spartans
0
0
5
0
20:45
03.10.
Cray Valley PM
Carshalton Athletic
0
1
2
1
20:30
02.10.
Chelmsford City
Bromsgrove Sporting
1
0
3
0
3. kolo kvalifikácie
16:00
30.09.
Rushall Olympic
Boston United
0
1
0
1
16:00
30.09.
Bromsgrove Sporting
Chelmsford City
0
0
2
2
16:00
30.09.
Coalville Town
Tamworth
0
0
0
2
16:00
30.09.
Peterborough Sports
Needham Market
0
0
0
0
16:00
30.09.
AFC Totton
Berkhamsted
0
0
1
0
16:00
30.09.
Yeovil Town
Didcot Town
2
0
2
0
16:00
30.09.
Dover
Haringey Borough
0
1
2
1
16:00
30.09.
Halesowen Town
Enfield Town
1
2
1
2
16:00
30.09.
Billericay Town
St Albans City
0
0
1
0
16:00
30.09.
Hitchin Town
Kettering Town
0
0
0
1
16:00
30.09.
Whitby Town
Morpeth Town
0
0
1
0
16:00
30.09.
Blyth Spartans
Worksop Town
0
0
1
1
16:00
30.09.
Salisbury
Slough Town
0
0
0
0
16:00
30.09.
Chester
Nantwich Town
0
0
2
1
16:00
30.09.
Macclesfield
Rylands
1
1
2
1
16:00
30.09.
Aveley
AFC Hornchurch
2
0
2
2
16:00
30.09.
Stourbridge
Mickleover Sports
1
0
2
0
16:00
30.09.
Hereford
Cambridge City
2
0
3
0
16:00
30.09.
Gorleston
Hemel Hempstead Town
0
0
0
2
16:00
30.09.
Bracknell Town
Poole Town
1
1
3
1
16:00
30.09.
Carshalton Athletic
Cray Valley PM
1
1
3
3
16:00
30.09.
Winchester City
Maidstone Utd
0
0
0
2
16:00
30.09.
Farnborough
Weston-super-Mare
0
1
0
1
16:00
30.09.
Curzon Ashton
Chorley
0
1
2
1
16:00
30.09.
Horsham
Hanworth Villa
1
1
3
1
16:00
30.09.
Chesham United
Margate
1
0
2
0
16:00
30.09.
Gosport Borough
Welling United
0
1
2
2
16:00
30.09.
Biggleswade Town
Barton Rovers
1
0
3
1
16:00
30.09.
Alfreton Town
AFC Emley
0
0
1
0
16:00
30.09.
Hyde United
Marine
0
1
0
2
16:00
30.09.
Merthyr Town
Sheppey United
1
1
1
4
16:00
30.09.
Worthing
Whitehawk
0
1
2
1
16:00
30.09.
Lancaster City
Ashton United
0
0
0
2
16:00
30.09.
Lewes
Hampton & Richmond
3
0
3
0
16:00
30.09.
Torquay
Hungerford Town
5
0
5
0
16:00
30.09.
Weymouth
Bath City
0
1
1
2
16:00
30.09.
Ramsgate
Frome Town
0
0
2
1
16:00
30.09.
Braintree
Brackley Town
0
0
3
2
14:00
30.09.
Darlington 1883
Scarborough Athletic
0
1
1
2
13:30
30.09.
Leek Town
South Shields
1
0
2
0
2. kolo kvalifikácie Replays
20:45
20.09.
Ramsgate
Cray Wanderers
0
0
3
PP
2
20:45
19.09.
Brackley Town
Scunthorpe
0
1
3
1
20:45
19.09.
Chorley
Runcorn Linnets
3
0
3
1
20:45
19.09.
Marine
Spennymoor Town
1
0
2
1
20:45
19.09.
Folkestone Invicta
Margate
0
2
1
3
20:45
19.09.
Biggleswade Town
Bishop's Stortford
2
1
3
1
20:45
19.09.
Atherton Collieries
Ashton United
1
2
1
3
20:45
19.09.
Wroxham
Barton Rovers
2
3
3
4
20:45
19.09.
Taunton Town
Merthyr Town
0
1
1
2
20:45
19.09.
Winchester City
Reading City
1
1
4
1
20:45
19.09.
Marlow
Horsham
0
2
1
3
20:45
19.09.
AFC Emley
Mossley
0
0
3
PP
1
20:45
19.09.
Cray Valley PM
Northwood
0
0
4
PP
3
20:45
19.09.
Farnborough
Wingate & Finchley
2
0
6
0
20:45
19.09.
Braintree
Canvey Island
0
0
3
PP
1
20:45
19.09.
Scarborough Athletic
Farsley Celtic FC
1
0
3
0
20:45
19.09.
Frome Town
Plymouth Parkway
1
0
2
1
20:45
18.09.
Bradford (Park Avenue)
Blyth Spartans
0
0
1
PP
3
20:45
18.09.
Aveley
King's Lynn Town
1
0
4
0
20:45
18.09.
Redditch United
Peterborough Sports
1
1
1
3
20:45
18.09.
Chelmsford City
Ware
1
1
2
1
2. kolo kvalifikácie
16:00
17.09.
Cray Wanderers
Ramsgate
0
0
2
2
16:00
17.09.
Wingate & Finchley
Farnborough
0
0
0
0
16:00
17.09.
Biggleswade
Cambridge City
1
2
1
2
16:00
16.09.
Whitby Town
Prescot Cables
2
1
2
1
16:00
16.09.
Halesowen Town
Alvechurch
2
0
5
2
16:00
16.09.
Hyde United
Albion Sports
0
0
2
1
16:00
16.09.
Lancaster City
Marske United
4
0
4
1
16:00
16.09.
United of Manchester
Rylands
0
1
0
4
16:00
16.09.
Warrington Town
Curzon Ashton
2
2
2
3
16:00
16.09.
Worcester City
Leek Town
0
0
0
2
16:00
16.09.
Cleethorpes Town
Alfreton Town
1
2
2
4
16:00
16.09.
Scunthorpe
Brackley Town
0
0
0
0
16:00
16.09.
Royston Town
Hemel Hempstead Town
1
3
1
3
16:00
16.09.
King's Lynn Town
Aveley
0
0
0
0
16:00
16.09.
Blyth Spartans
Bradford (Park Avenue)
1
0
1
1
16:00
16.09.
Hereford
Anstey Nomads
1
0
2
0
16:00
16.09.
Peterborough Sports
Redditch United
0
0
0
0
16:00
16.09.
Rushall Olympic
Carlton Town
1
0
3
2
16:00
16.09.
Tamworth
Harborough Town
0
1
2
1
16:00
16.09.
Coalville Town
Stafford Rangers
0
0
2
1
16:00
16.09.
Sheppey United
Burgess Hill Town
1
0
3
0
16:00
16.09.
Hashtag United
Needham Market
0
0
0
1
16:00
16.09.
Margate
Folkestone Invicta
0
1
2
2
16:00
16.09.
Barwell
Bromsgrove Sporting
1
1
1
2
16:00
16.09.
Hayes & Yeading United
Slough Town
0
1
0
2
16:00
16.09.
Morpeth Town
Southport
2
0
3
0
16:00
16.09.
Bishop's Stortford
Biggleswade Town
1
2
3
3
16:00
16.09.
Ashton United
Atherton Collieries
2
1
2
2
16:00
16.09.
Lincoln United
Worksop Town
0
0
0
3
16:00
16.09.
Boston United
Leamington
2
0
4
0
16:00
16.09.
Knaphill
Hanworth Villa
0
0
0
1
16:00
16.09.
Horndean
Poole Town
0
1
0
3
16:00
16.09.
Mickleover Sports
Spalding United
1
0
3
1
16:00
16.09.
Witham Town
AFC Hornchurch
0
2
1
5
16:00
16.09.
Canvey Island
Braintree
1
0
1
1
16:00
16.09.
Macclesfield
Buxton
1
0
2
0
16:00
16.09.
Brightlingsea Regent
Billericay Town
1
2
1
3
16:00
16.09.
Farsley Celtic FC
Scarborough Athletic
1
0
1
1
16:00
16.09.
Enfield Town
Felixstowe & Walton Utd
3
0
3
0
16:00
16.09.
Northwood
Cray Valley PM
1
2
2
2
16:00
16.09.
Runcorn Linnets
Chorley
1
0
1
1
16:00
16.09.
Spennymoor Town
Marine
0
0
2
2
16:00
16.09.
South Shields
Bishop Auckland
0
0
2
0
16:00
16.09.
Southall
Hampton & Richmond
0
1
1
2
16:00
16.09.
Whitehawk
Redhill
2
0
4
0
16:00
16.09.
Barton Rovers
Wroxham
0
0
1
1
16:00
16.09.
Haringey Borough
Tonbridge Angels
2
1
4
2
16:00
16.09.
Carshalton Athletic
Kingstonian
1
0
4
0
16:00
16.09.
Mossley
AFC Emley
0
0
1
1
16:00
16.09.
Stourbridge
Matlock Town
1
0
2
0
16:00
16.09.
Kettering Town
Sporting Khalsa
1
0
1
0
16:00
16.09.
Didcot Town
Bristol Manor Farm
0
0
2
0
16:00
16.09.
Leiston
St Albans City
0
0
1
2
16:00
16.09.
Dover
Hastings United
1
0
3
2
16:00
16.09.
Farnham Town
Chesham United
0
2
1
2
16:00
16.09.
Nantwich Town
Banbury United
1
0
2
1
16:00
16.09.
Bedford Town
Gorleston
0
0
2
3
16:00
16.09.
Steyning Town
Maidstone Utd
1
2
1
4
16:00
16.09.
Yeovil Town
AFC Stoneham
2
0
7
1
16:00
16.09.
Horsham
Marlow
2
1
2
2
16:00
16.09.
Eastbourne United
Berkhamsted
1
1
1
3
16:00
16.09.
Mousehole
Salisbury
0
2
0
5
16:00
16.09.
Larkhall Athletic
Bath City
2
0
2
3
16:00
16.09.
Weston-super-Mare
Truro City
2
0
2
0
16:00
16.09.
Eastbourne Borough
Worthing
0
1
0
1
16:00
16.09.
Dartford
Welling United
1
1
2
3
16:00
16.09.
Ware
Chelmsford City
1
2
3
3
16:00
16.09.
Hitchin Town
AFC Sudbury
1
0
3
0
16:00
16.09.
Bracknell Town
Havant & Wville
1
1
2
1
16:00
16.09.
Chippenham Town
Hungerford Town
0
1
1
4
16:00
16.09.
Plymouth Parkway
Frome Town
0
0
2
2
16:00
16.09.
Highworth Town
Weymouth
0
1
1
3
16:00
16.09.
Wimborne Town
Torquay
0
2
0
3
16:00
16.09.
Gloucester City
AFC Totton
0
1
0
3
16:00
16.09.
Gosport Borough
Cribbs
2
0
3
0
16:00
16.09.
Reading City
Winchester City
0
1
1
1
13:30
16.09.
Tadcaster Albion
Chester
1
0
1
3
20:45
15.09.
Merthyr Town
Taunton Town
0
0
1
1
20:45
15.09.
Darlington 1883
Workington
1
1
3
1
20:45
15.09.
Ascot United
Lewes
0
1
1
2
1. kolo kvalifikácie
20:45
13.09.
Didcot Town
Tadley Calleva
2
0
5
1
1. kolo kvalifikácie Replays
20:45
06.09.
Darlaston Town
Sporting Khalsa
0
0
2
PP
2
20:45
06.09.
Hastings United
Erith & Belvedere
1
0
2
1
1. kolo kvalifikácie
20:45
06.09.
Flackwell Heath
Farnham Town
1
2
1
2
1. kolo kvalifikácie Replays
20:45
05.09.
Shifnal Town FC
Nantwich Town
0
0
1
2
20:45
05.09.
Matlock Town
Gainsborough Trinity
3
2
5
2
20:45
05.09.
AFC Emley
Widnes
2
1
4
1
20:45
05.09.
Marine
Guiseley AFC
1
0
3
0
20:45
05.09.
Walthamstow
Bedford Town
0
1
0
5
20:45
05.09.
Runcorn Linnets
Charnock Richard
0
0
3
PP
2
20:45
05.09.
Wroxham
Concord Rangers
2
0
3
0
20:45
05.09.
Northwood
Binfield
0
0
1
0
20:45
05.09.
Beaconsfield Town
Southall
2
0
2
3
20:45
05.09.
Horsham
Leatherhead
1
1
2
1
20:45
05.09.
Whitehawk
Sevenoaks Town
2
0
2
1
20:45
05.09.
Haringey Borough
Dulwich Hamlet
1
0
2
1
20:45
05.09.
Carshalton Athletic
Lancing
2
0
4
1
20:30
05.09.
Steyning Town
Hadley
1
1
3
2
20:30
05.09.
West Auckland Town
Bishop Auckland
0
1
1
2
1. kolo kvalifikácie
16:00
03.09.
Erith & Belvedere
Hastings United
0
0
0
0
16:00
03.09.
Whickham
Macclesfield
1
2
1
4
16:00
03.09.
Kingstonian
Lydd Town
2
0
4
1
16:00
03.09.
Uxbridge
Cray Valley PM
0
2
0
3
16:00
03.09.
Biggleswade
Maldon & Tiptree
3
0
8
0
16:00
02.09.
Brightlingsea Regent
Sawbridgeworth Town
1
0
2
0
16:00
02.09.
Dulwich Hamlet
Haringey Borough
1
0
1
1
16:00
02.09.
Berkhamsted
Beckenham Town
2
1
5
4
16:00
02.09.
Mildenhall Town
AFC Sudbury
0
1
0
5
16:00
02.09.
Hashtag United
Brentwood Town
0
0
1
0
16:00
02.09.
FC Romania
Needham Market
0
1
0
3
16:00
02.09.
Royston Town
Cheshunt
0
0
1
0
16:00
02.09.
Leiston
St Ives Town
2
0
2
1
16:00
02.09.
Hartley Wintney
Folkestone Invicta
0
1
0
4
16:00
02.09.
Lancing
Carshalton Athletic
1
0
1
1
16:00
02.09.
Hythe Town
Hanworth Villa
0
1
0
2
16:00
02.09.
Cray Wanderers
Newhaven
2
0
5
1
16:00
02.09.
Sheppey United
Kennington
0
0
3
1
16:00
02.09.
Alvechurch
Basford United
1
0
1
0
16:00
02.09.
Whitstable Town
Wingate & Finchley
0
2
2
3
16:00
02.09.
Chatham Town
Ramsgate
0
2
1
5
16:00
02.09.
Hendon
Margate
1
0
2
3
16:00
02.09.
Walton & Hersham
Chesham United
0
2
1
3
16:00
02.09.
Leighton Town
Cambridge City
0
2
1
6
16:00
02.09.
Long Eaton United
Stourbridge
1
1
1
3
16:00
02.09.
Gainsborough Trinity
Matlock Town
1
0
1
1
16:00
02.09.
Leek Town
Grimsby Borough
1
0
5
0
16:00
02.09.
Harborough Town
Stamford
0
0
3
1
16:00
02.09.
Nuneaton Town
Carlton Town
1
2
1
2
16:00
02.09.
Mickleover Sports
Ilkeston Town
0
0
3
0
16:00
02.09.
Halesowen Town
Rugby Borough
3
0
7
0
16:00
02.09.
AFC Telford United
Coalville Town
0
0
0
1
16:00
02.09.
Kirkley & Pakefield
Witham Town
1
1
1
2
16:00
02.09.
AFC Hornchurch
Fakenham Town
0
0
5
0
16:00
02.09.
Concord Rangers
Wroxham
0
1
1
1
16:00
02.09.
Billericay Town
Stowmarket Town
2
0
7
0
16:00
02.09.
Enfield Town
Potters Bar Town
2
0
3
0
16:00
02.09.
Sevenoaks Town
Whitehawk
0
0
0
0
16:00
02.09.
Hullbridge Sports
Kettering Town
0
1
0
1
16:00
02.09.
Heybridge Swifts
Gorleston
1
0
1
3
16:00
02.09.
Bedford Town
Walthamstow
0
0
0
0
16:00
02.09.
Hitchin Town
Welwyn Garden City
0
1
2
1
16:00
02.09.
Canvey Island
Lowestoft Town
2
0
5
1
16:00
02.09.
Burgess Hill Town
Bognor Regis Town
1
0
2
0
16:00
02.09.
Ware
Dereham Town
1
1
3
2
16:00
02.09.
Eastbourne United
Epsom & Ewell FC
0
0
2
1
16:00
02.09.
Redhill
Herne Bay
1
0
1
0
16:00
02.09.
Stratford Town
Spalding United
0
1
1
2
16:00
02.09.
Anstey Nomads
Hanley Town
3
0
3
0
16:00
02.09.
Merthyr Town
Yate Town
4
0
5
1
16:00
02.09.
Plymouth Parkway
Dorchester Town
1
0
2
0
16:00
02.09.
United of Manchester
Barnoldswick Town
0
0
1
0
16:00
02.09.
Leatherhead
Horsham
0
0
0
0
16:00
02.09.
Knaphill
Hanwell Town
1
0
1
0
16:00
02.09.
Biggleswade Town
New Salamis
4
0
5
1
16:00
02.09.
Woodford Town
Felixstowe & Walton Utd
0
1
1
4
16:00
02.09.
Leamington
Coleshill Town
0
0
2
0
16:00
02.09.
Barton Rovers
Milton Keynes Irish
2
1
2
1
16:00
02.09.
Widnes
AFC Emley
0
0
1
1
16:00
02.09.
Okehampton Argyle
Highworth Town
0
1
1
3
16:00
02.09.
Hungerford Town
Petersfield Town
3
0
4
0
16:00
02.09.
Tiverton Town
Wimborne Town
0
0
0
1
16:00
02.09.
Larkhall Athletic
Moneyfields
2
0
3
0
16:00
02.09.
Bishop's Cleeve
Bristol Manor Farm
0
3
2
3
16:00
02.09.
Ascot United
Westfield (Surrey)
0
0
1
0
16:00
02.09.
Harrow Borough
Bracknell Town
0
1
0
2
16:00
02.09.
AFC Stoneham
Basingstoke Town
1
3
5
4
16:00
02.09.
Faversham Town
Lewes
0
1
0
4
16:00
02.09.
Southall
Beaconsfield Town
1
0
2
2
16:00
02.09.
Marlow
AFC Croydon Athletic
2
0
16:00
02.09.
Binfield
Northwood
0
0
2
2
16:00
02.09.
Hadley
Steyning Town
0
0
0
0
16:00
02.09.
Swindon Supermarine
Cribbs
0
1
1
2
16:00
02.09.
Mousehole
Bashley
3
1
5
3
16:00
02.09.
Frome Town
Clevedon Town
1
0
3
1
16:00
02.09.
Reading City
Shaftesbury Town
2
0
3
1
16:00
02.09.
Salisbury
Bridgwater Town
1
1
3
2
16:00
02.09.
Horndean
Bideford
2
0
3
0
16:00
02.09.
Poole Town
Barnstaple Town
2
0
3
0
16:00
02.09.
AFC Totton
Sholing
1
1
5
1
16:00
02.09.
Winchester City
Evesham United
1
0
3
2
16:00
02.09.
Hayes & Yeading United
Chertsey Town
0
0
2
1
16:00
02.09.
Stafford Rangers
Atherstone Town
2
0
2
0
16:00
02.09.
Rylands
Stockton Town
0
0
1
0
16:00
02.09.
Consett
Bradford (Park Avenue)
0
1
0
2
16:00
02.09.
Bamber Bridge
Mossley
0
2
0
4
16:00
02.09.
Brighouse Town
Albion Sports
0
2
2
4
16:00
02.09.
Guiseley AFC
Marine
0
0
0
0
16:00
02.09.
Guisborough Town
Atherton Collieries
0
2
0
4
16:00
02.09.
Clitheroe
Hyde United
0
2
1
2
16:00
02.09.
Bishop Auckland
West Auckland Town
0
0
0
0
16:00
02.09.
Charnock Richard
Runcorn Linnets
1
0
2
2
16:00
02.09.
Ashton United
Dunston UTS
1
1
3
1
16:00
02.09.
Prescot Cables
North Ferriby
4
2
16:00
02.09.
Workington
Prestwich Heys
2
0
6
0
16:00
02.09.
Ossett United
Marske United
0
1
0
3
16:00
02.09.
Rugby Town
Barwell
0
1
0
2
16:00
02.09.
Lincoln United
Kidsgrove Athletic
1
0
2
0
16:00
02.09.
Worksop Town
Sheffield
2
0
4
1
16:00
02.09.
Ashby Ivanhoe
Bromsgrove Sporting
0
1
0
2
16:00
02.09.
Tadcaster Albion
Heaton Stannington
1
0
2
1
16:00
02.09.
Cleethorpes Town
Leicester Road
2
1
16:00
02.09.
Sherwood Colliery
Worcester City
1
0
1
2
16:00
02.09.
Morpeth Town
Radcliffe
1
1
3
2
16:00
02.09.
Nantwich Town
Shifnal Town FC
1
1
1
1
16:00
02.09.
Lancaster City
Witton Albion
1
1
2
1
16:00
02.09.
Redditch United
Boldmere St. Michaels
3
0
5
0
13:30
02.09.
Sporting Khalsa
Darlaston Town
2
1
2
2
20:45
01.09.
Goole
Whitby Town
0
2
0
6
20:45
01.09.
Laverstock & Ford
Gosport Borough
0
2
2
7
Preliminary Round
16:00
28.08.
Lydd Town
Deal Town
4
2
21:00
23.08.
Lower Breck
AFC Emley
1
5
Preliminary Round Replays
20:45
23.08.
Barton Rovers
East Thurrock United
3
2
20:45
23.08.
New Salamis
Grays Athletic
3
1
20:45
23.08.
Uxbridge
Corinthian-Casuals
5
1
20:45
23.08.
Woodford Town
Bowers & Pitsea
0
0
4
PP
3
21:00
22.08.
Barnoldswick Town
Whitchurch Alport
5
0
20:45
22.08.
Leatherhead
South Park
2
1
20:45
22.08.
Bemerton Heath Harleq.
Petersfield Town
2
3
20:45
22.08.
Cray Valley PM
Lordswood
4
1
20:45
22.08.
West Essex
Maldon & Tiptree
0
3
20:45
22.08.
Erith Town
Burgess Hill Town
0
0
1
PP
2
20:45
22.08.
Knaphill
Jersey Bulls
1
0
20:45
22.08.
Goole
Irlam
1
0
20:45
22.08.
Stourport Swifts
Hanley Town
1
2
20:45
22.08.
Herne Bay
Bedfont Sports
3
0
20:45
22.08.
Metropolitan Police
Epsom & Ewell FC
0
2
20:45
22.08.
Dereham Town
Ipswich Wanderers
0
0
2
PP
1
20:45
22.08.
Shepshed Dynamo
Spalding United
2
3
20:45
22.08.
Paulton Rovers
Wimborne Town
0
2
20:30
22.08.
Whitley Bay
Whickham
0
3
20:30
22.08.
Okehampton Argyle
Buckland Athletic
2
1
20:45
21.08.
Reading City
Easington Sports
4
0
Preliminary Round
16:00
20.08.
Virginia Water
Cribbs
1
5
18:30
19.08.
Sherwood Colliery
Grantham Town
3
1
16:00
19.08.
Farnham Town
Crowborough Athletic
2
0
16:00
19.08.
Romford
Welwyn Garden City
1
3
16:00
19.08.
Sheppey United
Midhurst & Easebourne
3
0
16:00
19.08.
Newhaven
Spelthorne Sports
7
1
16:00
19.08.
Bedfont Sports
Herne Bay
1
1
16:00
19.08.
Snodland Town
Chertsey Town
1
3
16:00
19.08.
Easington Sports
Reading City
2
2
16:00
19.08.
Sawbridgeworth Town
Saffron Walden Town
2
1
16:00
19.08.
Bowers & Pitsea
Woodford Town
2
2
16:00
19.08.
Heybridge Swifts
Barking
2
0
16:00
19.08.
Flackwell Heath
Cirencester Town
2
0
16:00
19.08.
Wallingford & Crowmarsh
Marlow
0
1
16:00
19.08.
Holyport
Yate Town
0
1
16:00
19.08.
Faversham Town
Merstham
2
1
16:00
19.08.
Ashford United
Beckenham Town
2
3
16:00
19.08.
United Services
Larkhall Athletic
0
2
16:00
19.08.
Hamworthy United
Moneyfields
1
2
16:00
19.08.
Fareham Town
Bashley
2
3
16:00
19.08.
Falmouth Town
Frome Town
2
6
16:00
19.08.
Tavistock
Barnstaple Town
3
5
16:00
19.08.
Ware
AFC Dunstable
2
1
16:00
19.08.
Bideford
Helston Athletic
4
0
16:00
19.08.
Petersfield Town
Bemerton Heath Harleq.
1
1
16:00
19.08.
Wimborne Town
Paulton Rovers
0
0
16:00
19.08.
Badshot Lea
Lancing
2
3
16:00
19.08.
Corinthian-Casuals
Uxbridge
2
2
16:00
19.08.
Eastbourne United
Sheerwater
3
0
16:00
19.08.
East Grinstead Town
Hythe Town
1
3
16:00
19.08.
Lordswood
Cray Valley PM
1
1
16:00
19.08.
AFC Stoneham
Melksham Town
5
1
16:00
19.08.
Horndean
Brockenhurst
3
0
16:00
19.08.
VCD Athletic
Whitstable Town
0
2
16:00
19.08.
Padiham
Clitheroe
2
5
16:00
19.08.
Congleton Town
Witton Albion
1
2
16:00
19.08.
Liversedge
North Ferriby
0
1
16:00
19.08.
Stockton Town
Ashington AFC
2
1
16:00
19.08.
St Blazey
Mousehole
1
5
16:00
19.08.
Mossley
Ramsbottom United
1
0
16:00
19.08.
Charnock Richard
Bury AFC
3
2
16:00
19.08.
West Didsbury & Chorlton
Prescot Cables
0
3
16:00
19.08.
Whitchurch Alport
Barnoldswick Town
1
1
16:00
19.08.
Runcorn Linnets
Stalybridge Celtic
3
2
16:00
19.08.
West Auckland Town
Shildon AFC
4
0
16:00
19.08.
Brentwood Town
Kings Langley
2
1
16:00
19.08.
Corby Town
Lowestoft Town
0
4
16:00
19.08.
Belper Town
Leek Town
2
5
16:00
19.08.
South Park
Leatherhead
1
1
16:00
19.08.
West Allotment Celtic
Tadcaster Albion
0
2
16:00
19.08.
Penrith AFC
Consett
0
3
16:00
19.08.
Bishop Auckland
Seaham Red Star
7
0
16:00
19.08.
Colne
Brighouse Town
1
3
16:00
19.08.
Sporting Khalsa
Heanor Town
6
1
16:00
19.08.
Bury Town
Wroxham
1
2
16:00
19.08.
Mulbarton Wanderers
Bedford Town
1
5
16:00
19.08.
Wellingborough Town
Felixstowe & Walton Utd
1
4
16:00
19.08.
Woodbridge Town
Gorleston
0
1
16:00
19.08.
Maldon & Tiptree
West Essex
0
0
16:00
19.08.
Walthamstow
Leverstock Green
3
1
16:00
19.08.
Brightlingsea Regent
Stansted
5
0
16:00
19.08.
AFC Kempston Rovers
Biggleswade
1
3
16:00
19.08.
Wisbech Town
Biggleswade Town
1
5
16:00
19.08.
Atherstone Town
Gresley
2
0
16:00
19.08.
Leicester Road
Bewdley Town
2
1
16:00
19.08.
Boldmere St. Michaels
Chasetown
1
0
16:00
19.08.
Shifnal Town FC
Worcester Raiders
4
1
16:00
19.08.
Darlaston Town
Hednesford Town
3
0
16:00
19.08.
Ashby Ivanhoe
Rossington Main
1
0
16:00
19.08.
Bottesford Town
Lincoln United
0
4
16:00
19.08.
East Thurrock United
Barton Rovers
1
1
16:00
19.08.
Knaresborough Town
Dunston UTS
1
3
16:00
19.08.
Stocksbridge Park Steels
Cleethorpes Town
0
1
16:00
19.08.
Stowmarket Town
Potton United
2
1
16:00
19.08.
Sheffield
Skegness Town
2
1
16:00
19.08.
Newark Flowserve
Harborough Town
0
4
16:00
19.08.
Grimsby Borough
Melton Town
4
2
16:00
19.08.
Mildenhall Town
Lakenheath
1
0
16:00
19.08.
Kirkley & Pakefield
Ely City
2
1
16:00
19.08.
Buckhurst Hill
Northwood
0
1
16:00
19.08.
Witham Town
Stanway Rovers
3
0
16:00
19.08.
Newmarket Town
Cambridge City
1
4
16:00
19.08.
Fakenham Town
AFC Rushden & Diamonds
1
0
16:00
19.08.
Spalding United
Shepshed Dynamo
1
1
16:00
19.08.
Carlton Town
Maltby Main
3
0
16:00
19.08.
Widnes
Trafford
2
1
16:00
19.08.
Ossett United
Wythenshawe Amateurs
2
0
16:00
19.08.
Penistone Church
Prestwich Heys
0
2
16:00
19.08.
Irlam
Goole
3
3
16:00
19.08.
Kidsgrove Athletic
Sutton Coldfield Town
2
0
16:00
19.08.
Walsall Wood
Rugby Borough
0
1
16:00
19.08.
Anstey Nomads
Eastwood Community
2
1
16:00
19.08.
Hanley Town
Stourport Swifts
2
2
16:00
19.08.
Rugby Town
Newcastle Town
5
1
16:00
19.08.
Westfields
Worcester City
1
2
16:00
19.08.
Hullbridge Sports
Waltham Abbey
3
1
16:00
19.08.
Hadley
Little Oakley
6
2
16:00
19.08.
Shaftesbury Town
Hamble Club
5
2
16:00
19.08.
Hartley Wintney
Sherborne Town
3
1
16:00
19.08.
Athletic Newham
Westfield (Surrey)
0
3
16:00
19.08.
Redhill
Ashford Town (Middlesex)
1
0
16:00
19.08.
Blackfield & Langley
Laverstock & Ford
0
5
16:00
19.08.
Tadley Calleva
AFC Portchester
1
8
16:00
19.08.
Evesham United
Tuffley Rovers
2
0
16:00
19.08.
Burscough
Albion Sports
0
1
16:00
19.08.
Real Bedford
Milton Keynes Irish
3
4
16:00
19.08.
Buckland Athletic
Okehampton Argyle
1
1
16:00
19.08.
Crawley Down Gatwick
Hanworth Villa
3
6
16:00
19.08.
Steyning Town
Peacehaven & Telscombe
3
0
16:00
19.08.
Ascot United
Mangotsfield United
5
1
16:00
19.08.
Nailsea & Tickenham
Highworth Town
0
3
16:00
19.08.
North Leigh
Bishop's Cleeve
1
2
16:00
19.08.
Grays Athletic
New Salamis
1
1
16:00
19.08.
Bristol Manor Farm
Roman Glass St George
4
1
16:00
19.08.
Jersey Bulls
Knaphill
1
1
16:00
19.08.
Burgess Hill Town
Erith Town
0
0
16:00
19.08.
Erith & Belvedere
Stansfeld
2
0
16:00
19.08.
Sevenoaks Town
Colliers Wood United
3
0
16:00
19.08.
Bearsted
Southall
1
2
16:00
19.08.
Cobham
Kennington
0
4
16:00
19.08.
Pontefract Collieries
Guisborough Town
1
3
16:00
19.08.
Leighton Town
Enfield 1893
1
0
16:00
19.08.
Ramsgate
Bexhill United
4
1
16:00
19.08.
Colney Heath
FC Romania
2
5
13:30
19.08.
Horley Town
AFC Croydon Athletic
0
1
21:00
18.08.
Studley
Coleshill Town
0
1
20:45
18.08.
Skelmersdale United
Nantwich Town
0
6
20:45
18.08.
Aylesbury United
Clevedon Town
0
2
20:45
18.08.
Hebburn Town
Heaton Stannington
0
2
20:45
18.08.
Bridgwater Town
Street
4
0
20:45
18.08.
Ipswich Wanderers
Dereham Town
0
0
20:45
18.08.
Epsom & Ewell FC
Metropolitan Police
0
0
20:45
18.08.
Wokingham & Emmbrook
Binfield
0
2
20:30
18.08.
Whickham
Whitley Bay
1
1
Extra Preliminary Round Replays
20:45
15.08.
Real Bedford
Clacton
4
1
Extra Preliminary Round
20:45
15.08.
Hartpury University
Holyport
0
0
1
PP
2
Extra Preliminary Round Replays
20:30
15.08.
Newton Aycliffe
Guisborough Town
2
3
Extra Preliminary Round
20:45
09.08.
Brimscombe & Thrupp
Highworth Town
1
4
Extra Preliminary Round Replays
20:45
09.08.
Pinchbeck United
Maltby Main
1
3
20:45
09.08.
New Salamis
Redbridge
0
0
3
PP
1
20:45
09.08.
Roman Glass St George
Lydney Town
5
2
20:45
09.08.
Sherborne Town
Shepton Mallet
1
0
Extra Preliminary Round
20:45
09.08.
Guisborough Town
Newton Aycliffe
2
2
Extra Preliminary Round Replays
20:45
09.08.
Penistone Church
City of Liverpool
3
1
20:45
09.08.
AFC Mansfield
Skegness Town
1
2
20:45
09.08.
Aylesbury United
Fairford Town
2
1
20:30
09.08.
Colliers Wood United
Abbey Rangers
2
0
Extra Preliminary Round
21:00
08.08.
Wythenshawe Amateurs
Campion
2
1
20:45
08.08.
Ashford Town (Middlesex)
Uckfield Town
1
0
20:45
08.08.
Sleaford Town
Shepshed Dynamo
0
2
20:45
08.08.
Newark Flowserve
Hucknall Town
3
2
Extra Preliminary Round Replays
20:45
08.08.
Witham Town
St. Panteleimon
1
0
Extra Preliminary Round
20:45
08.08.
Barton Town Old Boys
Grimsby Borough
1
3
Extra Preliminary Round Replays
20:45
08.08.
Brantham Athletic
Buckhurst Hill
0
0
1
PP
2
20:45
08.08.
Fakenham Town
St Neots Town
0
0
2
PP
1
20:45
08.08.
Jersey Bulls
Sittingbourne
2
0
Extra Preliminary Round
20:45
08.08.
Pontefract Collieries
Birtley Town
3
0
20:45
08.08.
Ipswich Wanderers
Histon
3
0
20:45
08.08.
Hadleigh United
Cambridge City
2
3
20:45
08.08.
Tadley Calleva
Alton Town
5
2
20:45
08.08.
Stanway Rovers
Harpenden Town
3
1
20:45
08.08.
Little Oakley
Baldock Town
3
1
Extra Preliminary Round Replays
20:45
08.08.
Godmanchester Rovers
Lakenheath
3
5
20:45
08.08.
Bearsted
Wembley
3
1
Extra Preliminary Round
20:45
08.08.
Clacton
Real Bedford
2
2
Extra Preliminary Round Replays
20:45
08.08.
Ascot United
Ardley United
2
1
20:45
08.08.
Peacehaven & Telscombe
Chipstead
4
1
20:45
08.08.
Tooting & Mitcham United
Athletic Newham
2
4
20:45
08.08.
Fisher
Westfield (Surrey)
2
5
20:45
08.08.
Erith Town
Hassocks
4
0
20:45
08.08.
Hanley Town
Hereford Pegasus
2
1
20:45
08.08.
Malvern Town
Rugby Town
1
2
20:45
08.08.
Walsall Wood
Highgate United
2
1
20:45
08.08.
Waltham Abbey
Edgware Town
2
1
20:45
08.08.
Potton United
Desborough Town
0
0
1
PP
1
20:45
08.08.
Trafford
Golcar United
1
0
20:45
08.08.
Longridge Town
Widnes
1
5
20:45
08.08.
Thornbury Town
Bishop's Cleeve
0
1
20:45
08.08.
Cogenhoe United
Westfields
0
0
2
PP
2
20:45
08.08.
Loughborough Dynamo
Cleethorpes Town
0
2
20:45
08.08.
Irlam
Hallam
5
2
20:45
08.08.
Anstey Nomads
Boston United
0
0
2
PP
2
20:45
08.08.
Eynesbury Rovers
Ely City
0
0
2
PP
3
20:45
08.08.
Blackfield & Langley
Oldland Abbotonians
0
0
3
PP
2
20:45
08.08.
Aylestone Park
Sherwood Colliery
1
2
20:45
08.08.
Newcastle Town
Romulus
1
0
20:45
08.08.
Loughborough University
Grantham Town
0
1
20:45
08.08.
Lye Town
Kidsgrove Athletic
1
2
20:45
08.08.
Hythe & Dibden
Hamble Club
1
5
20:45
08.08.
Carlton Town
Quorn
2
0
20:30
08.08.
Brixham
Okehampton Argyle
0
2
20:30
08.08.
Stansfeld
Sporting Bengal United
0
0
1
PP
1
20:30
08.08.
Crawley Down Gatwick
Three Bridges
2
0
20:30
08.08.
Burgess Hill Town
Sutton Common Rovers
2
1
20:45
07.08.
Ilford
Colney Heath
1
2
Extra Preliminary Round
16:00
06.08.
Bexhill United
North Greenford United
3
1
16:00
06.08.
AFC Croydon Athletic
Sutton Athletic
3
1
16:00
06.08.
AFC Emley
Avro
0
0
16:00
06.08.
Lingfield
Sevenoaks Town
1
3
16:00
06.08.
Littlehampton Town
Erith & Belvedere
0
6
16:00
06.08.
Wokingham & Emmbrook
Cinderford Town
1
0
16:00
06.08.
Enfield 1893
Coggeshall Town
2
0
16:00
06.08.
Hallam
Irlam
3
3
15:00
06.08.
Welling Town
Cobham
0
4
15:00
06.08.
Albion Sports
Chadderton
2
2
16:00
05.08.
Lutterworth Town
Lincoln United
0
3
16:00
05.08.
Cockfosters
Barking
0
1
16:00
05.08.
Eastwood Community
Kimberley Miners Welfare
3
1
16:00
05.08.
Oadby Town
Bottesford Town
1
3
16:00
05.08.
Rossington Main
Leicester Nirvana
4
1
16:00
05.08.
Cleethorpes Town
Loughborough Dynamo
1
1
16:00
05.08.
Colney Heath
Ilford
1
1
16:00
05.08.
Quorn
Carlton Town
1
1
16:00
05.08.
Leverstock Green
White Ensign
5
3
16:00
05.08.
West Essex
Crawley Green
3
2
16:00
05.08.
Skegness Town
AFC Mansfield
0
0
16:00
05.08.
Halstead Town
Romford
1
4
16:00
05.08.
Boston United
Anstey Nomads
0
0
16:00
05.08.
Grantham Town
Loughborough University
1
1
16:00
05.08.
St. Panteleimon
Witham Town
2
2
16:00
05.08.
Winterton Rangers
Melton Town
2
4
16:00
05.08.
Mildenhall Town
Soham Town Rangers
2
0
16:00
05.08.
Wellingborough Town
Long Melford
6
0
16:00
05.08.
Saffron Walden Town
Great Wakering Rovers
1
0
16:00
05.08.
Desborough Town
Potton United
2
2
16:00
05.08.
Wisbech Town
March Town United
3
1
16:00
05.08.
Lakenheath
Godmanchester Rovers
2
2
16:00
05.08.
AFC Dunstable
Newport Pagnell Town
2
1
16:00
05.08.
Mulbarton Wanderers
Sheringham
2
1
16:00
05.08.
Yaxley
Wroxham
0
7
16:00
05.08.
Ely City
Eynesbury Rovers
0
0
16:00
05.08.
St Neots Town
Fakenham Town
2
2
16:00
05.08.
Norwich United
Woodbridge Town
0
2
16:00
05.08.
Bury Town
Biggleswade United
3
1
16:00
05.08.
Sawbridgeworth Town
Arlesey Town
5
1
16:00
05.08.
Redbridge
New Salamis
2
2
16:00
05.08.
Maltby Main
Pinchbeck United
1
1
16:00
05.08.
Ossett United
1874 Northwich
2
0
16:00
05.08.
Thackley
Goole
2
3
16:00
05.08.
Golcar United
Trafford
0
0
16:00
05.08.
Newcastle Benfield
Shildon AFC
0
3
16:00
05.08.
Tadcaster Albion
Redcar Athletic
1
0
16:00
05.08.
AFC Liverpool
Lower Breck
0
5
16:00
05.08.
Congleton Town
Wythenshawe Town
1
0
16:00
05.08.
City of Liverpool
Penistone Church
2
2
16:00
05.08.
Prescot Cables
Eccleshill United
2
0
16:00
05.08.
Padiham
Silsden
3
0
16:00
05.08.
Barnoldswick Town
Handsworth Parramore
3
1
16:00
05.08.
Kendal Town
Consett
1
4
16:00
05.08.
North Ferriby
Crook Town AFC
2
1
16:00
05.08.
Heaton Stannington
Tow Law Town
5
0
16:00
05.08.
Knaresborough Town
Frickley Athletic
3
1
16:00
05.08.
Sunderland RCA
West Allotment Celtic
1
5
16:00
05.08.
FC Romania
Tilbury
5
0
16:00
05.08.
Ashington AFC
North Shields
4
0
16:00
05.08.
West Auckland Town
Northallerton Town
2
0
16:00
05.08.
Bishop Auckland
Bridlington Town
3
0
16:00
05.08.
Whitley Bay
Garforth Town
2
1
16:00
05.08.
Seaham Red Star
Pickering Town
1
0
16:00
05.08.
Glossop North End
Colne
1
2
16:00
05.08.
West Didsbury & Chorlton
Vauxhall Motors
2
0
16:00
05.08.
Kidsgrove Athletic
Lye Town
0
0
16:00
05.08.
Boldmere St. Michaels
Lichfield City
3
2
16:00
05.08.
Romulus
Newcastle Town
2
2
16:00
05.08.
Westfields
Cogenhoe United
2
2
16:00
05.08.
Worcester Raiders
Belper United
3
2
16:00
05.08.
Bedworth United
Heanor Town
3
6
16:00
05.08.
Shifnal Town FC
Hereford Lads Club
3
1
16:00
05.08.
Stourport Swifts
Coventry Sphinx
2
0
16:00
05.08.
Darlaston Town
Racing Club Warwick
3
1
16:00
05.08.
Sutton Coldfield Town
Wolverhampton Casuals
3
1
16:00
05.08.
AFC Wulfrunians
Gresley
0
2
16:00
05.08.
Hereford Pegasus
Hanley Town
1
1
16:00
05.08.
Uttoxeter Town
Bury AFC
1
4
16:00
05.08.
Whitchurch Alport
Cheadle Town
2
1
16:00
05.08.
Prestwich Heys
Bootle
3
1
16:00
05.08.
Widnes
Longridge Town
1
1
16:00
05.08.
Charnock Richard
Squires Gate
7
0
16:00
05.08.
Highgate United
Walsall Wood
2
2
16:00
05.08.
Atherstone Town
Stone Old Alleynians
3
0
16:00
05.08.
Rugby Town
Malvern Town
5
5
16:00
05.08.
Bewdley Town
Daventry Town
7
3
16:00
05.08.
Worcester City
Dudley Town
3
0
16:00
05.08.
Corinthian
Bedfont Sports
3
4
16:00
05.08.
Larkhall Athletic
Corsham Town
3
1
16:00
05.08.
Laverstock & Ford
Andover New Street
3
2
16:00
05.08.
Hamble Club
Hythe & Dibden
3
3
16:00
05.08.
Lymington Town
Petersfield Town
0
6
16:00
05.08.
Christchurch
United Services
0
1
16:00
05.08.
Cowes Sports
Melksham Town
2
4
16:00
05.08.
Brislington
Shaftesbury Town
0
1
16:00
05.08.
Shepton Mallet
Sherborne Town
2
2
16:00
05.08.
Brockenhurst
Fleet Town
6
4
16:00
05.08.
Bemerton Heath Harleq.
Bournemouth FC
3
0
16:00
05.08.
Baffins Milton Rovers
AFC Stoneham
3
4
16:00
05.08.
Welton Rovers
Fareham Town
1
7
16:00
05.08.
Paulton Rovers
Thatcham Town
5
1
16:00
05.08.
Harefield United
Farnham Town
0
4
16:00
05.08.
Balham
Steyning Town
0
4
16:00
05.08.
Phoenix Sports
Eastbourne United
1
2
16:00
05.08.
Shefford Town & Campton
Maldon & Tiptree
0
2
16:00
05.08.
Saltdean United
Badshot Lea
2
4
16:00
05.08.
Hollands & Blair
Ashford United
0
3
16:00
05.08.
Oldland Abbotonians
Blackfield & Langley
2
2
16:00
05.08.
Horndean
Portland United
3
0
16:00
05.08.
Southall
Chichester City
1
0
16:00
05.08.
Sandhurst Town
VCD Athletic
1
2
16:00
05.08.
Wells City
AFC Portchester
1
2
16:00
05.08.
Barnstaple Town
Saltash United
3
1
16:00
05.08.
Gorleston
Heacham
4
1
16:00
05.08.
East Thurrock United
Frenford
1
0
16:00
05.08.
Kirkley & Pakefield
Downham Town
1
0
16:00
05.08.
Harleston Town
AFC Kempston Rovers
2
3
16:00
05.08.
Ashby Ivanhoe
Deeping Rangers
3
0
16:00
05.08.
Chalfont St Peter
Wallingford & Crowmarsh
1
3
16:00
05.08.
Tring Athletic
Nailsea & Tickenham
0
2
16:00
05.08.
Okehampton Argyle
Brixham
2
2
16:00
05.08.
Wendron United
St Blazey
1
3
16:00
05.08.
Broadfields United
Snodland Town
0
4
16:00
05.08.
Lydd Town
Camberley Town
1
0
16:00
05.08.
Sherwood Colliery
Aylestone Park
2
2
16:00
05.08.
Tividale
Rugby Borough
1
4
16:00
05.08.
Mousehole
Ilfracombe Town
4
1
16:00
05.08.
Bridgwater Town
Liskeard Athletic
4
2
16:00
05.08.
Falmouth Town
Exmouth
2
1
16:00
05.08.
Buckland Athletic
Torpoint Athletic
5
1
16:00
05.08.
Helston Athletic
Willand Rovers
3
1
16:00
05.08.
Street
Millbrook
9
1
16:00
05.08.
Burscough
Pilkington
1
0
16:00
05.08.
Stockport Town
Ramsbottom United
0
1
16:00
05.08.
Penrith AFC
Boro Rangers
2
1
16:00
05.08.
Wellington AFC
Bideford
0
2
16:00
05.08.
Merstham
Raynes Park Vale
2
1
16:00
05.08.
Knaphill
Varndeanians
3
0
16:00
05.08.
Clevedon Town
Wantage Town
2
1
16:00
05.08.
Tuffley Rovers
Aylesbury Vale Dynamos
2
2
16:00
05.08.
Virginia Water
Risborough Rangers
2
0
16:00
05.08.
Cribbs
Longlevens
3
1
16:00
05.08.
Easington Sports
Burnham
3
1
16:00
05.08.
Kidlington
Flackwell Heath
0
3
16:00
05.08.
Broadbridge Heath
Sheerwater
0
1
16:00
05.08.
Newhaven
Little Common
3
1
16:00
05.08.
Chipstead
Peacehaven & Telscombe
1
1
16:00
05.08.
Sporting Bengal United
Stansfeld
4
4
16:00
05.08.
Lydney Town
Roman Glass St George
1
1
16:00
05.08.
Slimbridge
Reading City
2
3
16:00
05.08.
Hullbridge Sports
Takeley
4
1
16:00
05.08.
Buckhurst Hill
Brantham Athletic
1
1
16:00
05.08.
Leighton Town
Basildon United
3
0
16:00
05.08.
London Lions
Barton Rovers
3
5
16:00
05.08.
Milton Keynes Irish
Dunstable Town
3
1
16:00
05.08.
Fairford Town
Aylesbury United
1
1
16:00
05.08.
Thame United
Bristol Manor Farm
2
3
16:00
05.08.
Ardley United
Ascot United
1
1
16:00
05.08.
Mangotsfield United
Royal Wootton
2
0
16:00
05.08.
Tunbridge Wells
Uxbridge
2
3
16:00
05.08.
Lordswood
Egham Town
2
1
16:00
05.08.
Spelthorne Sports
Loxwood
2
1
16:00
05.08.
Sutton Common Rovers
Burgess Hill Town
1
1
16:00
05.08.
Three Bridges
Crawley Down Gatwick
2
2
16:00
05.08.
Horley Town
Punjab United
4
0
16:00
05.08.
Haywards Heath Town
Whitstable Town
0
5
16:00
05.08.
Abbey Rangers
Colliers Wood United
0
0
16:00
05.08.
Epsom & Ewell FC
Horsham YMCA
2
1
16:00
05.08.
Deal Town
Guildford City
2
0
16:00
05.08.
Lancing
Rusthall
5
0
16:00
05.08.
Athletic Newham
Tooting & Mitcham United
3
3
16:00
05.08.
Crowborough Athletic
Shoreham
3
0
16:00
05.08.
Westfield (Surrey)
Fisher
0
0
16:00
05.08.
Hassocks
Erith Town
1
1
16:00
05.08.
Holmesdale
Midhurst & Easebourne
1
2
16:00
05.08.
Kennington
Glebe
1
0
16:00
05.08.
Pagham
East Grinstead Town
0
4
16:00
05.08.
Wembley
Bearsted
1
1
16:00
05.08.
Eastbourne Town
Faversham Town
1
3
16:00
05.08.
Hilltop
Redhill
2
4
15:00
05.08.
Sittingbourne
Jersey Bulls
0
0
15:00
05.08.
Bugbrooke St Michaels
Leicester Road
2
3
21:00
04.08.
Moneyfields
Westbury United
1
0
20:45
04.08.
Edgware Town
Waltham Abbey
1
1
20:45
04.08.
Stansted
Stotfold
2
1
20:45
04.08.
Skelmersdale United
Northwich Victoria
3
1
20:45
04.08.
Thetford Town
Newmarket Town
1
2
20:45
04.08.
Bishop's Cleeve
Thornbury Town
3
3
20:45
04.08.
Coventry United
Studley
2
3
20:45
04.08.
Dereham Town
Walsham Le Willows
4
1
20:45
04.08.
Woodford Town
Hertford Town
4
1
20:45
04.08.
Whickham
Carlisle City
2
1
Semifinále
02:00
20.04.
Manchester City
Chelsea
-
-
02:00
20.04.
Coventry
Manchester United
-
-