Vyberte si ligu(37)
- Kvalifikácia ME 2024
- Niké liga
- La Liga
- Premier League
- Serie A
- Liga majstrov
- Európska liga
- Európska konferenčná liga
- Bundesliga
- Ligue 1
- Česká liga
- 2. liga
- Slovenský pohár
- Poľská liga
- Copa del Rey
- Ligue 2
- Holandská liga
- Portugalská liga
- Süper Lig
- Bundesliga
- MLS
Ligy
Bundesliga
Championship Round - 1
17:00
17.03.
Red Bull Salzburg
TSV Hartberg
2
0
5
1
14:30
17.03.
Austria Klagenfurt
Sturm Graz
0
4
0
4
Relegation Round - 1
17:00
16.03.
FC BW Linz
Austria Lustenau
0
0
0
0
17:00
16.03.
SCR Altach
Austria Vienna
0
1
1
1
17:00
16.03.
WSG Wattens
Wolfsberger AC
0
0
1
1
Championship Round - 1
19:30
15.03.
Rapid Vienna
Lask Linz
0
0
0
0
22. kolo
17:00
10.03.
Austria Klagenfurt
Rapid Vienna
0
1
1
1
17:00
10.03.
Wolfsberger AC
SCR Altach
1
1
1
1
17:00
10.03.
Austria Lustenau
FC BW Linz
0
0
2
0
17:00
10.03.
Austria Vienna
WSG Wattens
1
0
2
0
17:00
10.03.
TSV Hartberg
Sturm Graz
0
1
1
1
17:00
09.03.
Lask Linz
Red Bull Salzburg
0
1
0
1
21. kolo
17:00
03.03.
Rapid Vienna
Austria Lustenau
0
0
1
1
17:00
03.03.
Sturm Graz
Wolfsberger AC
0
0
4
0
17:00
03.03.
FC BW Linz
Austria Vienna
1
2
1
2
17:00
03.03.
Red Bull Salzburg
Austria Klagenfurt
0
0
1
0
17:00
03.03.
WSG Wattens
TSV Hartberg
1
0
1
0
17:00
03.03.
SCR Altach
Lask Linz
0
0
0
0
20. kolo
17:00
25.02.
Rapid Vienna
Austria Vienna
3
0
3
0
14:30
25.02.
WSG Wattens
Sturm Graz
0
2
0
2
14:30
25.02.
Austria Klagenfurt
FC BW Linz
1
0
2
0
17:00
24.02.
SCR Altach
TSV Hartberg
1
0
1
2
17:00
24.02.
Lask Linz
Wolfsberger AC
0
1
0
1
17:00
24.02.
Red Bull Salzburg
Austria Lustenau
4
0
7
0
19. kolo
17:00
18.02.
Sturm Graz
Rapid Vienna
1
1
1
1
14:30
18.02.
Austria Lustenau
Austria Klagenfurt
0
1
0
1
14:30
18.02.
TSV Hartberg
Lask Linz
0
0
0
0
17:00
17.02.
Austria Vienna
SCR Altach
2
0
2
1
17:00
17.02.
FC BW Linz
Red Bull Salzburg
1
1
1
1
17:00
17.02.
Wolfsberger AC
WSG Wattens
2
0
4
1
18. kolo
17:00
11.02.
Lask Linz
Austria Klagenfurt
1
1
2
2
14:30
11.02.
WSG Wattens
Austria Lustenau
0
0
0
2
14:30
11.02.
Wolfsberger AC
Rapid Vienna
0
1
0
2
17:00
10.02.
SCR Altach
FC BW Linz
0
1
1
1
17:00
10.02.
Austria Vienna
TSV Hartberg
1
1
3
1
20:30
09.02.
Red Bull Salzburg
Sturm Graz
1
0
1
1
17. kolo
17:00
10.12.
Sturm Graz
SCR Altach
1
0
1
0
14:30
10.12.
TSV Hartberg
Wolfsberger AC
1
0
2
0
14:30
10.12.
FC BW Linz
WSG Wattens
1
1
1
2
17:00
09.12.
Austria Lustenau
Lask Linz
1
0
1
3
17:00
09.12.
Austria Klagenfurt
Austria Vienna
0
0
2
2
14:30
09.12.
Rapid Vienna
Red Bull Salzburg
0
1
0
1
16. kolo
19:00
05.12.
SCR Altach
Austria Lustenau
1
0
3
0
19:00
05.12.
WSG Wattens
Rapid Vienna
0
0
1
2
19:00
04.12.
Austria Klagenfurt
TSV Hartberg
0
0
1
1
17:00
03.12.
Austria Vienna
Lask Linz
0
0
0
0
14:30
03.12.
Red Bull Salzburg
Wolfsberger AC
1
0
1
0
14:30
03.12.
FC BW Linz
Sturm Graz
1
0
1
1
15. kolo
17:00
26.11.
Rapid Vienna
FC BW Linz
0
0
1
0
14:30
26.11.
Wolfsberger AC
Austria Vienna
1
0
1
0
14:30
26.11.
SCR Altach
Austria Klagenfurt
0
1
0
1
17:00
25.11.
Lask Linz
WSG Wattens
1
0
1
0
17:00
25.11.
Sturm Graz
Austria Lustenau
0
0
2
0
17:00
25.11.
Red Bull Salzburg
TSV Hartberg
1
1
3
2
14. kolo
17:00
12.11.
Austria Vienna
Red Bull Salzburg
0
0
0
0
14:30
12.11.
Austria Klagenfurt
Sturm Graz
0
2
0
3
14:30
12.11.
FC BW Linz
Lask Linz
1
0
2
0
17:00
11.11.
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
0
1
2
3
17:00
11.11.
WSG Wattens
SCR Altach
3
0
5
1
17:00
11.11.
TSV Hartberg
Rapid Vienna
1
0
1
0
13. kolo
17:00
05.11.
Lask Linz
Sturm Graz
2
0
3
1
14:30
05.11.
SCR Altach
Rapid Vienna
0
0
0
2
14:30
05.11.
TSV Hartberg
FC BW Linz
1
2
3
2
17:00
04.11.
Austria Vienna
Austria Lustenau
0
0
1
0
17:00
04.11.
Wolfsberger AC
Austria Klagenfurt
2
0
4
0
17:00
04.11.
WSG Wattens
Red Bull Salzburg
0
1
0
2
12. kolo
17:00
29.10.
Rapid Vienna
Lask Linz
1
1
3
3
14:30
29.10.
Austria Lustenau
TSV Hartberg
0
1
0
4
14:30
29.10.
Sturm Graz
Austria Vienna
0
1
0
1
17:00
28.10.
Austria Klagenfurt
WSG Wattens
1
0
1
0
17:00
28.10.
Red Bull Salzburg
SCR Altach
1
0
3
0
17:00
28.10.
FC BW Linz
Wolfsberger AC
1
0
2
0
11. kolo
17:00
22.10.
Rapid Vienna
Austria Klagenfurt
1
0
2
3
14:30
22.10.
WSG Wattens
Austria Vienna
0
1
0
2
14:30
22.10.
SCR Altach
Wolfsberger AC
0
0
0
0
17:00
21.10.
Red Bull Salzburg
Lask Linz
0
1
0
1
17:00
21.10.
FC BW Linz
Austria Lustenau
0
0
0
0
17:00
21.10.
Sturm Graz
TSV Hartberg
2
1
2
1
10. kolo
17:00
08.10.
Austria Klagenfurt
Red Bull Salzburg
1
2
2
2
14:30
08.10.
Lask Linz
SCR Altach
0
0
1
0
14:30
08.10.
Wolfsberger AC
Sturm Graz
1
0
1
2
17:00
07.10.
Austria Vienna
FC BW Linz
2
0
4
0
17:00
07.10.
TSV Hartberg
WSG Wattens
0
0
3
0
17:00
07.10.
Austria Lustenau
Rapid Vienna
0
3
0
5
9. kolo
17:00
01.10.
Austria Vienna
Rapid Vienna
0
0
0
0
14:30
01.10.
TSV Hartberg
SCR Altach
0
0
0
0
14:30
01.10.
Sturm Graz
WSG Wattens
1
0
1
0
17:00
30.09.
Wolfsberger AC
Lask Linz
2
0
2
1
17:00
30.09.
Austria Lustenau
Red Bull Salzburg
0
3
0
4
17:00
30.09.
FC BW Linz
Austria Klagenfurt
0
0
0
0
8. kolo
17:00
24.09.
Rapid Vienna
Sturm Graz
1
1
1
1
14:30
24.09.
Lask Linz
TSV Hartberg
0
0
0
0
14:30
24.09.
SCR Altach
Austria Vienna
2
1
2
1
17:00
23.09.
Red Bull Salzburg
FC BW Linz
0
0
0
1
17:00
23.09.
WSG Wattens
Wolfsberger AC
0
1
2
3
17:00
23.09.
Austria Klagenfurt
Austria Lustenau
1
0
1
0
7. kolo
17:00
17.09.
Rapid Vienna
Wolfsberger AC
2
0
3
3
14:30
17.09.
Austria Lustenau
WSG Wattens
0
2
2
3
14:30
17.09.
TSV Hartberg
Austria Vienna
1
1
2
1
19:30
16.09.
Sturm Graz
Red Bull Salzburg
0
1
2
2
17:00
16.09.
Austria Klagenfurt
Lask Linz
0
3
1
3
17:00
16.09.
FC BW Linz
SCR Altach
1
1
1
1
6. kolo
17:00
03.09.
Red Bull Salzburg
Rapid Vienna
2
0
2
0
17:00
03.09.
Austria Vienna
Austria Klagenfurt
1
1
2
2
17:00
03.09.
Lask Linz
Austria Lustenau
0
0
2
0
19:30
02.09.
SCR Altach
Sturm Graz
0
0
1
2
17:00
02.09.
WSG Wattens
FC BW Linz
1
2
2
4
17:00
02.09.
Wolfsberger AC
TSV Hartberg
0
1
0
3
5. kolo
17:00
27.08.
Lask Linz
Austria Vienna
1
0
2
0
17:00
27.08.
TSV Hartberg
Austria Klagenfurt
0
1
0
3
17:00
27.08.
Rapid Vienna
WSG Wattens
0
1
1
1
19:30
26.08.
Austria Lustenau
SCR Altach
0
2
0
3
17:00
26.08.
Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg
1
0
1
2
17:00
26.08.
Sturm Graz
FC BW Linz
2
0
4
1
4. kolo
17:00
20.08.
Austria Vienna
Wolfsberger AC
0
0
0
0
17:00
20.08.
TSV Hartberg
Red Bull Salzburg
1
1
1
5
17:00
20.08.
FC BW Linz
Rapid Vienna
0
2
0
5
19:30
19.08.
Austria Klagenfurt
SCR Altach
0
0
1
1
17:00
19.08.
WSG Wattens
Lask Linz
1
0
1
1
17:00
19.08.
Austria Lustenau
Sturm Graz
0
1
0
1
3. kolo
17:00
13.08.
Rapid Vienna
TSV Hartberg
0
0
0
1
17:00
13.08.
SCR Altach
WSG Wattens
0
0
1
0
17:00
13.08.
Red Bull Salzburg
Austria Vienna
0
0
2
0
19:30
12.08.
Lask Linz
FC BW Linz
1
0
2
0
17:00
12.08.
Wolfsberger AC
Austria Lustenau
0
0
1
1
17:00
12.08.
Sturm Graz
Austria Klagenfurt
0
0
0
0
2. kolo
20:30
09.08.
Austria Klagenfurt
Wolfsberger AC
1
0
2
2
17:00
06.08.
Red Bull Salzburg
WSG Wattens
0
0
3
0
17:00
06.08.
FC BW Linz
TSV Hartberg
1
2
3
3
17:00
06.08.
Austria Lustenau
Austria Vienna
0
1
0
2
19:30
05.08.
Sturm Graz
Lask Linz
1
0
2
0
17:00
05.08.
Rapid Vienna
SCR Altach
2
0
4
0
1. kolo
17:00
30.07.
Austria Vienna
Sturm Graz
0
2
0
3
19:30
29.07.
SCR Altach
Red Bull Salzburg
0
1
0
2
17:00
29.07.
TSV Hartberg
Austria Lustenau
1
0
2
2
17:00
29.07.
Wolfsberger AC
FC BW Linz
1
0
2
1
17:00
29.07.
WSG Wattens
Austria Klagenfurt
0
1
1
3
20:30
28.07.
Lask Linz
Rapid Vienna
0
1
1
1
Relegation Round - 2
19:30
Austria Vienna
FC BW Linz
-
-
17:00
30.03.
Austria Lustenau
WSG Wattens
-
-
17:00
30.03.
Wolfsberger AC
SCR Altach
-
-
Championship Round - 2
14:30
31.03.
Lask Linz
Austria Klagenfurt
-
-
14:30
31.03.
TSV Hartberg
Rapid Vienna
-
-
17:00
31.03.
Sturm Graz
Red Bull Salzburg
-
-
Relegation Round - 3
19:30
05.04.
SCR Altach
WSG Wattens
-
-
17:00
06.04.
Austria Vienna
Austria Lustenau
-
-
19:30
06.04.
FC BW Linz
Wolfsberger AC
-
-
Championship Round - 3
14:30
07.04.
Austria Klagenfurt
TSV Hartberg
-
-
14:30
07.04.
Sturm Graz
Lask Linz
-
-
17:00
07.04.
Red Bull Salzburg
Rapid Vienna
-
-
Championship Round - 4
19:30
12.04.
Lask Linz
Red Bull Salzburg
-
-
Relegation Round - 4
17:00
13.04.
Austria Lustenau
SCR Altach
-
-
17:00
13.04.
WSG Wattens
FC BW Linz
-
-
17:00
13.04.
Wolfsberger AC
Austria Vienna
-
-
Championship Round - 4
14:30
14.04.
TSV Hartberg
Sturm Graz
-
-
17:00
14.04.
Rapid Vienna
Austria Klagenfurt
-
-
Championship Round - 5
19:30
19.04.
Sturm Graz
Rapid Vienna
-
-
Relegation Round - 5
17:00
20.04.
SCR Altach
FC BW Linz
-
-
17:00
20.04.
Wolfsberger AC
Austria Lustenau
-
-
17:00
20.04.
Austria Vienna
WSG Wattens
-
-
Championship Round - 5
14:30
21.04.
Lask Linz
TSV Hartberg
-
-
17:00
21.04.
Red Bull Salzburg
Austria Klagenfurt
-
-
Relegation Round - 6
18:30
23.04.
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
-
-
18:30
23.04.
WSG Wattens
Austria Vienna
-
-
20:30
23.04.
FC BW Linz
SCR Altach
-
-
Championship Round - 6
18:30
24.04.
TSV Hartberg
Lask Linz
-
-
18:30
24.04.
Austria Klagenfurt
Red Bull Salzburg
-
-
20:30
24.04.
Rapid Vienna
Sturm Graz
-
-
Relegation Round - 7
19:30
26.04.
Austria Vienna
SCR Altach
-
-
17:00
27.04.
WSG Wattens
Austria Lustenau
-
-
17:00
27.04.
Wolfsberger AC
FC BW Linz
-
-
Championship Round - 7
14:30
28.04.
TSV Hartberg
Austria Klagenfurt
-
-
14:30
28.04.
Lask Linz
Rapid Vienna
-
-
17:00
28.04.
Red Bull Salzburg
Sturm Graz
-
-
Relegation Round - 8
19:30
03.05.
Austria Lustenau
Austria Vienna
-
-
17:00
04.05.
SCR Altach
Wolfsberger AC
-
-
17:00
04.05.
FC BW Linz
WSG Wattens
-
-
Championship Round - 8
14:30
05.05.
Austria Klagenfurt
Lask Linz
-
-
14:30
05.05.
Sturm Graz
TSV Hartberg
-
-
17:00
05.05.
Rapid Vienna
Red Bull Salzburg
-
-
Relegation Round - 9
17:00
11.05.
Austria Lustenau
FC BW Linz
-
-
17:00
11.05.
WSG Wattens
SCR Altach
-
-
17:00
11.05.
Austria Vienna
Wolfsberger AC
-
-
Championship Round - 9
17:00
12.05.
Austria Klagenfurt
Rapid Vienna
-
-
17:00
12.05.
TSV Hartberg
Red Bull Salzburg
-
-
17:00
12.05.
Lask Linz
Sturm Graz
-
-
Relegation Round - 10
17:00
18.05.
Wolfsberger AC
WSG Wattens
-
-
17:00
18.05.
SCR Altach
Austria Lustenau
-
-
17:00
18.05.
FC BW Linz
Austria Vienna
-
-
Championship Round - 10
17:00
19.05.
Rapid Vienna
TSV Hartberg
-
-
17:00
19.05.
Red Bull Salzburg
Lask Linz
-
-
17:00
19.05.
Sturm Graz
Austria Klagenfurt
-
-
# | tím |
Bundesliga: Relegation Round | |
1. | Austria Vienna |
2. | Wolfsberger AC |
3. | SCR Altach |
4. | FC BW Linz |
5. | WSG Wattens |
6. | Austria Lustenau |
Bundesliga: Championship Round | |
1. | Red Bull Salzburg |
2. | Sturm Graz |
3. | Lask Linz |
4. | Rapid Vienna |
5. | Austria Klagenfurt |
6. | TSV Hartberg |
1. | Red Bull Salzburg |
2. | Sturm Graz |
3. | Lask Linz |
4. | Austria Klagenfurt |
5. | TSV Hartberg |
6. | Rapid Vienna |
7. | Austria Vienna |
8. | Wolfsberger AC |
9. | SCR Altach |
10. | FC BW Linz |
11. | WSG Wattens |
12. | Austria Lustenau |
Z | V | R | P | Skóre | B | Forma |
23 | 9 | 7 | 7 | 26:23 | 17 | R |
23 | 8 | 7 | 8 | 30:33 | 16 | R |
23 | 4 | 8 | 11 | 18:31 | 10 | R |
23 | 4 | 8 | 11 | 22:38 | 10 | R |
23 | 4 | 3 | 16 | 21:43 | 8 | R |
23 | 2 | 5 | 16 | 13:49 | 6 | R |
23 | 16 | 5 | 2 | 50:13 | 28 | V |
23 | 14 | 7 | 2 | 41:15 | 26 | V |
23 | 9 | 9 | 5 | 26:18 | 18 | R |
23 | 8 | 10 | 5 | 38:21 | 17 | R |
23 | 8 | 10 | 5 | 29:31 | 17 | P |
23 | 9 | 7 | 7 | 34:33 | 17 | P |
22 | 15 | 5 | 2 | 45:12 | 50 | VVVRR |
22 | 13 | 7 | 2 | 37:15 | 46 | RVVRR |
22 | 9 | 8 | 5 | 26:18 | 35 | PRPRR |
22 | 8 | 10 | 4 | 29:27 | 34 | RPVVR |
22 | 9 | 7 | 6 | 33:28 | 34 | RPVRP |
22 | 8 | 9 | 5 | 38:21 | 33 | RRVRV |
22 | 9 | 6 | 7 | 25:22 | 33 | VVPVV |
22 | 8 | 6 | 8 | 29:32 | 30 | RPVVP |
22 | 4 | 7 | 11 | 17:30 | 19 | RRPPR |
22 | 4 | 7 | 11 | 22:38 | 19 | PPPRR |
22 | 4 | 2 | 16 | 20:42 | 14 | PVPPP |
22 | 2 | 4 | 16 | 13:49 | 10 | VRPPV |
Legenda:
- UEFA Conference League Play-offs
- Relegation
- UEFA Liga majstrov
- UEFA Liga majstrov Qualifiers
- UEFA Európska liga Qualifiers
- UEFA Conference League Playoffs
- Majstrovské kolo
- Zostupové kolo