Luxus za 105 miliónov. Mazepinovci prišli po F1 aj o vilu na Sardínii

Pravda | 12.04.2022 09:30
Nikita Mazepin. Foto:
Nikita Mazepin.
Majetok bývalého pilota F1 Nikitu Mazepina a jeho otca Dmitrija Mazepina skončil v rukách talianskych úradov.

Zabavenie luxusnej nehnuteľnosti rodine Mazepinovcov na Sardínii je ďalším príkladom, ako sankcie Európskej únie tvrdo pociťujú ruskí oligarchovia.

Vysnívaná megavila Rocky Ram na pobreží Costa Smeralda mala byť v spoločnom vlastníctve Nikitu Mazepina a jeho otca Dmitrija.

Pohľad na vilu, ktorú polícia zhabala rodine Mazepinovcov.

Hodnota impozantnej vily sa pohybuje okolo 105 miliónov eur a nachádza sa v oblasti Arzachena. Dom na pobreží má 19 izieb rozložených na 400 metroch štvorcových.

Vila ponúka dokonalý luxus, jej súčasťou je súkromné kino a niekoľko bazénov. Pre Mazepinovcov sa zdá sa rozprávkový život skončil. Na stredomorskom ostrove už so žiadnou jachtou nezakotvia.

Nikita Mazepin Čítajte viac Čo je ruské, to škrtajú. Američania ukončili zmluvu s jazdcom i sponzorom

Konfiškáciou sa Európska únia zameriava na Putinových dôverníkov. Mazepinovci sú dokonca považovaní za priateľov ruského prezidenta Vladimira Putina.

Dmitrij Mazepin sa stretol s ruským prezidentom po tom, čo konflikt začal ovplyvňovať ekonomickú situáciu. Od začiatku invázie na Ukrajine sa Mazepinovci od konania Ruska nikdy nedištancovali, a preto rýchlo skončili na sankčnom zozname Európskej únie.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ