McGregor ako ho poznáme. Vyhrážal sa, chcel kopnúť súpera

Pravda | 10.07.2021 08:19
McGregor Poirier Foto: ,
Conor McGregor a Dustin Poirier pred sobotňajším zápasom.
Dokáže sa vrátiť na víťaznú vlnu alebo ho ďalšia prehra priblíži k MMA dôchodku?

Bývalý dvojnásobný šampión UFC Conor McGregor sa vracia do klietky. V noci na nedeľu nastúpi tretíkrát v kariére proti Dustinovi Poirierovi.

Prvý vzájomný duel v septembri 2014 vyhral McGregor po technickom knokaute. V januárovej odvete zase triumfoval Američan.

Martin Buday Čítajte viac Pravá, ľavá, kladivo. Buday ubil Poliaka a je šampiónom Oktagonu

Trilógiu zavŕši dlho očakávaný súboj, ktorý je kľúčový pre oboch borcov.

Výhra môže jedného alebo druhého priblížiť k titulovej šanci v ľahkej váhe, prehra by znamenala stratu renkingu a odliv sponzorov.

„Nemáš šancu, zomrieš,“ zasyčal McGregor do ucha Američana a na tlačovej konferencii sa ho snažil kopnúť. Pozrite si video:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SportsCenter (@sportscenter)

McGregor: Bola to náhoda

Írsky bojovník prehral tri z posledných šiestich duelov v UFC a jeho hviezda pomaly zapadá. Výhra nad Poirierom by ho vrátila späť medzi rešpektovanú elitu.

"Môžete na to staviť peniaze, že vyhrám. Jeho januárová výhra bola náhoda. Kruh sa uzavrie v klietke, vyhlásil McGregor pred súbojom.

Najlepší MMA bojovníci z Česka a Slovenska Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
10. Patrik Kincl/Česko (22 výhier, 9 prehier).

Ako je jeho zvykom, Poirierovi sa snažil dostať do hlavy urážkami a osočovaním. Zosmiešnil jeho charitu a odkázal, že je pod papučou manželky Jolie.

„Nie je to nič iné, ako brechanie starého psa. Videli ste v januári, ako to dopadlo. V sobotu ho zdolám opäť, o tom niet pochýb,“ kontroval Poirier.

Veria mu aj bookmakeri a stávkové kancelárie, podľa ktorých je favoritom. Duel sa začína dnes v noci približne o 04.00 SELČ.