Koľko stojí večera so sexi tenistkou? Pripravte si poriadny balík

SITA | 17.05.2020 11:29
Čoskoro uplynie šesť rokov odvtedy, čo bola kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (25) vo finále Wimbledonu či semifinále Roland Garros. Potom je výkonnosť klesla, ale v čase pandémie nového koronavírusu sa rada zviditeľňuje na sociálnych sieťach.

Okrem veľavravného statusu „že karanténu by lepšia zvládala s priateľom ako sama“ sa zúčastnila aj na niekoľkých charitatívnych projektoch.

Eugenie Bouchardová vs. Beatrice Bouchardová Fotogaléria - 19 fotiek Všetky fotky
Eugenie Bouchardová.

V tom najnovšom fanúšikovia mohli v internetovej aukcii na twitteri vydražiť schôdzku s ňou v rámci projektu „All-in-challenge“ s cieľom pomôcť ľuďom v núdzi.

Aukcia sa konala od prvého do pätnásteho mája a z vyvolávacej ceny 2500 USD sa napokon dostavilo 37 ponúk.

Víťazná sa vyšplhala na 85 000 USD. Výherca bude môcť stráviť deň so sympatickou Kanaďanku, ktorá je veľmi spoločenská a diagnostikovali jej chorobu ADHD.

"Až 85 000 dolárov? To je neuveriteľné. Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili. Ste tí najlepší fanúšikovia a viete pomáhať.

Som na vás hrdá a už sa nemôžem dočkať stretnutia s výhercom," uviedla bývalá piata hráčka rebríčka WTA prostredníctvom twitteru.

Podľa niektorých zdrojov tenistka zatiaľ nespresnila, kto je šťastný výherca a ani to, kam konkrétne poputuje vydražená suma.

Rovnako nie je známe, čo na to hovorí John Goehrke, ktorý vyhral rande s Bouchardovou v roku 2017 počas Super Bowlu a odvtedy sa naozaj stretávajú.

Podľa austrálskych médií už je známe, čo všetko je za stretnutím s Bouchardovou. Šťastný výherca má právo vybrať si tenisový turnaj podľa svojho výberu, letenku zabezpečí tenistka.

„Neskôr počas jej zápasu má právo sadnúť si do lóže vedľa Bouchardovej trénera a ostatných členov tímu. Súčasťou výhry je aj večera s ‚Genie‘ a ňou podpísaná raketa,“ informuje portál au.sports.yaho­o.com.