Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Prvá fotografia Novaka Djokoviča po operácii. Srb poslal do sveta mocné posolstvo

Srbskému tenistovi Novakovi Djokovičovi včera v Paríži operovali koleno a dnes - prvýkrát po zákroku - sa už objavil na verejnosti.

06.06.2024 13:32
debata (16)

Menší chirurgický zákrok, ktorý napravil poškodenie menisku, bol vykonaný na klinike Ramsay Sante a spravili mu ho údajne tí najlepší lekári.

Pripomeňme, že pri artroskopii sa zistilo, že nejde o vážny variant poranenia menisku pravého kolena, ale taký, ktorý si nevyžaduje mimoriadne dlhú rehabilitáciu.

"Uplynulý deň som musel urobiť niekoľko ťažkých rozhodnutí po zranení menisku z môjho posledného zápasu. Všetko ešte spracovávam, ale s radosťou môžem oznámiť, že operácia dopadla dobre.

Som veľmi vďačný za tím lekárov, ktorí boli po mojom boku, ako aj za obrovskú podporu, ktorú som dostal od mojich fanúšikov.

Urobím všetko pre to, aby som bol zdravý a pripravený vrátiť sa na ihrisko čo najskôr. Moja láska k tomuto športu je silná a túžba súťažiť na najvyššej úrovni je to, čo ma ženie ďalej. Poďme na to," sprevádzal textom spoločnú fotografiu s tímom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Novak Djokovic (@djokernole)

V tenisovom kalendári je na programe niekoľko rušných mesiacov, pričom Wimbledon (začiatok 1. júla) aj olympijské hry (tenisové podujatie začínajúce 27. júla) sa rýchlo blížia.

Správy naznačujú, že všeobecná rekonvalescencia po tomto type operácie je približne tri týždne, čo spochybňuje síce Djokovičovu účasť vo Wimbledone, ale udržiava šancu na jeho pokus získať olympijské zlato.

Novak Djokovič Čítajte viac 428 týždňov a (zrejme) koniec. Djokovič mal zranené koleno napísané v rodnom liste, na trón sa už nevráti
16 debata chyba
Viac na túto tému: #Novak Djokovič #Roland Garros