Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Nový tenisový pár snov. Sinner priznal, že mu padla do oka svetová dvadsaťpäťka z Ruska

V Taliansku nie je dňa, aby miestne médiá nevenovali aspoň jeden článok domácemu tenisovému zázraku Jannikovi Sinnnerovi. Už týždne špekulovali o jeho novom vzťahu, športovec im napokon všetko sám potvrdil.

30.05.2024 06:29
Jannik Sinner, Anna Kalinsk Foto:
Jannik Sinner a jeho nová známosť Anna Kalinská.
debata (12)

22-ročná svetová dvojka je talianskym miláčikom a od triumfu na januárovom Australian Open patrí medzi najväčšie športové hviezdy krajiny.

Sinner je vyhľadávaným reklamným partnerom. Firma Nike s ním uzavrela desaťročnú zmluvu na 150 miliónov dolárov.

Okrem športových úspechov sa talianski novinári snažia vyzistiť aj viac o jeho súkromí, v tejto oblasti je však mladík veľmi zdržanlivý.

00. Hlavná FOTO Čítajte viac Strážia si súkromie, no nádejná svokra ich natrela. Víťaz Australian Open si užíva s krásnou modelkou

Už týždne sa špekulovalo, že na tenisovom okruhu vznikol nový prominentný pár. Talianske médiá si všimli, že keď sa niekde objaví Sinner, zvyčajne je nablízku aj ruská tenistka Anna Kalinská.

Počas prebiehajúceho grandslamového turnaja Roland Garros ich spolu videli v parížskej reštaurácii, na to si spoločne zapinkali na tréningových dvorcoch v areáli RG.

Špekulácie napokon rozptýlil sám Sinner, ktorý potvrdil svoju novú známosť na tlačovej konferencii po víťazstve v prvom kole v Paríži.

Jannik Sinner Čítajte viac Djokoviča strieda na austrálskom tróne Sinner, proti Medvedevovi otočil z 0:2 na sety

„Viete, že nerád hovorím o svojom súkromnom živote. Ale áno, som s Annou. Chceme to ponechať ako súkromnú vec, viac k tomu nepoviem,“ neochotne potvrdil špekulácie o svojom súkromí.

Anna Kalinská je 25-ročná ruská tenistka, ktorá taktiež hrá na májovom antukovom grandslame. Počas kariéry vyhrala tri turnaje a momentálne je na 25. mieste svetového rebríčka.

Sinner bol donedávna vo vzťahu s Mariou Braccini, talianskou modelkou a influencerkou.

Pre jeho novú známosť z Ruska to nie je prvý vzťah na tenisovom okruhu. Kalinská v minulosti tvorila pár s kontroverzným Austrálčanom Nickom Kyrgiosom.

Slávne tenistky, ktoré nikdy nevyhrali Grandslam Fotogaléria - 22 fotiek Všetky fotky
Poznal ich každý tenisový fanúšik, mnohé z nich...
12 debata chyba
Viac na túto tému: #tenis #Roland Garros #Anna Kalinská #Jannik Sinner