Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Zamilovaní až po uši: Hviezdny pár je opäť spolu. Rozchod dvojice netrval ani dva týždne

Sú to dva týždne, čo sa španielska tenisová hviezda Paula Badosová rozišla s priateľom a nemenej slávnym hráčom Stefanosom Tsitsipasom.

25.05.2024 11:32
Stefanos Tsitsipas a Paula Badosová Foto:
Stefanos Tsitsipas a Paula Badosová.
debata (1)

Zamilovaná dvojica však dlho bez seba nevydržala a jeden z najslávnejších športových párov súčasnosti je opäť spolu.

„Po dôkladnom zvážení a mnohých kúzelných spoločných chvíľach sme sa so Stefanosom rozhodli v priateľskom duchu rozísť. Naša spoločná cesta bola plná lásky a vzájomného ponaučenia. Ako priatelia k sebe chováme obrovský rešpekt,“ napísala španielske tenistka na Instagrame 8. mája.

Novak Djokovič Čítajte viac Čo sa deje s Djokovičom? Internetom koluje šokujúce video. Obavy o svetovú jednotku

Len o desať dní neskôr bola ale dvojica pristihnutá. Tsitsipas s Baosovou sa ruka v ruke prechádzali slnečným Monakom a vôbec to nevyzeralo, že sa obe hviezdy len pár dní predtým rozišli. Grék teraz potvrdil, že je opäť so Španielkou.

„Sme zase spolu. Nikto z nás neurobil nič zlé, keď sme ale boli od seba, tak sme prežívali ťažké obdobie,“ vysvetlil Tsitsipas pre web SDNA. „Ja som sa rozhodol, že si dáme pauzu. Bolo ťažké zvládať osobný život a tenis,“ pokračoval Grék.

„Po dvoch týždňoch som si ale uvedomil, že Paula je žena, ktorá ma veľmi podporila. Keď sme rozoberali, že sa opäť stretneme, tak som zistil, aká je naša láska intenzívna. Je to môj človek,“ uviedol deviaty hráč svetového rebríčka.

Hviezdny tenisový pár „Tsitsidosa“ Fotogaléria - 19 fotiek Všetky fotky
Piaty hráč svetového rebríčka ATP Stefanos...
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Stefanos Tsitsipas #Paula Badosová