Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Od tenisu k rabovaniu. Kontroverzná Talianka zmizla bez stopy, mala vykradnúť luxusnú vilu v Toskánsku

Príbeh talianskej tenistky Camily Giorgiovej, ktorá bez veľkých fanfár a v tichosti opustila svet profesionálneho tenisu, dostáva nový náboj. Čelí obvineniu z krádeže vo vile, ktorú obývala spolu s otcom.

22.05.2024 10:11
Camila Giorgiová Foto:
Camila Giorgiová.
debata

Tenistku obvinil prenajímateľ z toho, že vylúpila vilu, v ktorej žila šesť mesiacov, a spôsobila tak škodu od 50 000 do 100 000 dolárov.

To by nebolo zvláštne, keby Camila počas svojej kariéry nezarobila viac ako šesť miliónov dolárov, kým sa záhadne stiahla do dôchodku a začiatkom mája oznámila koniec kariéry.

Majiteľ objektu pre taliansky denník La Repubblica uviedol, že tenistka a jej otec, ktorý ju sprevádzal na turnajoch, nezaplatili nájom za pol roka a z krásneho sídla neďaleko Florencie navyše zobrali aj cenný nábytok či drahé koberce.

Camila Giorgiová Čítajte viac Odhaľovala dlhé nohy a dekolt, rozpaľovala fanúšikov. Mala záhadný život: Prísny otec a náhla smrť sestry

„Polovica vybavenia je preč. Perzské koberce, kvalitný nábytok, dokonca aj pol tony vážiaci starožitný stôl. Hovoríme tu o škode až 100 000 eur,“ povedal nahnevaný majiteľ objektu.

O „odchode“ tenistky sa dozvedel od susedov, ktorý pred domom videli sťahovacie dodávky. "Keď som prišiel, nikde nikto a dom poloprázdny.

Na záhrade zostalo pár kusov nábytku a nejaké koberce, asi už nemali miesto v dodávke," dodal s tým, že dážď väčšinu vybavenia pohádzaného na záhrade nenávratne poškodil.

Majiteľ zavolal Camilinmu otcovi Sergiovi, čo to má znamenať. "Povedal som mu, že chcem, aby mi tie veci aspoň vrátili.

12 Camila Čítajte viac Falšovala očkovanie, provokovala v negližé. Kontroverzná Talianka ukončila kariéru

Viem, že nájom už neuvidíme, ale to zariadenie má pre moju rodinu hodnotu. On však odpovedal, že sú to bezcenné kusy nábytku, že o nič nejde," krútil hlavou majiteľ vily v meste Calenzano.

Nikto nevie, kde presne sa Giorgiová a jej rodina nachádza. Talianske média, podľa ktorých Giorgiovci čelia obvineniam z daňových podvodov, si myslia, že sa schovávajú v USA.

Na 32-ročnú bývalú tenistku sa valí jeden problém za druhým. Proti Camile bolo začaté trestné stíhanie za falšovanie lekárskych dokumentov, pátrajú po nej daňové úrady a teraz aj podvedený majiteľ vily.

Giorgiová na instagrame potvrdila svoj odchod z profesionálneho športu, napísala pár „povinných viet“ o vďačnosti pre fanúšikov a odvtedy mlčí. Nereaguje na novinárov, neodpovedá na komentáre.

Slávne tenistky, ktoré nikdy nevyhrali Grandslam Fotogaléria - 22 fotiek Všetky fotky
Poznal ich každý tenisový fanúšik, mnohé z nich...
debata chyba
Viac na túto tému: #krádež #tenis #kariéra #nábytok #Camila Giorgiová