Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Brnkal na nervy fanúšikom ako dirigent, podpísal odhalenú hruď. Djokovič berie zápasy na turnaji majstrov s nadhľadom

Srbský tenista Novak Djokovič spoznal trpkosť prehry po 19 dueloch.

15.11.2023 10:39
822134311 Foto:
Novak Djokovič prehru veľmi neprežíval.
debata (1)

Jeho impozantná séria sa skončila na turnaji majstrov. Talian Jannik Sinner sa pred domácim publikom v Turíne vyhecoval k životnému výkonu a po vyše trojhodinovej bitke zvíťazil 7:5, 6:7 (5), 7:6 (2).

Sinner dokázal Djokoviča zdolať prvýkrát v kariére vo štvrtom vzájomnom súboji na okruhu ATP. Stal sa tak iba šiestym hráčom, ktorému sa tento rok podarilo zdolať svetovú jednotku. Srb, ktorý aktuálnu sezónu ukončí na poste lídra rebríčka, si však z prehry príliš ťažkú hlavu nerobil.

822081195 Čítajte viac Djokovičova impozantná séria sa skončila. Taliansky talent Sinner predviedol pred domácim publikom životný výkon

Počas zápasu sa postaral o niekoľko humorných momentov. Keďže publikum v turínskej hale vytvorilo domáce prostredie pre Sinnera, zmenu strán po gemoch často sprevádzalo aj bučanie.

To Srba nevyviedlo z miery, naopak, predstieraním dirigovaním a úsmevom na tvári trocha zabrnkal na nervy fanúšikom. Mnohých z nich pobavil.

Djokovič po zápase Taliana chválil. "Odohral fantastický zápas a preto mu patrí gratulácia. V najdôležitejších momentoch zahral vynikajúco a absolútne si zaslúžil vyhrať.

Hlavný rozdiel bol v tom, že v kľúčových fázach bol odvážnejší, kým ja som nebol dostatočne agresívny."

Novak Djokovič Čítajte viac Hrdý Djokovič znova na absolútnom vrchole: Je to jedna z najnáročnejších vecí, túži po tom každý tenista

K úsmevnej situácii došlo aj po nedeľnom súboji s Dánom Holgerom Runem, ktorého Djokovič zdolal po trojsetovom boji 7:6 (4), 6:7 (1), 6:3.

Jeden z fanúšikov požiadal 36-ročného tenistu o podpis na odhalenú hruď. Nole na nie veľmi častú požiadavku zareagoval pozitívne a na hrudi muža z publika pribudli Srbove inciály N.D.

Rachel trafila do čierneho imitáciou slávnej fotky Fotogaléria - 15 fotiek Všetky fotky
Športová influencerka označuje samú seba ako...
1 debata chyba
Viac na túto tému: #tenis #ATP Masters 1000 #Novak Djokovič #Jannik Sinner