Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 LOH 2024 Výsledky výsledky

Ikona pred súdom. Vzlykanie aj plač: Verila som manželovi, uviedla obvinená Sánchezová Vicariová

Štvornásobná grandslamová víťazka a bývalá svetová jednotka Arantxa Sánchezová Vicariová sa v utorok v Barcelona postavila pred súd na začiatku procesu, v ktorom je spolu s exmanželom obvinená z podvodu.

12.09.2023 21:45
Arantxa Sánchezová Vicariová Foto:
Arantxa Sánchezová Vicariová po prvom dni pojednávania v Barcelone.
debata

Sánchezová Vicariová na súde podľa Marcy vypovedala, že dôverovala svojmu vtedajšiemu manželovi Josepovi Santacanovi, že naloží s jej peniazmi a nevedela o žiadnych nezákonných manipuláciách s rodinným majetkom.

51-ročná legenda španielskeho tenisu je spolu s exmanželom obvinená zo skrývania majetku, aby sa dvojica vyhla zaplateniu dlhu voči Bank de Luxemburg vo výške 6,6 milióna eur vrátane úrokov.

Simona Halepová. Čítajte viac Tvrdý trest pre bývalú svetovú jednotku. Halepová si nezahrá štyri roky

Dvojica, ktorá sa rozviedla v roku 2019, obvinenia popiera. V prípade dokázania viny im hrozí až štvorročné väzenie.

„Urobila som, čo mi povedal, pretože som tenistka, nemám žiadne znalosti o aktívach, spoločnostiach ani ničom inom. Verila som svojmu manželovi,“ povedala na súde vzlykajúc a so slzami v očiach.

Sobolenková Čítajte viac Tieto zábery nemal nikto vidieť! Škodoradostní Američania ukázali hnev bieloruskej hviezdy po finálovej prehre

Vážnosť situácie si podľa vlastných slov uvedomila až neskôr a postavila sa manželovi. Na súde uviedla, že banke už zaplatila 1,9 milióna eur z dlžnej čiastky a zaviazala sa splatiť svoju polovicu dlhu.

Sánchezová Vicariová sa v roku 1992 stala prvou španielskou tenistkou, ktorý sa dostala na vrchol ženského tenisového rebríčka. Počas kariéry, ktorú ukončila v roku 1992, zvíťazila trikrát na Roland Garros v Paríži a získala aj jeden titul na US Open.

Stefan, Tara a Jelena. Alebo šťastní Djokovičovi Fotogaléria - 42 fotiek Všetky fotky
Fotografie Novaka Djokoviča a jeho v New Yorku...
debata chyba
Viac na túto tému: #súd #podvod #Arantxa Sanchezová-Vicariová