Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Nemecká hviezda lieta v problémoch. Expriateľka ho obvinila z fyzického napadnutia

Na nedávnom Wimbledone vypadol Alexander Zverev už v 3. kole. No doma v Nemecku ho čakajú vážnejšie problémy, ako prehratý tenisový zápas.

19.07.2023 21:10
Alexander Zverev Foto:
Alexander Zverev.
debata

Ako v stredu informovala RTL, Zverevova bývalá priateľka Brenda Pateaová nahlásila svojho bývalého partnera za napadnutie.

Štátne zastupiteľstvo v Berlíne požiadalo o vydanie trestného príkazu. Súd aktuálne preveruje obvinenia, v súčasnosti platí prezumpcia neviny.

790133385 Čítajte viac Škandál v Budapešti. Nešportovej Maďarke pomohli rozhodcovia, súperka sa psychicky zložila

Zverevovi takto pred rokom patrilo druhé miesto vo svetovom rebríčku. No vinou zranenia a aj neúspešných výsledkov sa prepadol na 19. pozíciu.

Zverev sa s Pateaovou stretol v roku 2019 a žil s modelkou asi rok. Dvojica má spolu dvojročnú dcérku Maylu. Tenisová hviezda je teraz vo vzťahu s modelkou a herečkou Sophiou Thomallou.

Novak Djokovič, Carlos Alcaraz Čítajte viac Nepustili ste ma sem, tak ja vám ukážem. Djokovič má teraz obrovskú motiváciu, vraví československá legenda

V prípade, ak bude trestný príkaz vydaný, má nemecký tenista dva týždne na odvolanie. Podľa správy RTL sa Pateaová ani Zverev k prípadu nechcú vyjadrovať.

Nemec už v roku 2021 čelil podobným obvineniam inej bývalej priateľky. Súd ich vtedy zamietol. Napriek všetkému by sa mal Zverev v týchto dňoch sústrediť na šport. Vo štvrtok sa v osemfinále Swedish Open stretne s Brazílčanom Thiagom Monteirom.

Najbohatší tenisti v histórii Fotogaléria - 21 fotiek Všetky fotky
21. Ana Ivanovičová - 16 miliónov dolárov...
debata chyba